Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

47 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Murzyn~

~Murzyn~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 07:26:31

Jak ja dawniej pracowałem w morpolu to wcale nie było zle wiadomo że my polaczki zawsze bedziemy j.... w d.... po dwóch latach jako ciagający palete z rybami z lini (1 na 30min) zarabiałem 1840zł do tego wiadomo że ciągałem je do magazynu a tam magazynierzy częstowali mnie zawsze rybką :) Chciał bym zaznaczyć że w morpolu było tak nie masz pracy my cie przyjmiemy i chyba lepiej robić za te 1500zł i mieć prace niż nic nie robić wam poloaczki wiecznie zle a morpolowi zawdzieczamy naprawde ogromna ilosc zatrudnień

#22 ~Szkocja~

~Szkocja~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 07:35:40

Bo polacy to tępy naród w innych krajach UE chleb idzie o 50centów w góre kraj wychodzi na ulice i nie da sie je.....ać w polsce produkty skaczą non stop a polaczki oj znowu ceny wzrosły jak nam zle Barany kiedy zrozumiecie że to wasza wina daliście sie dymać i tak zostaliście polskimi niewolnikami

#23 ~jack~

~jack~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 08:24:15

Giedrojc Giedrojc sorki ale sa ludzie nad nim Romek to maly pionek... Jak mozliwe ze pan Sławomir S. zamieszany w afere ze stara wietnamska ryba nie majac udzialow zostaje prezesem (tymczasowo bo tymczasowo ale zawsze) takiej firmy jak MorPol oni chyba juz wcale nie dbaja o wizerunek. A moze chodzi o doprowadzenie firmy na skraj bankructwa? w koncu pan M.A jest wybitnym likwidatorem :)

Co do głodowych stawek... nie jest najgorzej... fakt za malka bylo lepiej jak ktos sie przyzwyczail do wyplat po 2700-3200 a teraz zjechal na 2300-2500 to faktycznie wyzysk jak nie wiem co... 

Jak komus nie pasuje niech idzie tyrac do jantara na cieciowke... za 5 zl ... i przy 220 godzinach dostanie 1100 na reke... to jest glodowa pensja w morpolu podobnie godzinowo a ponad 100% wiecej... wiec nie ma podstaw do narzekania... ale taki naród zawsze coś...

a zatrucie na myjce? moze preparatami do dezynfekcji?? podobno gdzieniegdzie nadal sie nimi racza...

o co chodzi z tą wietnamską rybą

#24 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 09:09:28

Morpol to ogromna firma zatrudniajaca bardzo duzo pracownikow , czyli nic innego jak zebrac sie w "kupe" i po prostu zastrajkowac , nic Wam nie zrobia przeciez nie zwolnia wszystkich , Oni, Wasi szefowie bardziej boja sie tego jak Wy , coz Oni by zrobili bez Wal ludzie !!!Wydaje mi sie , ze jezeli szefami firmy sa teraz norwedzy , to jak najbardziej powinniscie miec zwiazki zawodowe . Tak , oczywiscie placic trzeba dla zwiazkowcow ale z cala pewnoscia oni Wam pomoga , dobrze by bylo gdyby zwiazkowcem byl rowniez norweg . 

Lycka till !!!

#25 ~ss~

~ss~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 09:41:22

A odpowiedzialny za podrucie jest ????????????

DROPLA Wojciech Biliński
Wrocław
53-332 Wrocław

Tel. 519 300 949

#26 ~Fritz~

~Fritz~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 10:05:45

Pracowałem w tym zakładzie prawie rok i wiem co tam się wyrabia (dolewanie chemikalii do wody z solą, płukanie przeterminowanej ryby ze zwrotów w solance, zawszona i śmierdząca ryba - przejdzie przez wędzarnie i będzie pachniała dodanymi przyprawami ;)). Dziwię że ludzie godzą się na taką niewolniczą pracę. Niedługo dla was znowu sezon się zacznie i trzeba będzie 13 godzin dziennie pracować z 1 dniem wolnym w tygodniu i jeszcze patrzeć na mordy brygadzistów z niepełnym uzębieniem. Proponuję wam zbierzcie się i zastrajkujcie, 2 czy 3 tysięcy ludzi naraz nie zwolnią.

#27 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 10:59:30

Ludzie! !! Przestańcie się bać i walczcie o godne warunki pracy, to Wam się należy, dość już niewolniczej pracy! !!dość! !! Wyciagnijcie wszystkie brudy na zewnątrz to dopiero zaczną trzesc d...mi .

#28 ~były związkowiec~

~były związkowiec~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 11:20:51

Niewolnicy na umowy śmieciowe, brak jakichkolwiek przepisów bezpieczeństwa i tak o to wyrastają milionerzy jak Malek , który sprzedał niewolników innym złodziejom niby Norweskim, ale system pracy pozostał ten sam BRAWO!

Załóżcie związki zawodowe jeśli chcecie żyć jak ludzie , nie jak niewolnicy, dość wyzysku na biednych ludziach!!!

Jak założycie związki zawodowe to poza płaceniem składek i tak wam to nic nie da. Wiem to z doświadczenia. Teraz związki to polityka a nie pomoc w sprawach pracowniczch. Związki zakładają tylko cwaniaki którzy w ten sposób załatwiają sobie przynajmniej na chwilę ochronkę będąc w zarządzie mogą sobie przciągnąć nic nie robienie, ale tylko zarząd a reszta frajerów płaci składki na zegarek pana przewodniczącego za 1000Euro

#29 ~dyzio~

~dyzio~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 11:27:41

Morpol to ogromna firma zatrudniajaca bardzo duzo pracownikow , czyli nic innego jak zebrac sie w "kupe" i po prostu zastrajkowac , nic Wam nie zrobia przeciez nie zwolnia wszystkich , Oni, Wasi szefowie bardziej boja sie tego jak Wy , coz Oni by zrobili bez Wal ludzie !!!Wydaje mi sie , ze jezeli szefami firmy sa teraz norwedzy , to jak najbardziej powinniscie miec zwiazki zawodowe . Tak , oczywiscie placic trzeba dla zwiazkowcow ale z cala pewnoscia oni Wam pomoga , dobrze by bylo gdyby zwiazkowcem byl rowniez norweg . 

Lycka till !!!

Nie podjudzaj ludzi....związki nic nie pomogą tylko pogorszą sytuację. na 1 zwolnionego w kolejce czeka 3 następnych...obecnie na liście oczekujących jest 800 chętnych! Jak się komuś nie podoba to nie musi pracować w Morpolu...niech zbiera puszki po piwie albo resztki ze śmietnika.

A pro pos zatrucia to deb*** bez uprawnień samowolnie wózkiem widłowym z sinikiem spalinowym ( są elektryczne) jeździł po zamkniętej hali. Dostał mandat, po premii,  chińskie ostrzeżenie  a następnym razem kopa za bramę.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 11:29:27

dyzio umyj się bo walisz rybą

#31 ~stefek burczymucha~

~stefek burczymucha~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 11:32:14

Lycka till !!!

masz rację kupę nic nie ruszy...bo kupa śmierdzi...dzidka nie op...się tylko weź się za gary.

#32 ~dyzio~

~dyzio~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 11:37:34

dyzio umyj się bo walisz rybą

Mie musze się myć - nic mnie z chirurgią w Morpolu nie łączy. Informację mam prosto z organów sanitarnych i sł. zdrowia..tu jest właściwy adres...nic nie kumasz mistrzu!

#33 ~Cyrkielka~

~Cyrkielka~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 11:58:16

A odpowiedzialny za podrucie jest ????????????

DROPLA Wojciech Biliński
Wrocław
53-332 Wrocław

Tel. 519 300 949

Dzwoniłam. Nikt się nie zgfłasza!!!

#34 ~DAREK~

~DAREK~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 12:13:47

Jak założycie związki zawodowe to poza płaceniem składek i tak wam to nic nie da. Wiem to z doświadczenia. Teraz związki to polityka a nie pomoc w sprawach pracowniczch. Związki zakładają tylko cwaniaki którzy w ten sposób załatwiają sobie przynajmniej na chwilę ochronkę będąc w zarządzie mogą sobie przciągnąć nic nie robienie, ale tylko zarząd a reszta frajerów płaci składki na zegarek pana przewodniczącego za 1000Euro

To sobie spójrz na taką SCANIE dzięki związkom ludzi nie zwolniono, mają postojowe. W Morpolu jesteś tylko niewolnikiem zatrudnionym na umowe śmieciową potrzebnym jedynie na czas kiedy mają zamówienia. Jak się ludzie będziecie godzić na wszystko i mówić że dobrze że się ma chociaż taką prace, dawać dymać na każdym kroku to się nie dziwcie że jesteście zwykłymi niewolnikami.

#35 ~Adi~

~Adi~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 12:17:50

Dzwoniłam. Nikt się nie zgfłasza!!!

haha A dziś w PUP dał ogłoszenie że zatrudni kolejnych niewolników sztuk 10 na umowe śmieciową na zmiane nocną , już nie jedną osobę zrobił na kase frajer

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 12:22:46

Zapraszamy do biura związku zawodowegto ul JEdności Narodowej 2 w Słupsku Pomożemy 59 842 68 85

I co zgłosił sie ktoś?

#37 ~antyzwiązkowiec~

~antyzwiązkowiec~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 12:24:56

haha A dziś w PUP dał ogłoszenie że zatrudni kolejnych niewolników sztuk 10 na umowe śmieciową na zmiane nocną , już nie jedną osobę zrobił na kase frajer

http://forum.gp24.pl/dramat-finansowy-w-spn-co-z-mieszkaniami-t74938/?hl=%2Bdramat+%2Bfinansowy

Tam też związki są i co? Mieszkań nie ma.

#38 ~Jn~

~Jn~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 13:09:33

Zw, zawodowe są dla obiboków, nierobów i krzykaczy. W Morpolu nie chcemy żadnych oszołomów na których musimy płacić pensje i składki. Pomożemy to było za Gierka....

... powiedział prezes ,-)

#39 ~związkowiec~

~związkowiec~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 08:50:40

I co zgłosił sie ktoś?

Działacze związkowi po zadymie w Warszawie udali się na odpoczynek i po naukę do Grecji...dobry przykład jak socjalem i przywilejami rozpieprzyć i doprowadzić do ruiny kraj!

#40 ~Wiem i nie powiem~

~Wiem i nie powiem~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 15:23:17

A ty kim idioto jesteś???? Komu tyłek liżesz? Informację to chyba ktoś ci ułożył i kazał jak inne bajki opowiadać.

Tak bo w Morpolu to standard że winny jest zwykły pracownik, że mandatami kara się by zakład więcej zarobił na pracowniczej chołocie. A tekst że tylu chętnych na miejsce tych co się nie podoba to wiesz standardowe powiedzenie mobbingujących. 

Nie podjudzaj ludzi....związki nic nie pomogą tylko pogorszą sytuację. na 1 zwolnionego w kolejce czeka 3 następnych...obecnie na liście oczekujących jest 800 chętnych! Jak się komuś nie podoba to nie musi pracować w Morpolu...niech zbiera puszki po piwie albo resztki ze śmietnika.

A pro pos zatrucia to deb*** bez uprawnień samowolnie wózkiem widłowym z sinikiem spalinowym ( są elektryczne) jeździł po zamkniętej hali. Dostał mandat, po premii,  chińskie ostrzeżenie  a następnym razem kopa za bramę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych