Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PLANY NA WAKACJE

GDZIE LEPIEJ ?

74 odpowiedzi w tym temacie

#21 Madlennn

Madlennn

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 10:14:39

A coś w innym rejonie? Tatr np. :) Ja tak się zakochałam w górach,że teraz w każdej wolnej chwili jeżdżę i wynajmuję [***SPAM***] tak na zaś, gdyby pogoda okazała się straszna to żebym nie żałowała wyjazdu - zawsze znajdzie się kominek, pyszne jedzenie czy spa. Natomiast jeśli pogoda zapowiada się jak na góry bardzo korzystnie, to cieszę się z cudownego widoku o poranku i tym prędzej nie mogę się doczekać aż wyjdę :) 

#22 ~blea~

~blea~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2017 - 14:11:53

My w tym roku może pokusimy się o Chorwację :) Zarezerwujemy sobie noclegi na bookaparcie i pojedziemy autem pewnie. 

#23 ~antyKODziarz~

~antyKODziarz~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 00:28:52

Ryśka się spytajcie  ... Rysiek wam powie ... Petru Rysio wie .... :D

#24 kotekmot

kotekmot

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 09:42:22

Zwykle muszę brać urlop w terminie wyznaczonym przez szefa i zwykle to nie są wakacje ani ferie, dlatego ratują nas "zajęcia w domu" masa solna, kartki okolicznościowe itp.

Tutaj znalazłam dużo propozycji [***SPAM***] być może Was to zainteresuje. Jak już mam urlop w lata, jesieni to zwykle jedziemy w Polskę, a w zimie zwykle jedziemy w jakieś cieplejsze miejsca.

Nam najbardziej przypadło do gustu Gruzja, Turcja i Maroko ;) Bardzo fajne miejsca na wakacje z dziećmi  ;)

#25 ~ama~

~ama~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 18:09:08

My w tym roku może pokusimy się o Chorwację :) Zarezerwujemy sobie noclegi na bookaparcie i pojedziemy autem pewnie. 

ja w tamtym roku tak byłam, wcześniej zarezerwowałam apartament na bookaparcie i było świetnie.

#26 propabilistyk

propabilistyk

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 19:31:55

Na lato mam już rezerwacje w Bukowinie Tatrzańskiej na sierpień (czas Tour de Pologne) i na lipiec w Zakopane. Uwielbiam góry latem :)

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 16:51:36

wyjeżdżam tam, gdzie mnie oczy poniosą i najchętniej na spontanie, wtedy najlepiej wypoczywam, nic nie planuje.

#28 ivetta

ivetta

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 10:56:46

Jaki kurort w okolicach Slupska byście polecili?

Czy Ustka to dobry plan?

Znacie może jakiś fajne i w miare tanie restauracje, hotele?

Kiedy trzeba rezerwować terminy?

#29 Jakoob

Jakoob

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 14:43:01

Ja w przyszłe wakacje wybieram się na obóz językowy organizowany przez BUTa, czy ktoś może tez jedzie, albo się wybiera? Nie mogę się doczekać, chociaż przyznam szczerze trochę obawiam się, że nie będępotrafił się dogadać :D  Piszcie, jeżeli ktoś jedzie! :) :) :)

#30 Halinka77

Halinka77

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 02 kwiecień 2017 - 23:56:47

Uczulam wszystkich na przyszłość - WYKUPUJCIE UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE jeśli planujecie wakacje za granicą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Koszt takiej polisy to nie są wielkie pieniądze ok. 130 zł. Na moim przykładzie wiem że warto. Nie będę rozpisywać się o szczegółach ale będąc w Hiszpanii wszelkie koszy udzielenia pomocy i leczenia pokryło towarzystwo ubezpieczeniowe! W tym roku polskie morze - całusy dla wszystkich.  :wub:

A..... I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Przed wyjazdem na wakacje za granicę zabierzcie kilka najważniejszych leków (na grypę, gorączkę, środki przeciwbólowe itp.) 

Użytkownik Halinka77 edytował ten post 07 kwiecień 2017 - 10:56:06

#31 barnow1

barnow1

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 20:52:27

Jeśli jestes zainteresowany spędzieniem troszkę czasu nad fajnym zalewem z możliwością wynajęcia domków letniskowych, to może [***SPAM***] ?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 08:49:01

Agroturystyka w Gardnie Wielkiej, warto!

Gdzie to jest? Podasz szczegóły?

#33 Robretunio11

Robretunio11

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 09 kwiecień 2017 - 23:21:27

Jeśli jestes zainteresowany spędzieniem troszkę czasu nad fajnym zalewem z możliwością wynajęcia domków letniskowych, to może [***SPAM***] ?

Wakacje nad wodą. To jest to.

#34 toma001

toma001

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 15:05:46

Szukam czegoś fajnego i niedrogiego z  [***SPAM***] - możecie coś polecić?

#35 darek3

darek3

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 16 maj 2017 - 08:17:02

Ja w tym roku wakacje spędzę na Mazurach :)

#36 Szota

Szota

Znajomy

• PipPip
  • 45 postów

Napisano 24 wrzesień 2017 - 10:13:19

nad nasze morze to mogę jechac co najwyżej na weekend.. za drogo i zbyt niepewna pogoda żeby ryzykować urlopem. ja wole opcje z lastami :) początkiem października lecę na Maderę. Itaka dała 45% zniżki więc wychodzą śmieszne pieniądze nawet przy wakacjach dla całej rodziny. A wszystko mamy zapewnione i o nic nie musimy sie martwić. Mega sie cieszę że zdążyłam zaklepać :) 

#37 ~kankiela~

~kankiela~
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 15:26:26

Naprawdę nie ma na co czekać - rezerwujcie wakacje 2018 już teraz. W sumie to wszystkie biura już mają first minute. Przejrzyjcie sobie Travelplanet... TUI pojawiło się już w sierpniu. Lepiej rezerwować przez dobrego agenta, bo macie ubezpieczenie na wypadek bankructwa BP, przy czym akurat wielkiego ryzyka pod tym względem to nie ma. Cen niższych nie będzie. Większość biura w cenie wyjazdu gwarancję najniższej stawki. Co oznacza, że nawet ostatniego dnia przed waszym wyjazdem, ta cena wcale nie będzie niższa. Zapewniam. 

#38 patryk222

patryk222

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 27 styczeń 2018 - 12:14:12

Polecam skorzystać z ofert dostępnych na stronie podrozeirejsy.pl. Jechałem za ich pośrednictwem na wakacje w zeszłym roku i teraz to na pewno powtórzę. Byłem bardzo zadowolona, a zdecydowaliśmy się na Tajlandię. Polecam każdemu, kto jeszcze nie ma wybranego kierunku.

#39 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 11:53:26

Cudze chwalicie, swego nie znacie, jakieś Norewgie, wyspy, Europa Zachodnia, a to przecież u nas są najładniejsze plaże :) W Słupsku bywałem, nie raz nie dwa, polskie pomorze uwielbiam zwiedzać wzdłuż i wszerz od kochani moi mierzei wiślanej - przepiękne okolice, po Hel/lipiec sierpień nad Bałtykiem obowiązkowy i od strony lądu i od strony morza, bo z cpt Morganem na połów też nie raz się wybrałem. Przejechać musze  całą polskę, chociaż rodowity Gdańszczanin ze mnie, to mieszkam we Wrocławiu aktualnie. Ale trójmiasto mnie nie kupuje, wole te mniejsze miejscowości.. Rok temu poza Władysławowem biwakolwaliśmy w Dębkach :)

#40 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 22:04:55

Cudze chwalicie a swego nie znacie !  :rolleyes: 
...po co telepac sie az na Mazury ?!  :D 
Blizej Slupska sa Kaszuby i okolice...tam nie brakuje pieknych terenow, lasow i rzek po ktorych mozna urzadzac splywy kajakowe.
Osobiscie polecam rzeke Brde...po ktorej swego czasu plywal Jan Pawel II.  :) 
Piekna rzeka i piekne krajobrazy...po drodze wiele przystani na jeziorach i osrodkow wczasowych...polecam.  B) 
W internecie jest pelno informacji o splywach kajakowych na Kaszubach i w okolicach...wystarczy nieco poszperac.  :)
P.S.
Tego lata mam nadzieje tez uda nam sie poplywac w tych okolicach...o ile urlopu wystarczy...
...ale na pierwszy rzut idzie tego lata Chorwacja, pozniej Zakopane i na koncu ukochany/rodzinny Slupsk (i okolice)...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych