Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Podatki pójdą w górę :: zobacz komentowany artykuł

podatki słupsk 2016 biedroń rada miejska

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkaniec Zatorza~

~mieszkaniec Zatorza~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 07:28:05

Rozumiem, że w związku z tym radni obniżają sobie pensje z preziem o 20%. To byłoby uczciwe. Czekam na takie info.

Ci, co głosowali na tych pacanów mogą być dumni.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 07:31:49

W okresie finansowego kryzysu diety radnych powinny zostać obniżone.

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 07:37:25

no to już niedługo mali i sredni przedsiębiorcy w ogole znikna z tego miasta - co za kretynskie rozwiązanie - nie ma pomyslow na rozwój, na stwarzanie szansy na rozwój biznesu to trzeba dopieprzyć tym co jeszcze dychają

#4 ~NEPOTZYM~

~NEPOTZYM~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 07:37:40

PANIE DOBKOWSKI JA NA PANA NIE GLOSOWALEM I NIE EJTES PAN DLA MNIE WUTORYTEM ZADNA MIARA A TERAZ SZANOWNY PANIE LOBBUJESZ PRZEDSIBIORCOW KTORZY NAJZYKLEJ BLEFUJA ZE TAK IM SIE POGORSZY,A ZA TE SLOWA ZE LEPEIJ OBCIAZYC MIESZKANCOW NIZ WYZYSKIWACZY LUDU  DYDKWALIFIKUJE PANA JAK BEZ RADNEGO--REPREZENTUJESZ PAN ...polska istnieje teoretycznie...ch...du..i kamienii kupa...osmiorniczki za kilka tysiecy...tylko frajer pracuje w polsce za 6000pln MASZ PAN COS JESZCZE DO POWIEDZENIA???!!!

#5 ~Filutek~

~Filutek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 07:45:28

""...bo jak rok wyborczy to nie podnoszono, a jak środek kadencji to skok o 10 proc.""

Bardzo bym się cieszył gdyby  o te 10 procent podniesiono wynagrodzenia  i emerytury bo bieda w Słupsku aż piszczy szczególnie na W. Polskiego, gdzie rok temu chciano "pożyczać" na bułkę dla dziecka  jedną złotówkę,  a obecnie już żadają dwa złote.  Panowie piekarze  -  czy was sumienie  partyjne  nie gryzie ?

#6 ~antyGP~

~antyGP~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 07:48:03

Podwyżka podatków... idioci. Jak zwykle głowy mają w tabelkach i procedurach, a przedsiębiorca to z założenia złodziej. Każdy kombinuje później, żeby tych podatków jak najmniej płacić. Potem w reklamie w radio słyszę jakąś bladź z Warszawki, że loteria paragonowa jest po to, żeby wzrosła ściągalność podatków, które idą na szkolnictwo, wojsko, szpitale i staratatata. Już o odprawach dla sejmowych kanalii, że na finansowanie wycieczek po świecie urzędasów, że na paliwowe przekręty, hotele Bóg wie gdzie i po ile to już nie powiedziała. Nic ode mnie nie dostaniecie. Trzeba będzie wykazywać obrót 500zł na miesiąc i tyle.

#7 ~antyGP~

~antyGP~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 07:51:57

PANIE DOBKOWSKI JA NA PANA NIE GLOSOWALEM I NIE EJTES PAN DLA MNIE WUTORYTEM ZADNA MIARA A TERAZ SZANOWNY PANIE LOBBUJESZ PRZEDSIBIORCOW KTORZY NAJZYKLEJ BLEFUJA ZE TAK IM SIE POGORSZY,A ZA TE SLOWA ZE LEPEIJ OBCIAZYC MIESZKANCOW NIZ WYZYSKIWACZY LUDU  DYDKWALIFIKUJE PANA JAK BEZ RADNEGO--REPREZENTUJESZ PAN ...polska istnieje teoretycznie...ch...du..i kamienii kupa...osmiorniczki za kilka tysiecy...tylko frajer pracuje w polsce za 6000pln MASZ PAN COS JESZCZE DO POWIEDZENIA???!!!

CO się chłopa czepiasz? Jego wina, że godzisz się pracować za 1400? Za mało? Wszyscy narzekacie, że za najniższą robicie to weźcie do cholery wszyscy rzućcie pracę jednego dnia i postawcie się systemowi :)

#8 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 08:29:28

Płaciłem za kamienicę 4 rodzinną 35 zł, teraz będę płacił 300 zł rocznie, brawo !!!

Widać że Pseudo- Prezydent Danielecka nie ma innych instrumentów tylko podniesienie podatków ,najłatwiej, co świadczy, o marności władzy - szambo

#9 ~ziuk.~

~ziuk.~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 09:02:37

Obniżyć pobory o 50% bo jak oszczędzać to należy od siebie ograniczyc wycieczki i brylowanie na szkle a wziąć się do pracy .

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 09:13:31

Slupsk przypomina allegro. Walic drobnych sprzedawcow, zostaje powoli juz tylko strefa marek.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 09:25:35

Nareszcie zmiana (podatków).

#12 ~poik tek~

~poik tek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 09:33:07

Czekam na Referendum !!!!!! O odwołanie nieudaczników !!!!

#13 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 09:37:35

Płaciłem za kamienicę 4 rodzinną 35 zł, teraz będę płacił 300 zł rocznie, brawo !!!

Widać że Pseudo- Prezydent Danielecka nie ma innych instrumentów tylko podniesienie podatków ,najłatwiej, co świadczy, o marności władzy - szambo

Bardzo dobrze ludzie 300 złoty za dwupokojowe w kolejarzu placą

#14 ~Laska~

~Laska~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 09:48:48

Jak sobie wybrali takie mieszkanie i takie płace to niech teraz nie narzekają. Nikt nie kazał im na siłę tam się wprowadzać. A co do reszty forumowiczów... możecie sobie poszczekać na forum i tak to nic nie da, trzeba coś innego wymyślić. To tak samo jak obiecywaliście Kobyłę na taczce wywieźć i w końcu sam odszedł. 

#15 ~Koszty przedsiębiorcy~

~Koszty przedsiębiorcy~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 09:57:37

Podwyżka podatków... idioci. Jak zwykle głowy mają w tabelkach i procedurach, a przedsiębiorca to z założenia złodziej. Każdy kombinuje później, żeby tych podatków jak najmniej płacić. Potem w reklamie w radio słyszę jakąś bladź z Warszawki, że loteria paragonowa jest po to, żeby wzrosła ściągalność podatków, które idą na szkolnictwo, wojsko, szpitale i staratatata. Już o odprawach dla sejmowych kanalii, że na finansowanie wycieczek po świecie urzędasów, że na paliwowe przekręty, hotele Bóg wie gdzie i po ile to już nie powiedziała. Nic ode mnie nie dostaniecie. Trzeba będzie wykazywać obrót 500zł na miesiąc i tyle.

Kpisz czy o drogę pytasz? Myślisz,że ktoś Ci uwierzy,że teraz wykazujesz są większy dochód? Ilu przedsiębiorców wpuszcza w koszty remonty swoich mieszkań by nie wykazać dochodu? Pracownikom płacą najniższą stawkę, a sobie auta zmieniają kupując na firmę. Znajoma mająca prywatną firmę, na podwórku wykrzyczała,że"my mamy tyle pieniędzy,że Ty do tylu liczyç nie potrafisz"..? A w koszty rozliczenia wspólnoty wpisuje nawet koszt listu poleconego do swojej bratanicy mieszkającej piętro wyżej..???

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 10:00:23

Jak sobie wybrali takie mieszkanie i takie płace to niech teraz nie narzekają. Nikt nie kazał im na siłę tam się wprowadzać. A co do reszty forumowiczów... możecie sobie poszczekać na forum i tak to nic nie da, trzeba coś innego wymyślić. To tak samo jak obiecywaliście Kobyłę na taczce wywieźć i w końcu sam odszedł. 

O czym Ty gadasz?.Tutaj jest mowa o podatku rocznym i jego podwyżce o kilkanaście złotych w skali całego roku,a nie jak mówisz o miesięcznym czynszu.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 10:02:23

To już wiecie skąd ta nadwyżka w budżecie co się chwali prezydent :lol: :P najłatwiej łupić biedne społeczenstwo

#18 ~blanka~

~blanka~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 10:23:59

A może po prostu potrzebna kasa na liczne! wyjazdy Pana Prezydenta

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 10:25:09

Olek , to ty się ślizgasz , bo ja płaciłem do tego roku za mieszkanie w bloku i garaż (19 m2) sto siedemdziesiąt zł. Powiedz ile bierzesz za wynajem tej kamienicy?

#20 ~wichura plutonowy~

~wichura plutonowy~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 10:52:03

Kolejne "radosne" nowiny z ratusza dla mieszkancow miasta a na pocieszenie slodziutka focia a na niej wielemowiaca "buzka" pani klakier

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podatki, słupsk, 2016, biedroń, rada miejska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych