Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Plaża Modlinek


9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 09:39:25

No to mogę potwierdzić że plaża w modlinku zamknięta... Na wejściu zasieki i zamalowane przejście dla pieszych... Szkoda Teraz zostały tłumy i parawany..

#2 ~Klapton~

~Klapton~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 16:29:52

Orientujesz sie dlaczego wojsko ograniczylo wejscie na plaze?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 17:17:33

Tak samo ograniczyli dostęp do jeziora Wicko w okolicy Królewa, przy drodze Ustka-Jarosławiec. Była tam droga dojazdowa do plaży i duży pomost. Byli kąpiący się, plażujący i wędkarze. To ne był teren poligonu. Wojsko to po cichu zaanektowało, drogę zamknięto- spadajcie turyści. Można wjechać i przebywać tylko z przepustką. Jak myślicie- kto teraz będzie z tego pomostu korzystał?#4 ~piotr mieczyslaw~

~piotr mieczyslaw~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 06:41:26

jaki z tego wniosek ? we wlasnym panstwie jestesmy intruzami

z ktorych zdziera sie kase -czyli pakowac manele i do np.chorwacji#5 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 06:57:30

Jest tablica poligon i druga strzelanie ostra amunicja... Także względy bezpieczeństwa...

#6 ~Juras~

~Juras~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 10:31:32

A pomyslal ktos o ludziach prowadzacych agroturystyke w Modlinku?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:00:03

Nikt o nich nie będzie myślał, tak jak nikt nie myśli o turystach. I z pewnością z tej plaży nadal będą korzystali ludzie, ale ci którzy potrafią sobie załatwić przepustki. Dla przykładu - przy plaży na wysokości Modlinka, gdzie mogłeś legalnie bez przepustki dojść, ale nie wjechać - wielokrotnie widywalem osobowe auta z przepustkami. Ich właściciele plażowali. Czyli nie byli tam w celach służbowych, związanych z obronnością. Wykorzystywali te przepustki, żeby sobie w celu rekreacyjnym autem dojechać. Czy to społecznie w porządku?
analogicznie - czy ktoś się przejmował mieszkańcami Królewa, którym odcięto dojście do jeziora leżącego tuż obok ich domów? Nie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:14:52

Poligon zbliża się do Ustki uniemożliwiając ludziom korzystanie z plaży a teraz jeszcze dodatkowo projekt zabetonowania kilkuset metrów plaży zachodniej. Czy tak powinny działać władze nadmorskiego miasteczka?

#9 ~Zbulwersowana.~

~Zbulwersowana.~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 11:19:05

No cóż - Wojsko niby uwzględniło protest mieszkańców Modlinka i okolicznych miejscowości. W tym celu po stronie zachodniej, przy przejściu na plażę postawiło wymowny pod względem wielkości i ceny  p ł o t  - odgradzający  "plażę wojskową" od cywilnej. Do tego  zainstalowali  kamery by podglądać gości przebywających na plaży. To skandal ograniczający możliwość swobodnego poruszania się zwłaszcza, że oprócz tego ustawiono przed i przy przejściu różne tablice z zakazami i nakazami. W jakim celu? - by kogoś podglądać? Zagrożenie bezpieczeństwa nie czai się za rogiem - chyba, że w mentalności wojskowej i  za jego przyczyną!!!#10 ~Zbulwersowana.~

~Zbulwersowana.~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 11:22:40

No cóż - Wojsko niby uwzględniło protest mieszkańców Modlinka i okolicznych miejscowości. W tym celu po stronie zachodniej, przy przejściu na plażę postawiło wymowny pod względem wielkości i ceny  p ł o t  - odgradzający  "plażę wojskową" od cywilnej. Do tego  zainstalowali  kamery by podglądać gości przebywających na plaży. To skandal ograniczający możliwość swobodnego poruszania się zwłaszcza, że oprócz tego ustawiono przed i przy przejściu różne tablice z zakazami i nakazami. W jakim celu? - by kogoś podglądać? Zagrożenie bezpieczeństwa nie czai się za rogiem - chyba, że w mentalności wojskowej i  za jego przyczyną!!!

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych