Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

62 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mmm~

~Mmm~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:57:09

Prezydentka- w sumie do tej Pani pasuje taka forma. Pani prezydent brzmi zbyt poważnie. Decyzje tej Pani od samego początku to porażka. Najpierw opłata za śmieci z 12zl do 25. A teraz cyrk z wykupem grobów. Pogratulować wyborcom. Oj trafny wybór.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 21:11:03

podniesienie opłat cmentarnych wprowadzonych prze Panią Prezydent Miasta Słupska bez wiedzy i udziały radnych o 400 % to skandal w mieście ludzi coraz starszych i coraz bardziej ubogich. SKANDAL.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 21:12:54

A zapytaliście czy to prawda ze groby prezydentki tuz przed wzrostem opłaty zostaly przedłuzone za starą cenę? To dopiero bylaby kompromitacja. I tak to jest kolejna wtopa prezydentki co decyzja to pudło....

podbijam pytanie

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 21:17:38

grób w Koaszlinie jest TAŃSZY!!!

kosztuje 580 zl!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 21:18:05

grób w Koaszlinie jest TAŃSZY!!!

kosztuje 580 zl!

#26 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 21:21:39

Z całym szacunkiem do Pani Krystyny ale niech postawi się Pani w sytuacji osób starszych które mają 900 zlotych renty i jeszcze muszą zapłacić 750 zlotych za przedłużenie grobu dodajmy ze to cena za jeden grób a jak ktoś ma trzy groby i jest sam nie ma żadnego wsparcia finansowego to ma wybrać który grób przedłużyć???!!! Może warto o tym pomyśleć.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 21:30:29

Paskudne zdzieruchy. Zapamiętamy to wam, że na trupach nawet chcecie robic dla siebie kasę. Mało bierzecie za samo miejsce na cmentarzu i za inne opłaty? To jeszcze straszycie Polaków wyrzuceniem po śmierci z własnej ziemi tak jakby ci ludzie nie zapracowali sobie za życia na te dwa metry kwadratowe. Do tego czemu ludzie, który maja malutki grób dziecięcy muszą płacic tyle samo co inni rozwalający się z pomnikami niczym Bierut na Powązkach.

#28 ~jb~

~jb~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 21:49:58

Alez cywilizacyjne gowno. Biurokratyczne pasozyty, uwlaszczyly sie na cmentarnej ziemi.

To my idioci pozwalamy im "sprzedawac" sobie ziemie, ktora nalezy do nas.

#29 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:35:30

Jeśli nie cofniecie tych podwyżek, to społeczeństwo cofnie obecnych rządzących!

#30 ~Emeryt z niską emeryturą~

~Emeryt z niską emeryturą~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:39:18

Uśmiechnięta kłamczucha, powinna się wstydzić ale co się można było po niej spodziewać jak na to stanowisko została wypromowana przez geja.Ciekawe jak się teraz czują ci Słupszczanie którzy na nią zagłosowali .Mam 11OO  zł emerytury, mam na cmentarzu 5 grobów i z czego mam zapłacić.Nigdy nie głosowałem na lewaków i nie zagłosuję,i nigdy nie dopuszczę żeby to lewactwo zlikwidowało groby moich bliskich ich miejsce jest w Berezie Kartuskiej.

#31 ~Emeryt z niską emeryturą~

~Emeryt z niską emeryturą~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:39:55

Uśmiechnięta kłamczucha, powinna się wstydzić ale co się można było po niej spodziewać jak na to stanowisko została wypromowana przez geja.Ciekawe jak się teraz czują ci Słupszczanie którzy na nią zagłosowali .Mam 11OO  zł emerytury, mam na cmentarzu 5 grobów i z czego mam zapłacić.Nigdy nie głosowałem na lewaków i nie zagłosuję,i nigdy nie dopuszczę żeby to lewactwo zlikwidowało groby moich bliskich ich miejsce jest w Berezie Kartuskiej.

#32 ~Grzechu~

~Grzechu~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 23:13:20

Komuchy. Czerwona rada miejska. Ubeki nir wierzą w Boga. Nie potrzebują cmentarzy.

#33 ~Slupszczanka~

~Slupszczanka~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 01:07:55

czy Wojewódzka jest głupia czy o drogę pyta? "Jednocześnie wyjaśniła, że podjęła decyzję o podwyżce opłaty za przedłużenie grobu, bo ze zdziwieniem zauważyła, że od lat nie była ona regulowana. " Przecież ta kobieta jest od lat Ratuszu a od prawie 5 lat rządzi miastem i nadzorowała ZIM i dopiero teraz zauważyła że dawno nie było wzrostu opłat, ale sama zdążyła opłacić groby swojej rodziny do 2099 czyli o 80 lat do przodu to dopiero HIPOKRYTKA

#34 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 01:13:51

z ciekawości poświęciłam trochę czasu i wyszukalam po nazwiskach "naszych kochanych radnych" groby na cmentarzu i ci którzy tak podobno byli przeciw wzrostowi opłat poprzedłużali opłaty do 2099 - można sprawdzić np. kandydatekę PiS na prezydenta

#35 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 01:23:49

A zapytaliście czy to prawda ze groby prezydentki tuz przed wzrostem opłaty zostaly przedłuzone za starą cenę? To dopiero bylaby kompromitacja. I tak to jest kolejna wtopa prezydentki co decyzja to pudło....

niestety tak, zresztą co niektórych radnych też - WSTYD pani Danilecka bo już widać że ryba psuje się od głowy a miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze bagno

#36 ~Danka~

~Danka~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 01:46:52

jak ludzie mają wierzyć politykom skoro ci oszukują wyborców - pani Wojewódzka obiecywała cuda, ale chyba na wyrost, bo poszła po bandzie i na skróty nie wysilając się podniosła opłaty za śmieci, podatki od nieruchomości a teraz jeszcze ruszyła nieboszczyków i to z grubej rury (można było zapytać mieszkańców bo widać radni miejscy myją ręce razem z Danilecką, która obudziła się po paru latach pracy gdzie w zakresie swoich obowiązków miała nadzór nad ZIM) a co zostało zrobione dla miasta oprócz dojenia mieszkańców? wstyd mi za nią i za poprzedniego prezydenta który chwali się w mediach co zrobił dla miasta, a którego dorobek celnie wypunktowala nawet Olejnik - żenada bo z nas śmieje się Polska

#37 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 02:21:02

niestety marzenie pani prezydentowej o skróceniu okresu płatności do 10 lat za groby to pobożne życzenie, bo nie może tego zrobić bo to reguluje ustawa o cmentarzach z 1959 r. i tam jest wyraźnie mowa o 20 latach, może tylko tak jak jest np. w Zielonej Górze rozłożyć opłatę na raty w ciągu roku tak jak z podatkiem od nieruchomości.
Co się tyczy samej wysokości opłaty to może pani prezydent zobaczy, a można to sprawdzić w internecie, jak wyglądają opłaty w innych miastach o podobnym zaludnieniu np. Tarnów ma dużo niźsze te opłaty, a Danilecka chce Słupsk porównać do Gdańska czy Koszalina.
I jeszcze jedno - jeśli włodarze dalej będą tak rządzić w Słupsku,to tylko patrzeć jak pani prezydent zmieni stanowisko na burmistrza

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 06:14:39

z ciekawości poświęciłam trochę czasu i wyszukalam po nazwiskach "naszych kochanych radnych" groby na cmentarzu i ci którzy tak podobno byli przeciw wzrostowi opłat poprzedłużali opłaty do 2099 - można sprawdzić np. kandydatekę PiS na prezydenta

czy Wojewódzka jest głupia czy o drogę pyta? "Jednocześnie wyjaśniła, że podjęła decyzję o podwyżce opłaty za przedłużenie grobu, bo ze zdziwieniem zauważyła, że od lat nie była ona regulowana. " Przecież ta kobieta jest od lat Ratuszu a od prawie 5 lat rządzi miastem i nadzorowała ZIM i dopiero teraz zauważyła że dawno nie było wzrostu opłat, ale sama zdążyła opłacić groby swojej rodziny do 2099 czyli o 80 lat do przodu to dopiero HIPOKRYTKA

jeżeli to prawda, to pan Hilarecki powinien to opisać ze szczegółami. bo moim zdaniem w grę wchodzi wykorzystanie informacji które nie były publiczne. to po pierwsze, po drugie proponuję pani prezydentce aby zechciała zejść na ziemię i w sytuacji kiedy podejmuje decyzje dotyczące bardzo wielu ludzi zechciała zasięgnąć ich opinii np. poprzez konsultacje społeczne. Zwracam na to uwagę również pani wiceprezydentce która ma spore doświadczenie w działaniach tego typu. Ponadto pani Marto jeżeli dłużej będzie pani stała u boku takiej prezydentki nie zabierając głosu to się pani skompromituje - od pani wymagam więcej.

#39 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 06:22:46

Czy Pani Prezydent na głowę upadła?!! Bo opłata będzie i tak mniejszą niż w Gdańsku...ale k'''a płacę też mamy niższe!!!!

#40 ~Gisc~

~Gisc~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 06:50:55

MACIE CO CHCIELIŚCIE TRZEBA SPŁACIĆ NOWY KREDYT

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych