Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Podatki pójdą w górę :: zobacz komentowany artykuł

podatki słupsk 2016 biedroń rada miejska

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 11:18:43

No to jak za 2 pokojowe w kolejarzu płacisz to ciebie chyba tam nie ma. Czynsz za takie mieszkanie wynosi 450 zł środkowe trochę mniej. Ale żeby nie było mieszkanie 4 pokojowe to czynsz 10 zł mniejszy :-D

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 11:34:36

zaplace 1 zł  zeby sie odczepili ,a reszte długu za 5 lat daruja

jak cwaniakom z mieszkan komunalnych

kocham nasza wladze bardzo za jej roztropnposc i kreatywne

myslenie

#23 ~Mądrala~

~Mądrala~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 11:53:50

Super! najłatwiej podnieśc podatki a dłużnikom umorzyć dług!!!!!!!!!!!!!! Brawo!

Podnoszenie podatków do średniej krajowej? Przecież Słupska gospodarczo nie należy do średniaków!!!!!!!!!! Raczej umiejscowiłbym na samym dole rankingów i takie powinny być tu podatki

#24 tOmi

tOmi

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 11:58:33

Porównaliśmy stawki podatkowe w innych miastach i u nas są na niższym poziomie - tłumaczyła radnym wiceprezydent Krystyna Danilecka-Wojewódzka . 

W Żorach mają darmową komunikację miejską - jak lubicie brać przykład z innych miast.

Użytkownik serce-czytelnik edytował ten post 23 listopad 2015 - 14:05:51

#25 ~Ja.N~

~Ja.N~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 12:01:12

Czego wy się wszyscy spodziewaliście po lewackich rządach? Oni nie mają innego pomysłu jak podniesienie podatków i czekanie może coś skapnie z dotacji.. Nędza intelektualna i tyle.

#26 ~terka~

~terka~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 12:03:25

PANIE DOBKOWSKI JA NA PANA NIE GLOSOWALEM I NIE EJTES PAN DLA MNIE WUTORYTEM ZADNA MIARA A TERAZ SZANOWNY PANIE LOBBUJESZ PRZEDSIBIORCOW KTORZY NAJZYKLEJ BLEFUJA ZE TAK IM SIE POGORSZY,A ZA TE SLOWA ZE LEPEIJ OBCIAZYC MIESZKANCOW NIZ WYZYSKIWACZY LUDU  DYDKWALIFIKUJE PANA JAK BEZ RADNEGO--REPREZENTUJESZ PAN ...polska istnieje teoretycznie...ch...du..i kamienii kupa...osmiorniczki za kilka tysiecy...tylko frajer pracuje w polsce za 6000pln MASZ PAN COS JESZCZE DO POWIEDZENIA???!!!

prosze nauczyc sie pisac zgodnie z ortografia,a jezeli  chodzi o te nieszczesne 6 tys,to byla mowa o wysokim stanowisku bardzo odpowiedzialnym w ministerstwie ,trzeba sluchac ze zrozumieniem 

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 12:16:36

Płaciłem za kamienicę 4 rodzinną 35 zł, teraz będę płacił 300 zł rocznie, brawo !!!

Widać że Pseudo- Prezydent Danielecka nie ma innych instrumentów tylko podniesienie podatków ,najłatwiej, co świadczy, o marności władzy - szambo

Koń by się uśmiał :lol: Ja za garaż 18 m2 płacę ok. 120 zł rocznie.

#28 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 12:16:52

Nie macie pojęcia o rządzeniu,dziady

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 12:29:20

W Żorach mają darmową komunikację miejską - jak lubicie brać przykład z innych miast.

Słuszna uwaga.Pani Vice prezydent, jeśli w przypadku podnoszenia podatków od nieruchomości wzorujecie się na innych miasta, to dla sprawiedliwości przykład taki należy przełożyć na inne dziedziny, albo na takich porównaniach się nie wzorować. To jak Pani prezydent w przypadku komunikacji zbiorowej Słupszczanie mogą liczyć na wzięcie wzoru z miejscowości Żary. Liczymy, że przy najbliższe konferencji prasowej z udziałem gabinetu prezydenta miasta, takie pytanie w imieniu Słupszczan padnie i otrzymamy na nie korzystne dla mieszczan rozwiązanie. Znaczy, darmowa komunikacja miejska.

#30 ~Profesor Baltazar Gabka~

~Profesor Baltazar Gabka~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 13:38:13

a dlaczego ta relacja wideo jest przecięta w połowie gdy zostało zadane bardzo ciekawe pytanie do p. Wojewódzkiej?

#31 ~From Paris with Love~

~From Paris with Love~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 13:40:10

...przecież za coś muszę latać do Las Vegas  ;)

Pozdrawiam z Paryża

Robert

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 13:52:31

Co za idici wybrali tego radnego Dobkowskiego przecież on działa na szkodę mieszkanców (jego wyborców) ,ten pan powinien bawic  swoje wnuki  a pozta tym" bardzo dużo zarobił" w Kolejarzu więc niech osobiscie przeleje na konto miasta odpowiednią kwote.

#33 ~KOLEGA_JASIA_BUREGO~

~KOLEGA_JASIA_BUREGO~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 15:30:42

prosze nauczyc sie pisac zgodnie z ortografia,a jezeli  chodzi o te nieszczesne 6 tys,to byla mowa o wysokim stanowisku bardzo odpowiedzialnym w ministerstwie ,trzeba sluchac ze zrozumieniem 

GAMONIU GDZIE TU SA BLEDY ORTOGRAFICZNE!!!??? SA LITEROWKI A TO ROZNICA..NIE CHCIALO MI SIE POPRAWIAC...PSEUDO PRZEDSIEBIORCO..CHCIWY DO SZPIKU KOSCI ..JESZCZE CI MALO???!!! PAMIETAJ I TAK UMRZESZ PUSTAKU..A PIENIADZE SZCZESCIA NIE DAJA!!! WIDOCZNIE JESZZCZE SIE NIE DOROBILES PUSTAKU!!!! WIEC CIEZKO CI ZROZUMIEC!!!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 17:00:00

A może po prostu potrzebna kasa na liczne! wyjazdy Pana Prezydenta

...Cóż..mieliśmy prezydenta dyktatora balującego z kolegami, a teraz mamy latającego reprezentanta !mniejszości...zawsze to jakaś odmiana..?
Ilość mieszkańców Słupska zmniejsza się ale wzrasta ich jakość, wkrótce będzie miasto KILKU milionerów i wielu nędzarzy.

#35 ~luki607~

~luki607~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 17:14:13

Zapewne o to  chodzi czyli: gaz, prąd, woda, ogrzewanie, internet nie wiem co jeszcze i za telefon

#36 ~Sw~

~Sw~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 20:46:41

Szanowni krolowie Ratusza -zadbajcie o wiarygodne zaklady pracy dla Slupszczan a potem mozecie zastanawiac sie czy podniesc podatki .GDZIE SA ROZLICZONE KORUPCJE ???? TAM SZUKAJCIE PIENIEDZY ! A NAPEWNO BEDZIE ICH BARDZO DUZO   !!!!!!

#37 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 20:59:42

Jakim prawem chca podnosic podatki ? Slupsk jest malym miastem bez Z-dow Pracy .Wszystko polikwidowane .Zyja tylko kolesie i rodzinki .PRECZ Z TAKA WLADZA !!!!

#38 ~M.Sz.~

~M.Sz.~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 21:48:29

Taaa podatki to w gore,a "biednym" ludziom ktorzy dostali w prezencie mieszkania od miasta abolicje,bo nie stac ich na placenie czynszu...doslownie chore!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podatki, słupsk, 2016, biedroń, rada miejska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych