Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pitr~

~pitr~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 06:23:20

wspaniala czysta, szerokaplaza - naturysci na wschodni9ej plazy przeniesli
sie 2 - 5 km dalej niestety w poprzednich latach plaza byla bardziej modna .
pani soltys warto zainwestowac w reklame by naturysci wrocili

#2 ~Piter~

~Piter~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 06:51:17

.... faktycznie mimo iż plaża w Rowach jest jedną z ładniejszych :) na naszym wybrzeżu to nie wiadomo czemu z roku na rok naturystów ubywa, mimo iż plaża mocno przybliża się co roku do tej tekstylnej, w porównianiu do lat ubiegłych. Obecnie największą i najliczniejszą plażą naturystyczną mogą pochwalić się Dębki. Kilka tysięcy naturystów w dniach słonecznych to już norma. Pani Sołtys - proponuję zacząć od małego kroku i ustawić na plaży naturystycznej tablicę z odpowiednim napisem informacyjnym, do tego trzeba dogadać się z Dyrekcja Parku że osoby które idą lub jadą rowerami ze sprzętem plażowym nie powinny płacić za wstęp do parku, gdyż ich celem jest plaża.
Pozdrawiam

#3 ~zorro~

~zorro~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 07:30:11

Policjanci zapewniają jednak, że są wyrozumiali dla naturystów i nie wystawiają mandatów.

? Stajemy się coraz bardziej cywilizowanym krajem i takie zachowania nie powinny nikogo szokować ? mówi Robert Czerwiński, rzecznik prasowy słupskiej policji. ? Kobiety opalające się bez staników nie robią przecież nic złego. W tym roku nie mieliśmy też żadnego zgłoszenia od osoby, która poczułaby się zgorszona takim zachowaniem.

Policjanci nie mają być wyrozumiali tylko praworządni, kraje cywilizowane charakteryzują się praworządnością a nie wyrozumiałością.

Ciekawe co zrobi rzecznik gdy jednak ktoś zgłosi taki fakt, dla kogo w tedy będzie wyrozumiały ?

Nie wyobrażam sobie aby jakaś stara pomarszczona raszpla ocierała się w tłumie.

Panu rzecznikowi fantazja uderzyła, bo sobie wyobraża że na plaży nudystów opalają się piękne zdrowe okazy, zapewniam że to są nieliczne wyjątki.

Inna sprawa czy utrzymywanie takiej plaży kalkuluje się, oddalona od centrum kosztowna w utrzymaniu (śmieci) gastronomia również nie wiele skorzysta.

#4 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 07:41:39

Policjanci zapewniają jednak, że są wyrozumiali dla naturystów i nie wystawiają mandatów.

Policjanci nie mają być wyrozumiali tylko praworządni, kraje cywilizowane charakteryzują się praworządnością a nie wyrozumiałością.

Reprezentujesz "taliban" na forum?

#5 ~goscina~

~goscina~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 08:13:00

hehe wyrozummiali czy zboczeni.mysla zeby tylko gapic sie i wogóle.dla mnie taka plaza to pomyłka jakas skromnosc trzeba miec w sobie i nie pokazywac dupy itp na widok publiczny

#6 ~zorro~

~zorro~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 08:14:26

Reprezentujesz "taliban" na forum?

Przeciwstawiam się publicznym deklaracjom funkcjonariusza policji, który zapowiada przymykanie oka na łamanie prawa.

Mam nadzieję że wypowiedź w GP jest prywatną opinią pana Czerwińskiego po służbie.

Mam również nadzieję że policjanci na służbie będą przestrzegać prawa a nie poleceń służbowych nawiedzonego komendanta, ostatnio w naszym regionie mnożą się przypadki wydawania poleceń służbowych które łamią prawo.

#7 ~dyzio~

~dyzio~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 08:29:31

Ciekawe co zrobi rzecznik gdy jednak ktoś zgłosi taki fakt, dla kogo w tedy będzie wyrozumiały ?

Nie wyobrażam sobie aby jakaś stara pomarszczona raszpla ocierała się w tłumie.

Panu rzecznikowi fantazja uderzyła, bo sobie wyobraża że na plaży nudystów opalają się piękne zdrowe okazy, zapewniam że to są nieliczne wyjątki.

Inna sprawa czy utrzymywanie takiej plaży kalkuluje się, oddalona od centrum kosztowna w utrzymaniu (śmieci) gastronomia również nie wiele skorzysta.

,,stara,pomarszczona raszpla,, stan przed lustrem,wyobraz siebie za pare lat ,a pozniej ublizaj
obcowanie z natura posrednio zmusza ludzi do dbania o wyglad ciala i to przez caly rok !Pieknym,zdrowym
okazem jak powiadasz mozna byc długo,długo tylko zamiast siedziec przed monitorem popijajac piwko
trzeba sie ruszac

#8 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 08:43:47

Przeciwstawiam się publicznym deklaracjom funkcjonariusza policji, który zapowiada przymykanie oka na łamanie prawa.

Na czym ma polegać to łamanie prawa?

#9 ~zorro~

~zorro~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 08:58:15

Na czym ma polegać to łamanie prawa?

To spytaj pana rzecznika co ma na myśli, cytat niżej:

#10 ~zorro~

~zorro~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 09:02:31

,,stara,pomarszczona raszpla,, stan przed lustrem,wyobraz siebie za pare lat ,a pozniej ublizaj
obcowanie z natura posrednio zmusza ludzi do dbania o wyglad ciala i to przez caly rok !Pieknym,zdrowym
okazem jak powiadasz mozna byc długo,długo tylko zamiast siedziec przed monitorem popijajac piwko
trzeba sie ruszac

Wiem co napisałem, moja wypowiedź dotyczy tylko zaniedbanych często starszych ludzi i taki widok w miejscu publicznym mnie nie interesuje.

#11 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 09:03:20

To spytaj pana rzecznika co ma na myśli, cytat niżej:

Pan rzecznik nic nie mówi o łamaniu prawa.

#12 ~Pipi~

~Pipi~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 09:11:02

hehe wyrozummiali czy zboczeni.mysla zeby tylko gapic sie i wogóle.dla mnie taka plaza to pomyłka jakas skromnosc trzeba miec w sobie i nie pokazywac dupy itp na widok publiczny

:P :P :P

... i dla tego przez swoją skromność "Gościnna" siedzisz całymi dniami i nocami przed monitorem komputera - myślę że dobrze robisz, przynajmniej twojej dupy wielkiej od czipsów nikt nie musi oglądać.
Tak swoją drogą to widać że na plaży naturystów to ty nigdy nie byłaś - dla wyjaśnienia tam nikt na nikogo się nie gapi, nie ma sexistowskich zachowań, obślinionych facetów i głupich odzywek jak to często bywa na plażach tekstylnych.
Plaże naturystyczne to zupełnie inna kultura, to plaże na których można wypocząć, nikt na nikogo się nie drze, nikt nikomu po głowie nie chodzi, powstałe śmieci każdy zabiera z powrotem ze sobą,nikt nie pali papierosów jeśli widzi że dym może nieść na innych itp. Jeśli ktoś nie był niech się nie wypowiada. Cieszy jedynie fakt że Polacy powoli dojrzewają do różnych form wypoczynku B)

#13 ~dyzio~

~dyzio~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 09:15:21

Wiem co napisałem, moja wypowiedź dotyczy tylko zaniedbanych często starszych ludzi i taki widok w miejscu publicznym mnie nie interesuje.

- swe poglady lepiej skrywaj gleboko - najchetni4j wyprosilbys ze sklepu,autobusu a i z plazy
starszego czlowieka wg ciebie zaniedbanego,starszego ,dobre z ciebie ziółko-wspolczuje rodzicom

#14 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 09:20:27

Czy sugerujesz zatem ich całkowitą eksterminację, czy wystarczy Ci tylko ich pozamykanie w ośrodkach odosobnienia, aby nie razili Twojego poczucia estetyki?

#15 ~naturystka~

~naturystka~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 10:04:42

[quote name='Pipi' date='19 lipiec 2010 - 10:11 ' timestamp='1279527062' post='380454']
:P :P :P ... i dla tego przez swoją skromność "Gościnna" siedzisz całymi dniami i nocami przed monitorem komputera - myślę że dobrze robisz, przynajmniej twojej dupy wielkiej od czipsów nikt nie musi oglądać.Tak swoją drogą to widać że na plaży naturystów to ty nigdy nie byłaś - dla wyjaśnienia tam nikt na nikogo się nie gapi, nie ma sexistowskich zachowań, obślinionych facetów i głupich odzywek jak to często bywa na plażach tekstylnych.Plaże naturystyczne to zupełnie inna kultura, to plaże na których można wypocząć, nikt na nikogo się nie drze, nikt nikomu po głowie nie chodzi, powstałe śmieci każdy zabiera z powrotem ze sobą,nikt nie pali papierosów jeśli widzi że dym może nieść na innych itp. Jeśli ktoś nie był niech się nie wypowiada. Cieszy jedynie fakt że Polacy powoli dojrzewają do różnych form wypoczynku B)
[/quote
tak właśnie jest na plaży dla naturystów, dużo większa kultura i tyle...

#16 ~zorro~

~zorro~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 10:05:27

Czy sugerujesz zatem ich całkowitą eksterminację, czy wystarczy Ci tylko ich pozamykanie w ośrodkach odosobnienia, aby nie razili Twojego poczucia estetyki?

Sugeruje przestrzeganie prawa które dotyczy miejsca publicznego w innym przypadku policja nie była wyrozumiała i wiedzieli na podstawie jakiego prawa ukarać 300 złotowym mandatem http://www.gp24.pl/a...OWSKI/747345906

To samo dotyczy tzw. nudystów i nie życzę sobie aby jakiś nudysta zaczął robić zakupy na promenadzie bo w miejscu gdzie przebywał niema punktów gastronomicznych.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 10:24:41

panie sołtys,wymień pan żonę na młodszy model nie będziesz pan na młode nagie turystki zza firanki patrzał B)
zorro ty dziwolągu,to państwo nie należy do Kościoła tylko do cywilizowanych ludzi którzy lubią patrzeć na cycki u kobiet a kobiety na fajfusów u menów tylko u nas to alej jest tabu ale wejdź na zbiornik.com a zobaczysz co za naród kościelny mamy :) tam jest XXI w.pozdro dla odwiedzających i tolerujących zbiornik.com

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 10:29:29

Sugeruje przestrzeganie prawa które dotyczy miejsca publicznego w innym przypadku policja nie była wyrozumiała i wiedzieli na podstawie jakiego prawa ukarać 300 złotowym mandatem http://www.gp24.pl/a...OWSKI/747345906

To samo dotyczy tzw. nudystów i nie życzę sobie aby jakiś nudysta zaczął robić zakupy na promenadzie bo w miejscu gdzie przebywał niema punktów gastronomicznych.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
jak go kiedyś znosiłem tak teraz nie lubię jak je2bnego i raiderki -co za stary zgred walący w jajo przed monitorem nagoć obca go zawstydza :lol:
eh te piersiątka kobiece,mógłbym co godzinę inne dotykać są takie ehhh i stojące i zwisające i jędrne i takie gładkie mniam mniam zorro zaproś dziewczę z agencji na 30min.odżałuj 200zł i sprawdź jakie piersi ą cudowne,a nie macasz ciągle się po kolanie i mówisz że to be.

#19 ~Ila~

~Ila~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 10:41:34

Nie widzę niczego złego w opalaniu topless. Sama tak się właśnie opalam ;)

#20 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 10:43:54

Sugeruje przestrzeganie prawa które dotyczy miejsca publicznego w innym przypadku policja nie była wyrozumiała i wiedzieli na podstawie jakiego prawa ukarać 300 złotowym mandatem

1. Twój komentarz ma się nijak do mojego wpisu.
2. Jest dość istotna różnica między opalaniem się nago na plaży, a chodzeniem pod wpływem i nago po ulicy.
3. Ukaranie mandatem wcale nie musi być zgodne z prawem. Ba, nawet w sądach zdarzają się osoby, które mentalnie siedzą gdzieś w średniowieczu i ich orzeczenia niekoniecznie muszą mieć umocowanie prawne.
http://www.mmszczecin.pl/20577/2008/11/7/szczecin-skazane-za-topless-modo?districtChanged=true
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/plazowiczki_ktore_opalaly_sie_topless_uniewinnione_88013.html

W tym momencie prezentujesz swoją, wynikającą z uprzedzeń wizję nudyzmu, która ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. W psychologii takie zjawisko nazywa się projekcją.
Ale nie przejmuj się. W ramach propagowania tolerancji przewiduje się tworzenie na plażach specjalnych rezerwatów, na których osoby takie jak Ty nie będą narażone na "nieobyczajne" widoki. :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych