Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

podpis elektroniczny

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Paweł88~

~Paweł88~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 14:30:30

Wie ktoś z Was jakie firmy muszą mieć podpis elektroniczny? Natrafiam na różne informacje i nie wiem w jakie wierzyć. Prowadzę gabinet lekarski. Jeżeli ja potrzebuję podpisu elektronicznego, to czy możecie mu kogoś sprawdzonego polecić, kto przeprowadzi mi cały ten proces?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 14:49:56

Wie ktoś z Was jakie firmy muszą mieć podpis elektroniczny? Natrafiam na różne informacje i nie wiem w jakie wierzyć. Prowadzę gabinet lekarski. Jeżeli ja potrzebuję podpisu elektronicznego, to czy możecie mu kogoś sprawdzonego polecić, kto przeprowadzi mi cały ten proces?

Tak na dobrą sprawę to każda osoba prowadząca własną działalność winna taki podpis posiadać.
Na pewno taka,która zatrudnia u siebie ludzi na etacie, lub taka która jest VATowcem czynnym
Przydaje się do PUE oraz do US i nie tylko.
Firm jest sporo, które taki podpis wyrabiają i instaluja jego na Twoim komputerze.
Poszukaj w swoim otoczeniu, tam popytaj.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 19:25:59

Podpis elektroniczny to nieprecyzyjne, bo szerokie stwierdzenie. Jeśli chcesz np. dokonywać zgłoszeń do ZUS w Płatniku, to przyda się podpis kwalifikowany. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej i czy jest ci to potrzebne to poszukaj w wyszukiwarce np. pod hasłem Certum - taka strona. Pisząc jako gość nie mogę podać bezpośredniego linku do strony

#4 ~Bartekk~

~Bartekk~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 10:06:25

W przypadku instalacji certyfikatu podpisu elektronicznego zdecydowanie warto już postawić na sprawdzoną firmę. We Wrocławiu bardzo dobra frma to netvet.pl/. Instalowali u nas podpis elektroniczny. Można również u nich zamówić odnowienie certyfikatu, dokładnie wszystko tłumaczą co jak działa. Ogólnie wszystko na plus.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych