Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pizzerie pizze restauracje kebab - czyli gdzie zjeść?

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gastro-polska.pl~

~gastro-polska.pl~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 11:28:32

Witam.
Każdy z was pewnie miał kiedyś szukał pizzeri, bądź restauracji w swoim mieście, ja też.
Problem w tym że wertowanie internetu jednak demotywowało mnie, i szedłem do pierwszego lepszego lokalu. Stąd ten pomysł :)
Mam ciekawą informację dla wszystkich mieszkańców Lęborka. Właśnie uruchomiłem nowy serwis internetowy, w którym dostępne jest aktualne menu pizzerii oraz fast-foodów z Lęborka :

http://gastro-polska.pl/lebork.

Dodam iż zbudowałem ten serwis, z myślą o całej polsce :)

Serwis jest w trakcie rozbudowy, więc prawdopodobnie posiada jeszcze nie wszystkie informacje. Jeżeli brakuje jakiegoś lokalu, który waszym zdaniem jest istotny, proszę piszcie i przesyłajcie skany ulotek.

Nie jestem jeszcze profesjonalistą w tworzeniu stron internetowych, więc dawajcie sugestie poprawek.
Ten serwis jest dla was, korzystajcie z niego.
Pozdrawiam

#2 ~agentka83~

~agentka83~
  • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 13:03:33

Ale mojej ulubionej pizzerii na olimpijczyków nie ma w tym serwisie :(

#3 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 12:36:41

najlepsza pizzeria w Lęborku to Toscana 2 na Staromiejskiej, nie mylcie ją z toscana na olimpijczyków ktora przeksztalcila sie w "calabrie" na warszawskiej, nie polecam tamtejszej pizzy.

#4 ~art~

~art~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 08:23:50

A pamiętacie jeszcze susz jajeczny skażony i takową sól??
To wszystko jest jeszcze w magazynach..nie wycofano tego.
Sprawa pozamiatana pod dywanik..a zdrowie obywateli POLSKI???

#5 ~luks~

~luks~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2012 - 15:24:07

W lęborku mamy trochę pizzerii "włoskich" ale czy gdzieś mogę zjeść taką pizze a tradyzyjnym włoskim olejem do pizzy a nie sosem?

#6 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2012 - 17:03:26

W lęborku mamy trochę pizzerii "włoskich" ale czy gdzieś mogę zjeść taką pizze a tradyzyjnym włoskim olejem do pizzy a nie sosem?

Najlepsza pizza jaką jadłam to była 20 (albo i wiecej ) lat temu na Staromiejskiej :) och to była pizza ! Pamietam jak już się przechodziło koło tej starej pizzeri to zapach było czuć. Fajnie powspominać.

#7 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2012 - 09:36:48

Witam.
Każdy z was pewnie miał kiedyś szukał pizzeri, bądź restauracji w swoim mieście, ja też.
Problem w tym że wertowanie internetu jednak demotywowało mnie, i szedłem do pierwszego lepszego lokalu. Stąd ten pomysł Dołączona grafika
Mam ciekawą informację dla wszystkich mieszkańców Lęborka. Właśnie uruchomiłem nowy serwis internetowy, w którym dostępne jest aktualne menu pizzerii oraz fast-foodów z Lęborka :

http://gastro-polska.pl/lebork.

Dodam iż zbudowałem ten serwis, z myślą o całej polsce Dołączona grafika

Serwis jest w trakcie rozbudowy, więc prawdopodobnie posiada jeszcze nie wszystkie informacje. Jeżeli brakuje jakiegoś lokalu, który waszym zdaniem jest istotny, proszę piszcie i przesyłajcie skany ulotek.

Nie jestem jeszcze profesjonalistą w tworzeniu stron internetowych, więc dawajcie sugestie poprawek.
Ten serwis jest dla was, korzystajcie z niego.
Pozdrawiam

Trochę myląca lista, ponieważ Toscana już nie istnieje!!!!

#8 komuna

komuna

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 03 lipiec 2012 - 18:41:18

zauważ tępaku, ze strona została założona ponad rok temu.

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2012 - 19:49:45

zauważ tępaku, ze strona została założona ponad rok temu.

I co z tego, jak ktoś zakłada taką listę to chyba może ją aktualizować!!!! Abstra***ąc, kulturą osobistą nie grzeszysz..

#10 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 03 lipiec 2012 - 22:11:11

tak jak ktoś powyżej inteligencja. Po to jest mail na stronie żeby coś takiego zgłosić a nie płakać na forum, ze widnieje toscana. Twórca strony raczej nie jest z lęborka, to skąd ma wiedzieć o czymś takim?

#11 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2291 postów

Napisano 04 lipiec 2012 - 12:33:46

zauważ tępaku ( xxxxxxxa), ze strona została założona ponad rok temu.

Witaj Komuno.
................. ale czemu się tak wkurzyłeś na tego xxxxxxa
:huh:

#12 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 12:34:24

Achhhhh, nic mnie bardziej nie irytuje niż niedoinformowani krzykacze.

#13 ~Majster~

~Majster~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 17:31:06

Ja polecam Toscana 2 na staromiejskiej. Calabrie odradzam, to jest stara Toscana 1, pracowałem tam, wiem jakie jedzenie się tam robi, jakie warunki sanitarne tam panują oraz jedzenie jakiej jakości jest używane do wyrobu pokarmów. Psu bym tego nie dał. Za to Toscane 2 na staromiejskiej polecam jak najbardziej, mają stałych pracowników od lat którzy wiedzą bardzo dobrze jak ugotować potrawę pieszczącą każde podniebienie :)

#14 ~monte~

~monte~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 21:33:47

Ja polecam Toscana 2 na staromiejskiej. Calabrie odradzam, to jest stara Toscana 1, pracowałem tam, wiem jakie jedzenie się tam robi, jakie warunki sanitarne tam panują oraz jedzenie jakiej jakości jest używane do wyrobu pokarmów. Psu bym tego nie dał. Za to Toscane 2 na staromiejskiej polecam jak najbardziej, mają stałych pracowników od lat którzy wiedzą bardzo dobrze jak ugotować potrawę pieszczącą każde podniebienie :)

Jak mogłeś tam pracować skoro jesteś synem właściciela Toscana 2 :) ? Ogólnie słabe te Twoje "szeptane" reklamy człowieczku i tandetne. Widzę, że Calabria wogóle nie odpowiada i bardzo dobrze. Pewnie uważają, że z idiotami nie ma się co kłócić :).
Ja jem tam gdzie mi smakuje i gdzie mi bliżej. Jadłem w Calabrii i było ok, w Toscanie 2 nawet smacznie było, ale kibel to masakra delikatnie mówiąc, nie wspominając już o gówniarzerii. Olivka za długo się czeka, w Livorno szepczą zbyt głośno o kliencie kelnerka i barman, w Gowidzie ok, ale wolę na grubym cieście. Ogólnie chłopcze-synu Toscany 2, chyba więc wypadacie najsłabiej :P

Pozdrawiam

#15 ~majster~

~majster~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 08:52:53

Jak mogłeś tam pracować skoro jesteś synem właściciela Toscana 2 :) ? Ogólnie słabe te Twoje "szeptane" reklamy człowieczku i tandetne. Widzę, że Calabria wogóle nie odpowiada i bardzo dobrze. Pewnie uważają, że z idiotami nie ma się co kłócić :).
Ja jem tam gdzie mi smakuje i gdzie mi bliżej. Jadłem w Calabrii i było ok, w Toscanie 2 nawet smacznie było, ale kibel to masakra delikatnie mówiąc, nie wspominając już o gówniarzerii. Olivka za długo się czeka, w Livorno szepczą zbyt głośno o kliencie kelnerka i barman, w Gowidzie ok, ale wolę na grubym cieście. Ogólnie chłopcze-synu Toscany 2, chyba więc wypadacie najsłabiej :P

Pozdrawiam

eeee.... nie ?
Ciekawe bardzo pomówienie, już tylko "syn właściciela toscana 2" może lubić tam jadać a nie lubić gdzie indziej ? Gratulacje Sherlocku :D

#16 ~majster~

~majster~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2012 - 11:56:14

~monte ze niby ja synem wlasciciela ? czlowieku pracowalem tam bardzo dlugo,

polecam KAŻDĄ PRAWIE pizzerie a szczegolnie toscane 2

Nie polecam tylko CALABRI bo zamiast szynki to mielonke pakują do pizzy.

#17 ~karo~

~karo~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 10:03:15

~monte ze niby ja synem wlasciciela ? czlowieku pracowalem tam bardzo dlugo,

polecam KAŻDĄ PRAWIE pizzerie a szczegolnie toscane 2

Nie polecam tylko CALABRI bo zamiast szynki to mielonke pakują do pizzy.

Żenujące!!!!

#18 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 24 wrzesień 2012 - 15:41:08

hahaha co za pseudo reklama, zalosne.
Z pizzeri to Łukaszek jest klasa! Szkoda, że nie mają dowozu i w weekendy zamknięte :/
Da vinci jest spoko, w olivce zalezy jak kucharzowi wyjdzie (ale dania miesne obiadowe maja na bogato!).
Calabria bez zastrzezen, troche biedne te pizze, gowid spoko, livorno jedna z moich ulubionych, w il pepperone nie smakuje mi ciasto (a jak na ironie moja kobieta uwielbia pizze z il pepperone).
a w toscanie 2 nie jem, bo ponoc tam pluja do pizzy ;)

#19 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2012 - 15:46:15

Muszę pochwalić pizzerie Calabrie zamówiłam tam pizze margarite i dwie zupy żurek i gulaszową. Wszystko było naprawdę super dobre . Polecam

#20 ~Dana~

~Dana~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2012 - 15:17:49

Muszę pochwalić pizzerie Calabrie zamówiłam tam pizze margarite i dwie zupy żurek i gulaszową. Wszystko było naprawdę super dobre . Polecam

I mnie w Calabrii smakuje, co prawda pizze zamówiłam tam tylko raz, szczerze to była za mała, ale poza tym bez zarzutów. Dania mięsne, szczególnie zestawy dla mnie super.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych