Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Pizzeria Majestic - Opinie

42 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:48:27

Nie polecam na dowóz. Po dwóch godzinach czekania pani z pretensją stwierdziła, że zapomniała i jak mi zależy to będzie za 15 minut. Zostawiłem nr telefonu... Gdyby coś. Wielki minus.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 21:25:22

Na miejscu tragedii nie ma ale na dowóz nie polecam, zimna i strasznie mało składników.Kiedyś było lepiej.

#43 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 07 maj 2020 - 11:53:20

Całkowita porażka. Zamówienie miało do nas dojechać po 1,5 godziny. Po 3 godzinach i trzech telefonach skapitulowałem i zrezygnowałem. Może jakbym zamówił tydzień wcześniej, to by się wyrobili. Podobno człowiek może bez jedzenia wytrzymać 7 dni, więc Majestic spokojnie wyrobi się z zamówieniem. Jeśli lubicie ekstremalne przeżycia lub jeśli psychoterapeuta zalecił wam opanowanie nerwów poprzez ćwiczenie cierpliwości, to Majestic jest dla was idealnym miejscem do zamawiania jedzenia. Realizują swoją misję zgodnie z powiedzeniem śpiesz się powoli, bo co nagle to po diable. Życzę im, żeby jedzenie na wynos, jak najszybciej się od nich wyniosło. Jest tyle innych rzeczy, które można w życiu robić powoli......

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych