Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

podpis elektroniczny

podpis elektroniczny Podpis kwalifikowany

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~oleg547~

~oleg547~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 16:05:49

Podpis elektroniczny chcę sobie wyrobić, wiecie jak to szybko we Wrocławiu ogarnąć? Głównie będzie mi służył przy sprawach podatkowych, zwłaszcza chodzi mi o korzystanie z e-deklaracji. Płaci się coś za to, czy można to za darmo załatwić?  

#2 ~miki858~

~miki858~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 14:46:43

Cześć. Ja jestem zadowolony z obsługi w Netvet we Wrocławiu u nich zamawiałem podpis elektroniczny ostatnio i na pewno się przydaje, mniej czasu tracę na kolejki w urzędach więcej rzeczy mogę ogarnąć zdalnie właśnie za pomocą takiego podpisu. Kosztowało mnie to dwieście parę złotych u nich.

#3 ~miki858~

~miki858~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 14:47:01

Cześć. Ja jestem zadowolony z obsługi w Netvet we Wrocławiu u nich zamawiałem podpis elektroniczny ostatnio i na pewno się przydaje, mniej czasu tracę na kolejki w urzędach więcej rzeczy mogę ogarnąć zdalnie właśnie za pomocą takiego podpisu. Kosztowało mnie to dwieście parę złotych u nich.

#4 -MISIA

-MISIA

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 15:50:13

A mnie w oddziale mojego banku kosztowało to  150 zł :) - oczywiście mówię o przedłużeniu bez czytnika i nowej  karty   ( kod wbijany na starą  kartę jeszcze - było miejsce )  :)

Byleby się zmieścić minimum 7 dni przed upływem ważności   karty

#5 ~adam789~

~adam789~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2018 - 13:50:17

Wysłałem właśnie kilka pytań dotyczących wdrożenia podpisu elektronicznego do netvet.pl i tego samego dnia już miałem szczegółową odpowiedź z dodatkowymi opcjami współpracy. Miałem niezbyt popularny program księgowy, ze względu na optymalizację kosztów, ale udało się skonfigurować podpis w taki sposób, że jest łatwy we wdrożeniu. Nikt u mnie nie ma z tym problemów. No i odpowiedzialność się nie rozmywa. Przy podpisie elektronicznym jest zdecydowanie bezpiecznej przy zarządzaniu kluczową dokumentacją, chociażby podatkową. Pozdrawiam.

#6 ~cvb~

~cvb~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 10:25:39

Podpis elektroniczny bez dodatkowej papierkowej roboty masz od ręki praktycznie w netvet.pl/podpis-elektroniczny, więc się opłaca. Też w jednym miejscu odnowienie przy okazji. Dobrze doradzają. O podpisie porozmawiałem, podali mi kilka fajnych przykładów zastosowania. Wiedziałem, jak to będzie działało.

#7 ~Kamil77~

~Kamil77~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 07:53:44

Bardzo dobra firma, która wykonuje instalacje oprogramowania oraz certyfikatów podpisu elektronicznego to  netvet.pl/podpis-elektroniczny. Profesjonalne podejście, a do tego przeprowadzili u nas w firmie szkolenie, tak że każdy zrozumiał o co chodzi z tym podpisem. Szczerze mogę ich polecić.

#8 Isia

Isia

Swojak

• PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 21 maj 2019 - 08:51:21

Trzeba przyznać, że postęp i w tej dziedzinie jest niesamowity.Jeszcze niedawno  był  to czytnik na kablu podłączony do komputera oraz karta ,którą się do niego wkładało i na którą się nabijało kolejny kod,dzisiaj-  maciupeńki pendrive, który nosi się przy kluczach  i który zastępuje to wszystko zusammen :)

#9 ag_a

ag_a

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 23 maj 2019 - 12:10:32

A czy zamiast podpisu elektronicznego nie może być darmowy profil zaufany, którym też się podpisujesz? Ja korzystam z tej opcji do podpisywania deklaracji do skarbówki. 

#10 Isia

Isia

Swojak

• PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 23 maj 2019 - 14:42:43

A czy zamiast podpisu elektronicznego nie może być darmowy profil zaufany, którym też się podpisujesz? Ja korzystam z tej opcji do podpisywania deklaracji do skarbówki. 

Tak, w ZUSie korzystam w PUE z profilu zaufanego jak czasem robię Z-3., bo jak DRA  z załącznikami wysyłam z Płatnika, to już z podpisem .W skarbówce też.- czasami,profilem nie do wszystkiego można Ale jak wysyłasz dokumenty do KRSu, to każdy z nich przed wysłaniem musi być podpisany podpisem elektronicznym  przetwarza się to samoczynnie wówczas z PDF-ka na Xml-ki :)

Użytkownik Isia edytował ten post 23 maj 2019 - 14:43:07

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 20:46:45

Przestań miska forum zasrywać! Post pod postem, gdzie moderacja???

#12 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 20:49:28

Trzeba przyznać, że postęp i w tej dziedzinie jest niesamowity.Jeszcze niedawno  był  to czytnik na kablu podłączony do komputera oraz karta ,którą się do niego wkładało i na którą się nabijało kolejny kod,dzisiaj-  maciupeńki pendrive, który nosi się przy kluczach  i który zastępuje to wszystko zusammen :)

I co komunista? Wygrał PIS :P :D :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych