Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Po h-j sortować śmieci, skoro PGK Ustka i tak zbiera z wszystkich pojemników jedna smieciarą?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kat - olik~

~Kat - olik~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 06:52:45

Ul. Dąbrowszczaków 8 21.09.2018r godzina 7,30. Z wszystkich pojemników do jednej śmieciary,

więc pytam na h-j?

Pozdrawiam prezesa PGK.

#2 ~Kat - olik~

~Kat - olik~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 07:00:44

Ą

Pozdrawiam. :D

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 08:20:24

nie ma już ul. Dąbrowszczaków! I nie ma w Ustce PGK!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 11:47:33

nie ma już ul. Dąbrowszczaków! I nie ma w Ustce PGK!

Baranie !!!!!!!!!!!!

#5 ~multimisiek~

~multimisiek~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 12:06:08

Baranie !!!!!!!!!!!!

Nie ma ulicy a śmiecie są baranie!!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 18:11:10

Nie ma ulicy a śmiecie są baranie!!

boćki wybrali l metodę rozliczania śmieci od wody a ładują śmieci do jednego samochodu tak wygląda segregacja.Od 2013 r do 2017 r prezes ZGK Grzegorz Nosewicz wpłacił do kasy miasta 60.000 tys.zł naszych pieniędzy .Burmistrz wiosną na sesji proponował podwyżkę opłat za śmieci bo im się system nie spina .Ludzie nie patrzący i nie broniący praw Ustczan powinni odejść a pchają się  do władzy w wiadomym celu.Mam nadzieje że wyborcy was rozliczą wręczając wam czerwoną kartkę.

#7 ~multimisiek~

~multimisiek~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 19:02:45

boćki wybrali l metodę rozliczania śmieci od wody a ładują śmieci do jednego samochodu tak wygląda segregacja.Od 2013 r do 2017 r prezes ZGK Grzegorz Nosewicz wpłacił do kasy miasta 60.000 tys.zł naszych pieniędzy .Burmistrz wiosną na sesji proponował podwyżkę opłat za śmieci bo im się system nie spina .Ludzie nie patrzący i nie broniący praw Ustczan powinni odejść a pchają się  do władzy w wiadomym celu.Mam nadzieje że wyborcy was rozliczą wręczając wam czerwoną kartkę.

Co za różnica gdzie wymieszają posegregowane wstępnie śmiecie.W śmieciarce czy na wysypisku.Recykling jak wiadomo nie funkcjonuje więc o co chodzi?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 22:02:33

Co za różnica gdzie wymieszają posegregowane wstępnie śmiecie.W śmieciarce czy na wysypisku.Recykling jak wiadomo nie funkcjonuje więc o co chodzi?

Misiu tu chodzi o kasę przecież prezes ZGK musi z czegoś żyć.Dywidendy godziwe też muszą wpływać do urzędu.A ty musisz segregować i w ramach nagrody w kasie miasta płacisz daninę co miesiąc.Jakby ci kazali płacić od ilości majtek to też byś płacił.Jesteś i pozostaniesz niewolnikiem.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 22:13:32

Misiu tu chodzi o kasę przecież prezes ZGK musi z czegoś żyć.Dywidendy godziwe też muszą wpływać do urzędu.A ty musisz segregować i w ramach nagrody w kasie miasta płacisz daninę co miesiąc.Jakby ci kazali płacić od ilości majtek to też byś płacił.Jesteś i pozostaniesz niewolnikiem.

To Ty masz być  dla urzędu a nie odwrotnie.

#10 ~multimisiek~

~multimisiek~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 22:22:57

Zyski ze śmieci powinny lądować w recykling a nie ratuszowe rozdawnictwo,

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 07:30:46

Mówiłem stado baranów i niewolników.Ja mam być dla urzędu.Chyba ci się coś pomyliło .To urzędnicy burmistrz radni powinni służyć mieszkańcom .

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 07:32:37

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 07:34:13

Mówiłem stado baranów i niewolników.Ja mam być dla urzędu.Chyba ci się coś pomyliło .To urzędnicy burmistrz radni powinni służyć mieszkańcom .

To tam jest władza a Ty bierz się  do sortowania śmieci i nie podskakuj, bo mandat dostaniesz i tyle.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 15:09:54

To tam jest władza a Ty bierz się  do sortowania śmieci i nie podskakuj, bo mandat dostaniesz i tyle.

Możesz mnie CMOKNĄĆ w kolanko z tym twoim mandat niewolniku.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 21:27:42

Możesz mnie CMOKNĄĆ w kolanko z tym twoim mandat niewolniku.

pu..............pu................Ach................

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych