Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PLANY NA WAKACJE

GDZIE LEPIEJ ?

76 odpowiedzi w tym temacie

#61 Bolek1377

Bolek1377

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 01:09:58

- Chcemy z żoną polecieć do Tajlandii, bo mamy tam minął miodowy miesiąc. Wspominam te czasy z wielkim sentymentem i wiem jak udało mi się z tym, że ją poznałem. A spotkał ją na miejscu gdzie ukrainka szuka męża Oto odkryliśmy siebie

#62 NOWINSKY

NOWINSKY

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 18:00:58

Jeżeli na wakacje to tylko do Ustki! :) Mogę polecić fajne i sprawdzone przez moją rodzinkę apartamenty nad morzem zaledwie 300m od morza i są tańsze, niż hotel na booking...

#63 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 22:30:42

...a my w wielki piatek jedziemy do Slupska !  ^_^ 
Wyruszamy o czwartej nad ranem, bo przed nami pooonad 1000 kilometrow. W Slupsku bedziemy wieczorem.
Pogoda na swieta zapowiada sie rewelacyjnie. Nie omieszkamy odwiedzic tez Ustke.  :)

Bedzie super ! 

Zelazne punkty programu to:
1. Swiateczna msza...(...spotkania rodzinne i ze znajomymi)
2. Pizza pod Kasztanem.
3. "Pizza" w Poranku.  :D 
4. Spacer po Slupsku.

5. Spacer po plazy w Ustce.
6. Obiad w barze "Pawelek Gawelek"  :D 
7. Kino
8. Teatr
9. Zakupy w Biedronce...bo to zaje bisty sklep.  :D 
10. Tradycyjnie juz...zakup ksiazki w empicku.
11. Posmiganie po ulicach Slupska nowa bryczka.  :D

12. Grill na lonie natury.
13. Picie piwa w knajpie.
14. Restauracja.
15....i wiele innych atrakcji.  :) 

#64 gerwazy

gerwazy

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 18:56:45

Brzmi fantastycznie :)

#65 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 21:24:14

Brzmi fantastycznie :)

...w rzeczy samej !  :D  ...auto juz przygotowane / zapakowane...jeszcze tylko ze dwie lampki szampana przed snem na lepsze spanie i za szczesliwa podroz...i za kilka godzinek siuuuuuuuuuu ! ...do Slupska !  :D 
...zatem jeszcze raz - Wesolych Radosnych Swiat Wielkanocnych... zycze wszystkim ludziom dobrej woli ! Szczesc Boze ! 
Pogoda zapowiada sie cudowna...bedzie sie dzialo ! 
Pozdrawiam...z Panem Bogiem !  :)

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 21:29:22

Niech Anioł Stróż nad Tobą czuwa.

#67 ~Szerokiej drogi Pantero.~

~Szerokiej drogi Pantero.~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 21:30:08

:)

#68 Anek512

Anek512

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 27 kwiecień 2019 - 12:24:55

Pamiętajcie o dobrym ubezpieczeniu turystycznym. Tutaj macie sprawdzony ranking https://www.polisatu...czna.pl/ranking

. Ja korzystam od dłuższego czasu i według mnie jest najlepszy.

#69 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 14:35:20

...urlop urlop i po urlopie.  :) 
Wrocilsmy juz ze Slupska do siebie...w Slupsku bylo pieknie, pogoda byla fantastyczna, chodzilismy po plazy bez butow... spacerowalismy sobie w Slupsku i w Ustce...niestety nie udalo nam sie byc na pizzy "pod Kasztanem", bo nie bylo tam miejsca...kilka rodzin czekalo w kolejce az zwolni sie jakis stolik...a my nie lubimy jak ktos stoi i patrzy sie nam w talerze...i czeka kiedz skonczymy...dlatego zrezygnowalismy...i poszlismy na pizze gdzie indziej...nie wiem jak ta knajpka sie nazywa...ale miesci sie ona niedaleko kosciola mariackiego...na przeciwko zabki...a na scianach jest tam fototapeta z widokiem przedwojennego Slupska.
Pizza byla tam calkiem smaczna...i piwko tez. 
Pozdrawiam...hej !  :)

#70 ~Andrie~

~Andrie~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 18:49:08

U mnie też wakacje zapowiadają się intensywnie. Część w kajaku, część na skałkach. Sprzęt już uzupełniony w RatWork, teraz pozostaje czekać na pogodę, bo póki co, to jest loteria. 

#71 Ja-nu-szek

Ja-nu-szek

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 29 maj 2019 - 16:22:44

Czarna Pantera jak zwykle szaleje, wypuść się trochę dalej... może do Bydlina... albo całkiem pójdź po bandzie i zahacz o Ustkę...

#72 ~kolos~

~kolos~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 20:32:53

Agroturystyka to najlepszy pomysł na wypoczynek. W ubiegłe wakacje byliśmy z całą rodziną w Agrogospodarstwie Pod Skałką. Cudowne miejsce z wyjątkowym klimatem. Wspaniałe walory przyrodnicze i ogrom ciekawych atrakcji.

#73 Sasha85

Sasha85

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 12:18:08

Ostatnia opcja jest lepsza, ponieważ zazwyczaj jest mniej ludzi i łatwiej się tam dostać.

#74 LucasMO

LucasMO

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 12:44:20

Planowanie to bardzo dobrze, ale jeszcze lepiej, jeśli od razu wiesz, gdzie kupić bilety. Dlatego używam https://tickets.pl/- najlepsze oferty, które mi pozwalają znacznie zaoszczędzić na loty po całym świecie!

#75 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 20:15:48

Czarna Pantera jak zwykle szaleje, wypuść się trochę dalej... może do Bydlina... albo całkiem pójdź po bandzie i zahacz o Ustkę...

:D ...dobre !  :D 
...a czy zna ktos moze jakies urokliwe jezioro tak do 100 kilometrow od Slupska ?
...zeby mozna bylo wynajac jakis maly domek, zrobic ognisko, poplywac itd...bo tam gdzie jezdzimy co roku juz nam sie troszke "przejadlo".  :)

#76 Matheosh

Matheosh

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 15:06:24

Moja rada to lot gdzieś. Takie wakacje na pewno nie zapomnisz. Poza tym odwiedzanie różnych krajów jest zawsze interesujące. Tanie loty można łatwo znaleźć na https://tickets.pl/. Zawsze mają wiele ciekawych sugestii. Często też otrzymuję zniżki, więc podróżowanie jest opłacalne.

#77 ~dagmara c~

~dagmara c~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 14:13:53

Przyznam, że znudziły sie nam już te zagraniczne wakacje i już drugi rok z rzędu spędzamy je w karaju. W tym roku byliśmy np w Krakowie. Piekne miasto i naprawdę jest co zwiedzać, nie ma też problemu żeby chwilę gdzieś usiąść, odpocząć, zjeść, a skoro o tym to odkryliśmy wspaniałe miejsce - piwnica pod złotą pipą przy starym rynku. Jak dobrze pamiętam to na floriańskiej, ale mówię Wam lokal jest naprawdę wspaniały, ten klimat, atmosfera, no i oczywiście to ich menu. Tym między innymi skradli nasze serca i nie wykluczone, że w przyszłym roku znów pojedziemy do krakowa. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych