Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zosia~

~zosia~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2011 - 18:40:16

Polak? Ten mały krzykliwy ludzik? W przyrodzie tak jest, że im mniejszy, bardziej strachliwy zwierz tym głosniej ujada.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2011 - 07:01:44

Pani Polak dziękuję za "wspaniałe" podejście do pacjenta. Kilka lat temu byliśmy u pani doktor z 8-miesięcznym synem, który miał ponad 39'gorączki i potrzebna była konsultacja laryngologa, czy dziecko nie ma stanu zapalnego ucha. Czekaliśmy jak wszyscy w kolejce i na koniec pani Polak nas wyrzuciła z gabinetu, twierdząc, że dziś już takie małe dziecko badała i naszego syna nie zbada. Poszliśmy do gabinetu obok i zostaliśmy przyjęci bez kolejki a badanie nie trwało nawet minuty.

#3 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2011 - 22:33:34

szukam bardzo dobrego laryngologa w słupsku pilne

#4 ~adalbert~

~adalbert~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2011 - 20:01:25

dr Masełkowski, przyjmuje w Salusie na Zielonej, w Słupsku chyba nie ma lepszego,

#5 ~tommy~

~tommy~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 12:01:53

Jeśli chodzi o dr Masełkowskiego to nigdy nie miałem do czynienia z takim gburem i chamem. Potraktował mnie jak rzecz, a nie jak człowieka. Ciekawe czy tak by się zachowywał, gdybym przyszedł do niego prywatnie. Zdecydowanie odradzam wizyty u niego!

#6 ~Henryk~

~Henryk~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 21:47:35

dr.Polak to wyjątkowy człowiek i lekarz.9 lat temu dopadła mnie cukrzyca ,nie nadawałem się do pracy ani do życia.Trafiłem do dr. Wojciecha Polaka.On uratował mi życie.Dziś czasami zapominam,że mam cukrzycę.
Polecam dr.Polaka każdemu choremu na cukrzycę.To wyjątkowy fachowiec.
Pozdrowienia dla dr Polaka :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych