Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

62 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Slupszczanin~

~Slupszczanin~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 18:51:46

Przedluzanie grobow

#2 ~jac~

~jac~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 18:58:19

kogo na to stac?????????????????? chyba  p.Danilecką ktora  wymysla paranoje ,

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 19:24:02

A finansowo co to zmienia ?

#4 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 19:25:17

Na Nowym cmentarzu sektor 27 nie jest wogóle oswietlany dziki ryja na potęgę z grobów giną kwiaty i znicze za co tu płacić ? Parkować trzeba w błocie po kostki...

#5 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 19:48:45

Oplata za postawienie nagrobma z 132 na 182 z wjazdem.. I jakies paranoiczne kontrole za ktore sie placi i ich niebylo i niema .Ludzie ktorzy tam pracuja nie maja pojecia o cmentarzu. A Wiec mialo byc lepiej a jest gorzej.

#6 ~Słupszczanin~

~Słupszczanin~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 19:50:53

ZŁODZIEJSKIE MIASTO AŻ WSTYD JAK SIĘ OKRADA OBYWATELI

#7 ~tor~

~tor~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 19:52:20

wnosi się jedynie opłatę za miejsce do pochówku w wysokości 628 zł 

Przecież TEN grub   był już wykupiony i przedłużona jego ważność . Na cmentarzu nie otrzymałem dodatkowe miejsce tylko to które już np ojciec czy matka WYKUPILI  płacąc za nie złotówkami    Jakim trzeba być ignorantem aby wykręcić kota ogonem 

#8 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:05:46

Paranoja!!!Komuś się w głowie pier...Oli! Z mężem jesteśmy jedynakami nasi rodzice zmarli,do tego opiekujemy się grobami dziadków bo kwiatka kupi każdy ale jak chodzi o pieniądze to wiadomo że rodzina przestaje się znać. W życiu tak wyszło że mamy jednego syna. Czy on będzie w stanie co jakiś czas opłacać groby...

#9 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:12:02

Dwie sprawy. Po pierwsze nie podoba mi się, ze redaktorzy Głosu, a Pan Marecki ze szczególnym upodobaniem w artykułach przedstawia p. Danielecką jako "prezydentkę" . Wiadomo, że powinno być Prezydenta Miasta Słupska czy Pani Danieleckiej notabene polonistce z wykształcenia podoba się czy nie. W dokumentach wydawanych przez urzędy nie ma zapisów dowód osobisty czy prawo jazdy wydane przez "Prezydentkę Miasta Słupska".

Po drugie podniesienie opłat cmentarnych wprowadzonych prze Panią Prezydent Miasta Słupska bez wiedzy i udziały radnych o 400 % to skandal w mieście ludzi coraz starszych i coraz bardziej ubogich. SKANDAL.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:19:52

Prawie Powązki. Chore miasto. Miało być normalnie a tu 400 %  i paradne słupki wzdłuż ul.Starzyńskiego ma się fantazje.

#11 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:23:44

ZAWSZE MOŻNA DANIELECKĄ ODWOŁAĆ POMYLIŁO JEJ SIIĘ KTO JEST DLA KOGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#12 ~jaś~

~jaś~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:27:19

Pani Prezydent - tak się pisze i tak się do niej wszyscy zwracają. Szacunku Panie redaktorze. A swoja droga to w końcu nie wiem ile mam zapłacic z przedlużenie ważnosci  , ten artykuł nic konkretnego nie przedstawia.

#13 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:38:18

Prezydentka....smiech mnie ogarnia na te smieszna nowomode.....prezydent jest jeden i kropka....a tak na marginesie  pani prezydent zaczela od podwyzek ...tak jest najprosciej i nie trzeba myslec....

#14 ~grabarz~

~grabarz~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:42:09

A tak wszystkim słodziła przed wyborami ! Popatrz co za ukryty bolszewizm, tylko drzeć z ludzi potrafią sami nic ! Nic nie trwa wiecznie Pani Prezydent, strasznie Pani zbiedroniała wstyd !

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:46:07

A zapytaliście czy to prawda ze groby prezydentki tuz przed wzrostem opłaty zostaly przedłuzone za starą cenę? To dopiero bylaby kompromitacja. I tak to jest kolejna wtopa prezydentki co decyzja to pudło....

#16 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:46:49

No jasne zmarli nie mogą walczyć a często starsi ludzie nie mają na chleb a będą wnosić opłaty bo magistrat chce zarabiac. Wstyd.

#17 ~krystyna~

~krystyna~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:51:09

niech Pani prezydent wezmie sie za sluzbe zdrowia po poludniu byly przychodnie dyzurne i pogotowie stomatologiczne teraz nic nie ma  ludzie godzinami czekaja na sor lub tydzien na wizyte lekarza pierwszego kontaktu to jest chore nie mowiac o zabiegach lub rehabilitacji.

#18 ~Belfegor~

~Belfegor~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:52:41

Proponuję skrócić kadencję rady i (p)rezydenta do 1 roku kto za 

#19 ~Belfegor~

~Belfegor~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:53:12

Proponuję skrócić kadencję rady i (p)rezydenta do 1 roku kto za 

#20 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:54:04

zabierzcie patologi zasilki to bedzie ile wiecej pieniedzy a nie alkoholikom daja na picie bo to choroba chorobe sie leczy nie pomaga w piciu 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych