Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 11:49:05

niech ta pani się nie martwi, w inpost ta przesyłka w ciągu 2 miesięcy nie opuściła by zapewne kraju! a tak trzeba czytać regulaminy, niestety.

#2 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 11 marzec 2014 - 13:23:23

Jakżeż nic nie gwarantuje? Większy zysk PP. Już nigdy nie skuszę się na priorytet,bo nie dość,że więcej placę to przesyłak idzie żółwim tempem jak bez tej dopłąty.

#3 ~Filutek~

~Filutek~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 13:44:51

I tak ta pani ma szczęście, że nie tak całkiem działają loty międzyplanetarne.   Wtedy ta paczka mogłaby trafić  na planetę odległą o dziesiątki  lat świetlnych od naszej kochanej Ziemi.   Plus później droga  powrotna - drugie tyle.  Termin dotarcie byłby szacunkowy  do potęgi "n".  Życia by chyba nie starczyło na jej powrót.   Jakże się cieszę, że nasza poczta działa tylko i wyłącznie w obrębie naszego globu i nie korzysta z szybkiego transportu rakietowego.  (A przesyłek nie kieruje się do Lądynu,  bo takiej miejscowości nie ma.  Jest tylko Lądek albo Lądek Zdrój). 

#4 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 14:00:59

Poczta to najeieksze dziady!!!Kazdy list do rodzicow jest naruszony,lub otwarty!Kasy szukaja jak moga kosztem klijentow,korzystam jak musze bo po co dziada dac zarobic

#5 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 14:28:33

A ja wysyłam do Anglii i do Holandii -  w ciągu 2 dni już jest na miejscu. Jestem bardzo zadowolona z usług Poczty.

#6 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 15:23:36

Ja wysłałam list prorytetowy Poczta Polska dostarczyła w ciągu 10 dni na Gdańsk-Morenę ze Słupska. Jak reklamowałam na Poczcie to powiedziano mi że są częste  reklamacje dotyczące dostarczania listów w Gdańsku i w Szczecinie, ale to wina listonoszy z Gdańska i Szczecina.

#7 ~Antoine~

~Antoine~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 17:08:48

Pomyślcie trochę. Poczta nie może gwarantować czegoś, co tylko częściowo od niej zależy.

Nie może gwarantować, że urząd celny nie przetrzyma sobie paczki przez tydzień.

Nie może też gwarantować, że Royal Mail czy jej odpowiednik w innym kraju nie nawali.

Nie może, bo nie ma na to wpływu.

Gwarantować to mogą krajowe przesyłki, które od początku do końca sami doręczają. Ale nie zagraniczne.

#8 Return of the Kat

Return of the Kat

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 873 postów

Napisano 11 marzec 2014 - 17:50:52

Pomyślcie trochę. Poczta nie może gwarantować czegoś, co tylko częściowo od niej zależy.

Nie może gwarantować, że urząd celny nie przetrzyma sobie paczki przez tydzień.

Nie może też gwarantować, że Royal Mail czy jej odpowiednik w innym kraju nie nawali.

Nie może, bo nie ma na to wpływu.

Gwarantować to mogą krajowe przesyłki, które od początku do końca sami doręczają. Ale nie zagraniczne.

Podany przykład ilustruje przesyłkę priorytetową wysyłaną za granicę. Nietrudno jednak o takie same przykłady w stosunku do listów i paczek priorytetowych przesyłanych w kraju. Ustawodawca dał Poczcie możliwość kasowania za priorytet, który wg. regulaminu poczty ujmuje procentowy udział przesyłek dostarczanych w dniu następnym, a który to wynosi coś około 83%. Czyli około 17% przesyłek kasowanych jako priorytet nie jest dostarczana w takim terminie i niestety nie bierze tutaj udziału inny operator.

Użytkownik Return of the Kat edytował ten post 11 marzec 2014 - 17:55:17

#9 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 18:25:08

Nie uważasz Colombo, że to co napisałeś to troszeczkę takie masło maślane ?

Tylko dwa pierwsze zdania są poprawne, ale nic one nie wnoszą do tematu, dosłownie nic....

Musisz jeszcze raz przestudiować regulamin o którym piszesz i wtedy spróbuj jeszcze raz, bo ten twój post jest wyjątkowo nieudany, brak w nim sensu.

...że tak spytam, czytałeś to co napisałeś ?! :huh:
Spróbuj spróbuj, a sam się przekonasz że to jakiś bełkot.

Pozdrawiam serdecznie ....twój czytelnik, o ! :D ;)

#10 ~Wilk Inpost~

~Wilk Inpost~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 18:57:32

Marne jest takie tłumaczenie o nasilonym ruchu, bo o tym jest wiadomo -kiedy ludzie ślą wiecej przesyłek? Jak ma ktoś nierzec, że tu jakiś marny organizator czy banda gamoni? Jest poprostu tak, że Poczta nie jest zainteresowana dobrem klientów a zyskiem. Jak powiem z całą powagą, że to skandal no to kogo to porusza? A powinno. To zasady korporacyjne niszczą Poczte, a Poczta jest czyms innym, ma swój rytm, swego ducha i ustawiony ten mechanizm ma trwac niezmącony. Pewne sytuacje, wzory postepowań można zachowac tylko poprzez długoletnią praktyke i doświadczenie. I to sie trwoni pozwalając tym ludziom odejśc. Gdy jest uczciwośc, uważnośc. Gdy praca jest rzetelnie nadzorowana i jest szacunek dla pracy i pracownika to jest też miejsce dla osób które są potrzebne w okresach gdy ilośc pracowników jest niewystarczająca. Bedąc pracownikiem PP wiem tyle, że ciągle jest źle i niewystarczająco. A zarabiam mało w stosunku do tego co wkładam. Trudno sie z tą presją żyje i tak napawde niewiadomo skąd ona sie bierze i w imie czego jest. Chyba tylko po to by jeszcze bardziej tych ludzi pognebic i upodlic, jakby było im mało ten ich codzienny znój i trud. Powiem za Jezusem, bo to wina przełożonych co to na niczym sie nie znają i tylko psują i niszczą. " Kładą na ludzi brzemiona, a sami ani palcem ich nie tykają". Bo takie maja pojecie o łączeniu ludzi jak i o pracy pocztowca. Nie mówie nieodpowiedzialnie tych słów -grandą zawsze jest brak dobrej woli i to -czy na górze czy na dole, zawsze podłośc ludzka, pogwałcenie życia innych prowadzą do regresu. Oby to nie było proroctwo dla zasłuzonej braci pocztowej, może ostrzeżenie.., ale to jak wołanie na pustyni -nikt nie słyszy.   Poczułem sie wywołany.

#11 ~MAREK Z kIELC~

~MAREK Z kIELC~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 15:23:37

niestety  priorytet  to porazka  głupki  gwarantowały mi  otyrzymaqnie paczki w  dniu nastepnym  z Kielc  na  ochote  w Warszawie, ale niestety WER  warszawa  czyli ul.Łaczyny  mimo,00259007733291353146

otrzymał  paczxke  w  dniu nadania  przed  ).00  przed pólnoca  to  przygotował  ja  dopiero po 8-miu godzinach  czyli o 8,41  czy to nie jest skur  wysynstwo?   powinni ta poczte   rozpier  dolic  od  srodka  zalezało mi na  tej paczce  dlatego nadałem priorytetem, a    przyszła po  2  dniach, nA  CHOINKE  TAKA  POCZTA    ,ALE  COZ  GŁUPKI RZADZA

#12 ~ASER~

~ASER~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 15:25:44

A ja wysyłam do Anglii i do Holandii -  w ciągu 2 dni już jest na miejscu. Jestem bardzo zadowolona z usług Poczty.

A JA  Z KIELC  DO WARSZAWY PRIORYTET  3  DNI, DO DU  PY  Z GTA POCZTA

#13 ~gast~

~gast~
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 21:57:03

Wszyscy się cieszą, że pgp (inpost) przerżnął przetarg na sądówki. Wróci normalność, ale też kolejki na pocztach...

#14 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 19:10:30

co nosi speedmail ??

#15 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 19:42:28

Gowno

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inpost, poczta polska, pgp, speedmail, dystrybucja polska, 7post, opóźnienie, zaginięcie, odszkodowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych