Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

165 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dell~

~Dell~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 12:37:04

" Nie może być tak, że milcząca większość słupszczan pozwala decydować o swoim losie protestującej mniejszości – powiedział dzisiaj poseł Konwiński."
Panie pośle, demokracja polega na tym, że respektuje się prawa tej mniejszości, której sprawa dotyczy. Zaznaczam, że mieszkańcy nie jesteśmy przeciw drodze, lecz przeciw temu wariantowi. Niech wszystkie siły zabiegają o tę inwestycję, ale czy nie można jej zrealizować, bez szkodzenia mieszkańcom terenów przyległych do inwestycji?

#2 ~apache5~

~apache5~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 12:38:37

Najprościej to TUTAJ utworzyć listę poparcia za pośrednictwem internetu z adresem mailowym podpisujacego.

#3 ~apache5~

~apache5~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 12:40:06

Najprościej to TUTAJ utworzyć listę poparcia za pośrednictwem internetu z adresem mailowym podpisujacego.

#4 ~Dell~

~Dell~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 12:54:38

Oczywiście, że zwolenników tej inwestycji będzie więcej z racji tego, że ona ich nie dotyczy. Proponuję, aby apache5 zamienił sie ze mną na mieszkania, aby mógł docenić uroki 4 pasmowej drogi pod balkonem i świat zasłonięty ekranami dźwiękochłonnymi. Nie chcemy wstrzymania, czy zaniechania budowy, lecz tylko przesunięcia jej dalej, aby nie uatrakcyjniać nam życia ww. atrakcjami.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 12:59:38

ja się zamienie, duże mieszkanie na tuwima. Po drugie lokalizacja tej drogi była znana od 40 lat. Gdzie będą zbierali podpisy?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 13:06:10

Ja też się zamienie mieszkanie przy Szczecińskiej bez ekranów proszę o namiary

#7 ~Dell~

~Dell~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 13:06:30

ja się zamienie, duże mieszkanie na tuwima. Po drugie lokalizacja tej drogi była znana od 40 lat. Gdzie będą zbierali podpisy?

Droga o której piszesz drogi gościu miała biegnąć od terenów nowego cmentarza, czyli jest oddalona od dzisiejszej lokalizacji o 1 km. Dzisiejszy przebieg tej drogi niby jest znany od 2004, ale nikt o nim nie wiedział do czasu podania tego przez media. Pisząc o zamianie mieszkań, chyba nie xa bardzo wiesz czym różni się droga miejska od drogi krajowej, którą zostaniemy uraczeni w imię przewożenia towarów z i do wielkiego portu kontenerowców -Ustki.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 13:06:43

#9 ~Dell~

~Dell~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 13:09:59

cyt. "Pisząc o zamianie mieszkań, chyba nie za bardzo wiesz czym różni się droga miejska od drogi krajowej, którą zostaniemy uraczeni w imię przewożenia towarów z i do wielkiego portu kontenerowców -Ustki."

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 13:11:05

niech puszcza za Zaborowskiej od Reala i po sprawie tylko czyje sa te ugory z brzozami

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 13:20:15

cyt. "Pisząc o zamianie mieszkań, chyba nie za bardzo wiesz czym różni się droga miejska od drogi krajowej, którą zostaniemy uraczeni w imię przewożenia towarów z i do wielkiego portu kontenerowców -Ustki."

ta droga miejska jest wiecej uczeszczana niz 21 krajowa i niepisz o towarach i o porcie ustka ktorego niema bo wiecej bedzie przejezdalo mieskancow slupska niz "tirow"

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 13:21:51

jak kupowałeś mieszkanie nie wiedziałeś, że tam ma być droga?

#13 ~Dell~

~Dell~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 13:23:10

Gościu
Nie, nic nie było o tym wiadomo. Piszę poważnie.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 13:24:51

ciekawe jak dojeżdzasz do swojego mieszkania? chyba nie raczysz nikogo i nie jezdzisz drogą która biegnie koło bloków i domów inny?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 13:24:51

przeciez za kolbym od zawsze byla szeroka przecinka i kazdy wiedzial

#16 ~Mieszkaniec śródmieścia~

~Mieszkaniec śródmieścia~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 13:26:03

To ja proponuję wybudować ring pod ziemią, albo napowietrzny i wszyscy będą zadowoleni :)
Drodzy mieszkańcy - nie ma złotego środka, zawsze ktoś będzie niezadowolony. A ring wewnętrzny ma przebiegać jak najbliżej śródmieścia, bo inaczej nie ma sensu. Można go wybudować daleko poza południową obwodnicą, ale wtedy nie będzie ringiem wewnętrznym.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 13:29:21

Gościu
Nie, nic nie było o tym wiadomo. Piszę poważnie.

to szkoda, zobacz sobie na posty alchemika i jego wrzucane plany. Wiesz jak ja mieszkanie kupuje badam takie rzeczy co jest w planach wokół mojej nieruchomości. Szczerze tak od czasów komuny było mówione, że tam bedzie droga i nawet ja o tym wiedziełem, mimo że mnie to nie intersowało. chyba ściemniasz, kupiłes przez to taniej nieruchomość a teraz odwracasz kota ogonem.

#18 ~Dell~

~Dell~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 13:32:14

Gościu, nijaki alchemik mógł sobie powrzucać plany konepcyjne, których było bez liku, jednak bez jakiegokolwiek zatwierdzenia i nie wyszły z fazy projektu koncepcyjnego. W planach zagospodarowania przestrzennego nic nie było.

#19 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 13:35:07

ja poprosze drogę ul.Zaborowskiej, dalej za działkami, wzdłuż nowego cmenatrza. wilk syty i owca cała. a dodatkowo zwiększył by się teren inwestycyjny do wykorzystania. dziś nie buduje się drogi krajowej dzieląc istniejące osiedla!!!!!!! trzeba powiększać miasto poprzez budowe nowych dróg osiedlowych a nie krajowych!!! panie poślę obudź się pan!!! co pan chce zafundowac swoim wyborcom? już taki pomysł mamy na grunwaldzkiej- czarne ekrany w oknach !!! i nikt tym miekszańcom nie pomaga a przecież oni płacą podatki z których pan poseł pobiera pensję, dietę , ma na wyjazdy i inne

#20 ~Dell~

~Dell~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 13:35:50

to szkoda, zobacz sobie na posty alchemika i jego wrzucane plany. Wiesz jak ja mieszkanie kupuje badam takie rzeczy co jest w planach wokół mojej nieruchomości. Szczerze tak od czasów komuny było mówione, że tam bedzie droga i nawet ja o tym wiedziełem, mimo że mnie to nie intersowało. chyba ściemniasz, kupiłes przez to taniej nieruchomość a teraz odwracasz kota ogonem.

Nie, nic nie było o tej drodze wiadome, nawet za komuny i zgodnie z prawdą tak będę utrzymywał. Były jakieś tam pogłoski, równe z tymi, że na polu przy ulicy Rejtana ma powstać nowe osiedle o nazwie "Praga Słupsk".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych