Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

platformy ERP+B2B

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 krzysztof_skwarczyk

krzysztof_skwarczyk

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 październik 2015 - 10:10:39

Jaką polecacie kompleksową platformę ERP+B2B? Chciałbym usprawnić prowadzenie firmy

#2 MichalRabus

MichalRabus

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 04 październik 2015 - 09:15:08

Firma WILKSOFT ma w swojej ofercie kilka perełek, które ściągnęły moją uwagę i jestem zachwycony! Dzięki platformie sprzedażowej KAMELEON.B2B moja firma pnie się w górę, a zarządzanie firmą poprzez KAMELEON.ERP stało się dziecinnie proste. Wszelkie informacje mam teraz w jednym miejscu, dzięki czemu organizacja mojej firmy to teraz bułka z masłem. Wszelkie informacje o transakcjach, zakupach czy sprzedaży na jednej platformie to spełnienie marzeń. Na dodatek oprogramowanie jest proste w obsłudze i ciągle aktualizowane. Mogę polecić z całego serca!

#3 typowyhandlarz

typowyhandlarz

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 14:36:29

Od siebie polecam platformę webową Idea ERP. Bardzo przyjazna użytkownikowi i do tego niedroga.

http://www.ideaerp.pl/

#4 ~mestana~

~mestana~
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 07:29:16

Dla mnie największym wsparciem w tym zakresie jest ERP Berberis. 

Od kilku lat na nim pracujemy i pod względem optymalizacyjnym przyniosło to nam przeogromną zmianę. Jakie największe plusy? trudno je wszystkie wymienić, ale na pewno kwestie związane z zarządzaniem, marketingiem, wypełnieniem zadań czy magazynem. O ile wszystko zostanie odpowiednio zgrane, to system da wam mega efekt. 

#5 ~sisoto~

~sisoto~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 06:30:33

Pracujemy na Berberis, gotowym rozwiązaniu, które można mieć w różnych pakietach. Coś takiego sprawdza się faktycznie optymalnie, ale wymaga zwrócenia uwagi na wiele kwestii. Każdy system jest inny, daje odmienne możliwości, zatem kluczowe jest zweryfikowanie, jakich funkcji potrzebujecie. Jeśli wystarczy wam prosty magazyn, to nie potrzebujecie przecież modułu pełnej gospodarki magazynowej. Co nie? 

#6 Beti85

Beti85

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 17:51:26

Ja w tym temacie mogę polecić system ax 2012. Sama korzystam z niego już przeszło rok i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej miałam okazję korzystać z bardzo popularnego SAP-a, ale przyznam, że dużo gorzej mi się na nim pracowało. 

#7 IGN123

IGN123

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 15:28:16

Mogę serdecznie polecić tą: http://testis.istest...platformy-b2b/.

Firma od której można ją kupić jest sprawdzona i oczywiście oferuje wsparcie techniczne. Polecam zapoznać się z ich ofertą.

#8 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 15:17:57

Korzystamy z Redbay Integrator, jest w ładnej szacie graficznej, prosty i intuicyjny w obsłudze i do tego integruje sprzedaż z firmami kurierskimi oraz sklepami internetowymi a także z Allegro. Bardzo fajne rozwiązanie.

#9 ~hamoert~

~hamoert~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 06:20:57

Na spokojnie wystarczy wam Berberis - sami widzimy po nas, jaką robi różnicę, jaką przynosi poprawę. Kwestia dopasowania odpowiednich rozwiązań i efekt powinien nadejść. Generalnie nie mamy żadnych problemów - usługa działa nam pierwsza klasa i oby tak dalej. 

#10 tari

tari

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 06 wrzesień 2019 - 10:03:48

Jeżeli chodzi o dobry system ERP to mogę polecić oprogramowanie SAP od SID. Są to mocno rozbudowane systemy do zarządzania kluczowymi obszarami przedsiębiorstwa od finansów po kadry i analitykę biznesową. W razie problemów, można liczyć na stałe wsparcie, ale te systemy są na tyle stabilne, że po prawidłowym wdrożeniu, nie powinno być problemów.

#11 heniutek

heniutek

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 14 wrzesień 2019 - 15:37:54

Najpierw warto sobie odpowiedzieć na pytanie, czy jesteśmy gotowi do wdrożenia jakiegokolwiek rozwiązania, tym bardziej oprogramowania ERP. Jeżeli uważamy, że wdrożenie ERP to tylko same korzyści to niech zerknie na http://study-abroad....-i-zalety-erp/. Jest tam kilka zagrożeń, które mogą okazać się poważnym problemem w przypadku firm, które będą podejmowały się wdrożenia bez odpowiedniego przygotowania.

Użytkownik heniutek edytował ten post 14 wrzesień 2019 - 15:38:12

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych