Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

81 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 21:20:52

Jakiś "NIEDOINTERNOWANY" kurdupel wymyśla Polakom co raz to inne deb***izmy.

Ty i Polak, ty nie wiesz co to znaczy byc Polakiem, Polak nie pije, Polak nie klamie, Polak nie poniza Rząd który wyciaga prawde o np.Katasrofie Smolenskiej, Polak wydobywa prawde o zlidzuejstwi Amber Gold , co zamknęli pseudobank nie oddajac pieniędzy ludziom.

#22 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 21:34:24

Ty i Polak, ty nie wiesz co to znaczy byc Polakiem, Polak nie pije, Polak nie klamie, Polak nie poniza Rząd który wyciaga prawde o np.Katasrofie Smolenskiej, Polak wydobywa prawde o zlidzuejstwi Amber Gold , co zamknęli pseudobank nie oddajac pieniędzy ludziom.

Niejeden Polak Polakowi Polakiem.  :wacko:  Niestety.  :unsure:

#23 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 21:55:50

Jest to moja zasada.  :rolleyes:

Wciąż pamiętam te nocne (i bardzo głośne) Rodaków "rozmowy".  :wacko:

Ps. W USA do tej pory nie widziałem (w dzień i w nocy) żadnego nietrzeźwego w publicznym miejscu.  :)  Może mój wzrok już nie ten co dawniej?  :wacko:

Moja też.  :rolleyes:

Dlatego nie lubię weekendów, bo wtedy zawsze może się zdarzyć bezsenna noc z powodu imprez tych, którzy na bakier są z kulturą i wyobraźnią. ;)

Alkohol jest dla ludzi...ale dla mądrych ludzi, umiejących z niego korzystać...a od zabaw nocnych lokale i puby.  :)

Czytam, że wątek nawiedziła dawna Witraż, której obelgi na PV mam do tej pory, zawsze może przyjść czas, że je trzeba będzie wykorzystać na Policji... :angry: Z chorymi ludźmi nie rozmawiam, to moja zasada od dawna. :wacko:

Cieszy fakt, że tam, gdzie mieszkasz, masz spokój z takimi problemami, może u nas też do tego niektórzy kiedyś dorosną. :unsure:

Użytkownik Ala2 edytował ten post 03 listopad 2017 - 22:00:41

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 22:13:58

Moja też. :rolleyes:
Dlatego nie lubię weekendów, bo wtedy zawsze może się zdarzyć bezsenna noc z powodu imprez tych, którzy na bakier są z kulturą i wyobraźnią. ;)
Alkohol jest dla ludzi...ale dla mądrych ludzi, umiejących z niego korzystać...a od zabaw nocnych lokale i puby. :)
Czytam, że wątek nawiedziła dawna Witraż, której obelgi na PV mam do tej pory, zawsze może przyjść czas, że je trzeba będzie wykorzystać na Policji... :angry: Z chorymi ludźmi nie rozmawiam, to moja zasada od dawna. :wacko:
Cieszy fakt, że tam, gdzie mieszkasz, masz spokój z takimi problemami, może u nas też do tego niektórzy kiedyś dorosną. :unsure:

Lucz się ze slowami pseudopolicjantku , nie masz dowodów smieciu, jesteś zaklamany geju heden, ja w przeciwieństwie do ciebie jestem porzadna matka i zona, a ty alfons i zlodziej, choey to ty jesteś, taka gnida bez zasad , siedzusz tutaj podstaeiasz dziwki mordercom i klmacom, bandziorm, nie strasz mnie policją bo sam pozabijales ludzi inpobiles kobiety, niszcz nadal żyvie ,ale wuary i nadziei mi nie zabierzesz nędzi, co starszysz mnie tymi twoimi kolegami śmieciu, PiS suę weżmue za bandytami takimi jak ty. Jeszcze poczeekaj bo nie masz prawa niszczyc kkmus życie klstwami damski bokserze.Jestem wolnym czlowiekiem smieciu, mam prawo , a ty żlodziejem i gnojem.

#25 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 22:57:22

Może wreszcie znikną z ulic zapyziałe śmierdzące pijaczki. Jakczytam te denne komentarze to jestem za takimi ograniczeniami .

#26 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 22:58:24

Może wreszcie znikną z ulic zapyziałe śmierdzące pijaczki. Jakczytam te denne komentarze to jestem za takimi ograniczeniami .

#27 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 23:09:02

Wsadze w sobie w d*** te swoje wywody a raczej wypociny każdy niech robi co chce i niech w pełni ponosi za to odpowiedzialność-nie twoja wątroba więc won od innych

#28 ~Z de.~

~Z de.~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 07:05:20

A kiedy p-Osłowie wprowadzą zakaz sprzedaży alkoholu w budynku sejmu?Jeszcze to miejsce publiczne oraz jakby nie było miejsce pracy.O tym budynku nikt nie wspomina.A właśnie stamtąd idzie zagrożenie dla Polaków.Bo nietrzeźwy poseł to zagrożenie dał całego kraju.Wiec panowie posłowie i posłanki.Zacznijmy ograniczeni od siebie.

#29 ~wg mnie~

~wg mnie~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 07:50:53

Brawo. Skończy się wreszcie wystawanie gówniarzy po 22.00  pod tymi różnymi "żabkami" i darcie pyska na cały regulator. Pisory w tym to akurat was popieram.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 08:14:14

Wsadze w sobie w d*** te swoje wywody a raczej wypociny każdy niech robi co chce i niech w pełni ponosi za to odpowiedzialność-nie twoja wątroba więc won od innych

Nie tak do końca z tym liberalizmem, jak ci wątroba padnie to pójdziesz niestety do publicznej służby zdrowia i narobisz strat swoim leczeniem.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 08:56:54

Brawo. Skończy się wreszcie wystawanie gówniarzy po 22.00 pod tymi różnymi "żabkami" i darcie pyska na cały regulator. Pisory w tym to akurat was popieram.

jak już to PiS prawo i Spraqiedliwość niedouczony pewoski atakujący zlodzieju.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 09:00:03

Możesz chlać w dzień i najlepiej w lesie spedalony, bo ja mam prawo żyć i wdychać świerzs powietrze.

#33 ~wg mnie~

~wg mnie~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 09:11:05

jak już to PiS prawo i Spraqiedliwość niedouczony pewoski atakujący zlodzieju.

Dla mnie ty i tobie podobni to zawsze będziecie pisiorami. A ten wasz pomysł POPIERAM!!! Chociaż tym od ciebie się różnię, że potrafię docenić wasze dobre pomysły. To tak w imię kat.-rzym. miłosierdzia. Zdrowia ci życzę. Dużo zdrowia.

#34 ~Damianek~

~Damianek~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 09:18:31

Jeśli tow. Jarosław, I sekretarz Komunistycznej Partii PiS powiedział że nie można pić piwa po 22-giej, to tow. Szmaciak wyda ustawę i piwa pić nie będziemy

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 09:21:58

Dla mnie ty i tobie podobni to zawsze będziecie pisiorami. A ten wasz pomysł POPIERAM!!! Chociaż tym od ciebie się różnię, że potrafię docenić wasze dobre pomysły. To tak w imię kat.-rzym. miłosierdzia. Zdrowia ci życzę. Dużo zdrowia.

Tylkp że opozycja caly czas robi strahki, napastuje Rząd, więc nie kłam ze taki pan miły i szczery, to ci co nie ppdoba im się że jest 500plus i robią utrudnenia mamą, to ci co sprawują urzędnicze pozycje z platformy obywtelskiej i obiecują a później kłamią ,to ci co napastują i obrażają za to jak ktoś wygląda nie potrafiąc rozmowac z ludźmi i nie dając dojśc do glosu aby prada nie wyszła na jaw więc kłmią.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 10:33:47

To po cholerę dają to pincet plus jak się po 22 nie można już napić?! Na tace mam to dać czy cuś???

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 11:14:58

To po cholerę dają to pincet plus jak się po 22 nie można już napić?! Na tace mam to dać czy cuś???

Odkładaj na psychiatrę

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 14:39:29

Tylkp że opozycja caly czas robi strahki, napastuje Rząd, więc nie kłam ze taki pan miły i szczery, to ci co nie ppdoba im się że jest 500plus i robią utrudnenia mamą, to ci co sprawują urzędnicze pozycje z platformy obywtelskiej i obiecują a później kłamią ,to ci co napastują i obrażają za to jak ktoś wygląda nie potrafiąc rozmowac z ludźmi i nie dając dojśc do glosu aby prada nie wyszła na jaw więc kłmią.

Widzę, że wy wszędzie tylko widzicie zamachy, spiski, itp. No i oczywiście za wszystko musicie się mścić, wszystkich obrażać, dzielić na sorty itp. Daleko na tym paliwie nie zajedziecie.

Nie jestem lekarzem, ale to chyba jakaś jest choroba. Nawet boję się myśleć jaka?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 15:09:34

Widzę, że wy wszędzie tylko widzicie zamachy, spiski, itp. No i oczywiście za wszystko musicie się mścić, wszystkich obrażać, dzielić na sorty itp. Daleko na tym paliwie nie zajedziecie.
Nie jestem lekarzem, ale to chyba jakaś jest choroba. Nawet boję się myśleć jaka?

Źle odbierasz żeczywistość peowski śmieciu !! To zakłamani pewocy się mszczą na nas ludzich za to że zgadzamy się z polityką PiS ,za to że bronimy polskości i to właśnie wam przeszkadza smieciu!Patrzycie na ręce nam a sami bie widzicie siebie , bo to co zrobicie jest dla was drobnostką i zaraz zapominacie.Zbęcacie się nad PiS, dokuczacie, maltretujecie podstępem, nie ma u was spontaniczności , szczerego podejścia obcy jestescie dla Polskosxi a tak dużo o niej próbujecie mówić !!!!!!!!

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 15:14:37

Przecież to prawda ,to wszystko prawda, nie zaprzeczysz przecież, że robicie strajki ?Obrażacie przy tym cala oppzycja Rząd a tym samym ludzi, rjm samym dążenie do prawdy chcecie zagłyszyc, podoba wam się to , przyznah, kręci cie to, pseudowyzwoleńcu, nue na tym polega to wszystko, jestes glupi prostak, bez wiedzy elastycznej.!!!!Ale co zrobic jak połowa mózgu to trunki wszelkiego rodzaju.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych