Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PLANY NA WAKACJE

GDZIE LEPIEJ ?

71 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 15:07:31

Cudze chwalicie a swego nie znacie ! :rolleyes:
...po co telepac sie az na Mazury ?! :D
Blizej Slupska sa Kaszuby i okolice...tam nie brakuje pieknych terenow, lasow i rzek po ktorych mozna urzadzac splywy kajakowe.
Osobiscie polecam rzeke Brde...po ktorej swego czasu plywal Jan Pawel II. :)
Piekna rzeka i piekne krajobrazy...po drodze wiele przystani na jeziorach i osrodkow wczasowych...polecam. B)
W internecie jest pelno informacji o splywach kajakowych na Kaszubach i w okolicach...wystarczy nieco poszperac. :)P.S.
Tego lata mam nadzieje tez uda nam sie poplywac w tych okolicach...o ile urlopu wystarczy...
...ale na pierwszy rzut idzie tego lata Chorwacja, pozniej Zakopane i na koncu ukochany/rodzinny Slupsk (i okolice)...

moze ten Obecny1wynajmuje kwatery na strychu?

#42 milkon

milkon

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 14:56:18

Ja w tym roku wybieram się do Norwegii do znajomych. wybierałem się tam latem, ale obawiam się, że podróż będzie musiała poczekać do jesieni. I oby tylko pogoda dopisała i zima nie przyszła za szybko! :))

#43 baritek

baritek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 29 maj 2018 - 14:27:39

U mnie w tym roku wakacje dość intensywne, bo najpierw wyjazd w polskie góry, zapewne góry Izerskie albo Tatry po bardzo długiej przerwie.

Potem Hiszpania, a późną jesienią Włochy :)  Zobaczymy co z tego wszystkiego uda się zrealizować, ale jestem dobrej myśli :D

#44 ~Oleksy4321~

~Oleksy4321~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 08:08:43

a ja tam tym razem nie nasz bałtyk tylko Madera z Itaką! stwierdziłam że czas na zmianę no i jadę sobie tam za dwa tygodnie! zdecydowałam się na ofertę odnowa cenowa bo mają super ceny no i się bardzo opłaca jechać a z Itaką jade już nie pierwszy raz, to moje zaufane BP nigdy się nie zawiodłam, zawsze świetnie się bawie na wyjeździe!

#45 jozekpole

jozekpole

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 czerwiec 2018 - 12:00:15

Ja w tym roku jadędo Polczyna do sanatorium: https://uzdrowiska-p...rowisko-polczyn

Mam nadziej, ze podkuruja mi troche kregoslup bo jest coraz gorzej

#46 ruszczyk

ruszczyk

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 15 czerwiec 2018 - 07:16:33

Moje plany na wakacje to przede wszystkim odpocząć. Wybieram się nad polskie morze do Łeby już na początku lipca. Już nie mogę się doczekać! Co do reszty urlopu to chciałabym polecieć do Nowego Yorku. Nigdy tam nie byłam a już od dawna marzy mi się taka wycieczka. 

#47 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 14:17:47

Ja w tym roku wybieram się na wyprawę motocyklową. Mój kumpel mi polecił biuro ADV Poland, bardzo chwalił organizację oraz dobór tras. Dałem się skusić, przygotowania do wyjazdy idą pełną parą.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 20:21:21

Nie ważne gdzie - ważne źeby odpocząć.

#49 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 09:42:47

MI się pofarciło zeszłej zimy z noclegiem ze strony gryftravel.pl. Bardzo dobrze prowadzone biuro podróży można u nich znaleźć fajne warunki noclegowe w każdej części włoskich Alp. A przy tym szybki kontakt z obsługą, jak trzeba coś wyjaśnić, dogadać to nie ma problemu.

#50 kapelusznik22

kapelusznik22

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 22 październik 2018 - 12:23:10

Moje plany wakacyjne nieoczekiwanie się zmieniły! Dostałem zaproszenie od koleżanki do Grodna. Początkowo się wahałem. Bo co tam można zobaczyć? Okazało się, że bardzo się myliłem. Kathia odradziła podróż samochodem, więc wybór padł oczywiście na autobus. Bilety kupiłem za pośrednictwem portalu https://dworzeconlin...we-z-bialorusia

O nocleg nie musiałem się martwić i wyruszyłem w nieznane. Polecam takie wycieczki - naprawdę warto.

#51 dorian

dorian

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 00:21:23

Na wakacjach planuję zwiedzić Włochy i Hiszpanie, mam nadzieję odpocząć na plaży i zwiedzić kilka atrakcji turystycznych. Niektóre miejsca które chcę odwiedzić znalazłem na http://spotcameras.com/pl/ .

#52 Gustav2

Gustav2

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 02 grudzień 2018 - 17:13:15

W wakacje nigdzie nie byłem, więc w marcu wybieram się na tygodniowy urlop z żoną do Hiszpanii.

#53 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 17:17:07

W wakacje nigdzie nie byłem, więc w marcu wybieram się na tygodniowy urlop z żoną do Hiszpanii.

Brawo !  :)

#54 Jojo90

Jojo90

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:13:43

Łeba już zatłoczona za bardzo chyba

#55 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 07:18:01

...noooo, w ostatnim sezonie letnim polskie plaze zamienialy sie w goracy podzwrotnikowy raj  :D ...jak w tej piosence "mowili na nia slonce"  :D 
W sezonie letnim 2019 wybieramy sie tylko do Polski...plaza nad Baltykiem, kaszubskie jeziora, las...na gory chyba juz czasu nie starczy.
...no i Slupsk oczywiscie !  :) 
Do zobaczenia w sierpniu !
...ale wczesniej jeszcze caly tydzien w Slupsku, w okresie Swiat Wielkanocnych...zycie jest piekne ! 
Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli...HEJ !!!!  :D

#56 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 07:20:54

moze ten Obecny1wynajmuje kwatery na strychu?

... :lol: ...nie ma juz bidaka na forum, ale nie martwmy sie o niego...ma on swoja Kalifornie na wsi pod Slupskiem...troche mu zazdroszcze...bo lubie wies. :) 
Hej !!!!  :D

#57 ~aniela~

~aniela~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 11:46:12

Czy polecicie mi jakies kwatery apartamenty nad morzem, miejscowość dowolna. Ważne, żeby można było przyjechać z psem i żeby do plaży nie było jakoś bardzo daleko. Mile widziane atrakcje dla dzieci w niedalekiej okolicy.

#58 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 19:03:26

Kiedys jak mialem psa...to zjadalem jego kupki i nie bylo problemu ze smieceniem  :D  Mozecie sprobowac, nie sa takie zle, tatus mnie tego nauczyl... mniammm  :D  Potem przerzucilem sie na gile z nosa, ale to juz inny temat...  :D

#59 Balia

Balia

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 10:15:24

Marzy mi się jakiś egzotyczny wyjazd, od dawna interesuję się czarną afryką. Kupiłam sobie nawet kilka pięknych masek na ścianę, zainspirowana artykułami z http://maskiafrykanskie.pl w tym roku taki wyjazd pewnie jeszcze nie wchodzi w grę, ale liczę na to, że w najbliższych latach, może dojdzie do skutku. 

#60 camigat

camigat

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 09:06:57

Ja w sierpniu wybieram się na Mazury, Kraina Wielkich Jezior Mazurskich, planujemy spędzić tam ze znajomymi tydzień na wodzie, ładujemy się na jacht futura 36 i w długą, z daleka od zgiełku i ludzi, tylko natura, piękna pogoda i my! Już się nie mogę doczekać tego urlopu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych