Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Planuje remont-elektryka

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 17:38:20

Witam. Muszę wymienić u siebie w domu elektrykę. Praktycznie wsyzstko do wymiany. Puszki przewody gniazdka cały osprzęt. Teraz pytanie na jaką firmę postawić żeby było dobrze na lata. Znajomy poleca mi Ospela ale jakoś nie jestem pewien i wolał bym usłyszeć opinnie innych

#2 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 20:04:16

Według mnie to dobra marka. Nie przypominam sobie żebym miał z nią kiedyś problemy. Ma opinie bezpiecznej i solidnej firmy ;)

#3 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 19:44:06

Też polecam

#4 ~Merka~

~Merka~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2015 - 21:44:25

nie no ładne klasyczne gniazdka...forma nowoczesna też niezła :) myślę ze jest co wybierać, Ospel porządnie wygląda!

#5 Obywatel

Obywatel

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3678 postów

Napisano 12 czerwiec 2015 - 00:24:09

Z polskich Ospel jak najbardziej godny polecenia. Warto też rozważyć Legrand, Berker.  Powyższe oczywiście dotyczy gniazd i wyłączników. W przypadku kabli i osprzętu zdałbym się na wybór elektryka.

#6 ~czelka~

~czelka~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2015 - 21:48:07

mam ospela od chyba dwóch czy trzech lat i spisują się dobrze, jeżeli tak można powiedzieć o gniazdkach:) ale ładnie wyglądają i są trwałe!

#7 Maxxx

Maxxx

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 lipiec 2015 - 08:39:23

Ja też mam ospela,m bo żona się uparła, że są takie ładne. Dla mnie wygląd jest bez różnicy większej, ale trzeba przyznać, że nie wyłażą ze ściany i mocno się trzymają.

#8 ~Jake~

~Jake~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 17:24:55

No i bardzo dobrze ,ze Ci polecał ospela , bo to jest bardzo dobra polska firma , która ma w swojej ofercie cały osprzęt , , podtynkowy  natynkowy , puszki , transformatory , gniazda przenosne itd . a do tego zeby tego było mało , to co do samych gniazdek i właczników ma bardzo bogate wzornictwo , kolorowe ramki , bądź zrobione ze stali  nierdzewnej .

#9 katarzyna12

katarzyna12

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 27 październik 2016 - 13:09:00

Myślę, że jak już robisz taki konkretny remont, to warto też pomyśleć o dobrym i ekonomicznym oświetleniu. Znajomy korzystał już nie raz z tej oferty: http://barled.eu/ - oświetlenie led to dobre rozwiązanie, ponieważ pomoże Ci zaoszczędzić ;) Firma jest naprawdę godna polecenia i mają szeroką ofertę, jeśli chodzi o produkty :) Do tego bardzo dobra jakość. Sama namawiam męża, ale muszę poczekać na remont. 

#10 ~disconnected~

~disconnected~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 21:38:21

właściwie jak się robi remont , to prawda jest taka ,ze zawsze gdzies tam sie przewija temat oświetlenie -osprzęt . Co do lampy to akurat kupowałem je w znanym sklepie z meblami i oświetleniem . Natomiast gniazdka i włączniki czyli osprzęt natynkowy i podtynkowy  kupowałem juz z ospela . Mam nawetz niego przycisk do dzwonka ;) jest taki fajny w kolorze srebrnym . Poza tym ospel ma również bardzo dobrze wyjaśnione filmiki instruktazowe 

#11 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 14:12:22

co do włączników oraz gniazdek to również je posiadam . Z tym z,e ja jeszcze korzystałam z filmików instruktażowych i powiem szczzerze ,ze montaż gniazdek z ospela jest bardzo łatwy ;)

#12 ~StarLady~

~StarLady~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 14:43:03

oczywiscie ,ze montaż gniazdek jest bardzo łatwy , ale jednak mimo pwszytsko trzeba znac jakies podstawy elektryki ;) takie jest moje zdanie , prąd to nie są żarty . Dlatego zanim ja się za cokolwiek złapałam to po prostu dużo czytałam . Jak maż był w domu , za granicą pracuje , to jak coś mi tłumaczy ;) A co do ospela To ja będe mieć jakoś remont teraz i gniazdka podpasuje pod kolor moich paneli na ścianie 3d ;D  Nie moge się doczekać , bo z tego co widzałam na zdjęciach to gniazka i ramki właczników prezentują się super z najnowszych kolelcki ;)

#13 ~LorenaLucia~

~LorenaLucia~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 13:58:24

Ja i tak bym sie bała montowac sama gniazdka ;) nawet jesli bym widziała filmiki instruktażowe ;) Z  Ospela mam tylko gniazdko w łazience z zabzpieczeniem , ale za to mam system presto z ospela ;) czyli system zdalnego sterowania domem ;)reguluje sobie temperaturę , ogrzewanie itd. ;)

#14 ~Agnieszka_Wit.~

~Agnieszka_Wit.~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 18:44:49

Mój mąż sam montował. Oglądnął filmik w internecie, coś tam się zna na elektryce i dał radę. Wiadomo trzeba być ostrożnym przy montażu, ale już kilka miesięcy minęło i wszystko jest oki.  Gniazdka i włączniki też mamy z Ospela. Teraz szukam do pokoju dziecięcego. Polecacie jakąs kolekcje z Ospela do pokoju 4-letniej dziewczynki?

#15 ~szudzin~

~szudzin~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2017 - 09:05:59

Do pokoju małego dziecka fajnie będzie wyglądać kolekcja Karo z kolorową ramką. Ja mam taką turkusową u swojej córeczki i fajnie wygląda. Ramka jest porządnie wykonana i w ładnych odcieniach. Ps pamiętaj, żeby do pokoju malucha dać gniazdka z zabezpieczeniem :) My kupowaliśmy takie też z Ospela w Castoramie. 

#16 ~Madonna~

~Madonna~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 12:06:22

Własnie u Ospela jes to z,e mają nóstwo tych kolorowych ramek . Ja np w salonie tez mam turkusową ramkę i jest ona dopasowana pod kolor jednej ze ścian ( mam salon pomalowany w dwóch kolorach - turkusowym i białym ) :)I wyglada to genialnie

#17 ~arabella~

~arabella~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2017 - 22:57:55

Te kolorowe ramki z Ospela są ekstra. Fajnie wyglądają w pokoju dziecięcym choć nie tylko i tam. Ja mam tez w salonie w kolorze brązowym. :)

#18 ~BeTheOne~

~BeTheOne~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 16:46:07

Ja tam jestem za klasycznymi kolorami ;)tzn albo czarny kolor ramek , wgl z ospela mam gniazdka i włączniki w kolorze antracytu oraz w przedpokoju sonatę nowe srebro ;)

#19 ~Selena~

~Selena~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 12:17:59

Do pokoju dziewczynki zainstalowałabym gniazdka z Ospela ze specjalnymi zabezpieczeniami . wiadomo jak to dzieci , pchają małe paluszki wszedzie ;)

#20 ~Eliszka~

~Eliszka~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 14:46:10

Z ospela mam gniazdka i włączniki oraz system zdalnego sterowania ;) Moge sterować ogrzewaniem czy roletami ze smartfona;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych