Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pizzeria Majestic - Opinie

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~już były klient~

~już były klient~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 20:05:29

no niestety ,to nie jest ta sama pizeria co kiedyś,obsługa pożal sie boże,a pizza jeszcze gorsza.

wlaściciel powinien zainteresowac sie bardziej,co tam sie dzieje,albo poprawic produkt.

wymienic personel.już nigdy tam nie kupie

#22 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 17:24:29

To jest skandal w biały dzień!
Totalne olanie klienta!!!! Zamówiłam dwie pizze,pani która odbierała odemnie zamówienie poinformowała mnie że trzeba czekać na pizze DO godziny.Po godzinie czekania zadzwoniłam do tej wspaniałej która sama na ulotce informuje nas że ,, Usługi dla Ludzkości Prawie Non-Stop" pizzeri zapytać się czy pizza na podany adres wyjachała a Pani na to że jeszcze nie.....rany jak to nie...informuje mnie pizzeria że do godziny czekania a tu nawet pizza nie wyjechała...szok...No nic czekam dalej...po 5 minutach dosataje telefon że pizza opóźni sie o kolejne 30 min..PARANOJA...dzwonie do Pani i pytam się z uniesionym głosem co jest nie tak...gdzie jest pizza,jakie to jest podejscie do klienta....a Pani na to że kierowca miał daleki wyjazd...Podziekowałam...
Nie zamówie tam już nigdy pizzy chociaż była bardzo dobra..ale takie podejscie w tych czasach do klienta jest niepoważne.

11 sierpnia 2016 roku - nic sie w Majectic nie zmienilo, pizza miala byc w ciągu godziny, minely już dwie i ani widu, zadzwonilam, pani powiedziala, że kierowca JUŻ wyjechal, minał kolejny kwadrans i nic 

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 21:40:42

no niestety ,to nie jest ta sama pizeria co kiedyś,obsługa pożal sie boże,a pizza jeszcze gorsza.

wlaściciel powinien zainteresowac sie bardziej,co tam sie dzieje,albo poprawic produkt.

wymienic personel.już nigdy tam nie kupie

w dodatku ludzie wypisują na forach o jakiejś pani z majestic,że niby farsz wynosi,co za dno.

#24 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2016 - 22:04:54

Proponuje zamknąć jak najszybciej brak obsługi klienta nie miła obsługa 

#25 ~niezadowolony~

~niezadowolony~
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 23:22:01

Obsługa tragiczna. Z chłopakiem zamowilismy pizze na wynos, zapłaciliśmy i usiedlismy przy stoliku. Czarna kelnerka powiedziała że trzeba czekać około 40 minut na pizze,nikogo przed nami nie było ale ok .. kelnerka przechodziła koło nas i doskonałe nas widziała.. W między czasie przyszli inni goście,sala się zapelnila. Czekalismy około 1.5 godziny,inni ludzie którzy przyszli po nas i jedli na miejscu dostali już pizze . chlopak w koncu poszedł zapytać się ile jeszcze będziemy czekać na pizze bo już 1.5 godziny minęło..kucharz powiedział że już od pół godziny pizza leży na piecu... nie dość ze człowiek czeka i nie chce co chwilę przylazic i marudzic tylko spokojnie czeka to obsługa ma to w du***.. nie rozumiem jak widząc nas mogła nie dac mam pizzy albo chociaż powiedzieć ze już jest.. jeżeli chodzi o pizze to często przypalona a sosow jak zawsze zamawiamy 2 to jest 1... kasjerko-kelnerki to jakaś pomyłka... albo ponure i odpowiadaja jakby chciały a nie mogły albo śmieją się między sobą co da się odczuć ze z klienta.. kiedyś wydawało mi się ze pizzeria najlepsza w mieście ale teraz to porażka i pomyśleć że wszystko dzięki obsłudze..

#26 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 08 luty 2017 - 17:12:01

Obsługa tragiczna. Z chłopakiem zamowilismy pizze na wynos, zapłaciliśmy i usiedlismy przy stoliku. Czarna kelnerka powiedziała że trzeba czekać około 40 minut na pizze,nikogo przed nami nie było ale ok .. kelnerka przechodziła koło nas i doskonałe nas widziała.. W między czasie przyszli inni goście,sala się zapelnila. Czekalismy około 1.5 godziny,inni ludzie którzy przyszli po nas i jedli na miejscu dostali już pizze . chlopak w koncu poszedł zapytać się ile jeszcze będziemy czekać na pizze bo już 1.5 godziny minęło..kucharz powiedział że już od pół godziny pizza leży na piecu... nie dość ze człowiek czeka i nie chce co chwilę przylazic i marudzic tylko spokojnie czeka to obsługa ma to w du***.. nie rozumiem jak widząc nas mogła nie dac mam pizzy albo chociaż powiedzieć ze już jest.. jeżeli chodzi o pizze to często przypalona a sosow jak zawsze zamawiamy 2 to jest 1... kasjerko-kelnerki to jakaś pomyłka... albo ponure i odpowiadaja jakby chciały a nie mogły albo śmieją się między sobą co da się odczuć ze z klienta.. kiedyś wydawało mi się ze pizzeria najlepsza w mieście ale teraz to porażka i pomyśleć że wszystko dzięki obsłudze..

Tak ,to prawda,na wszystko maja czas,tylko ni.e na prace.Tragedia,kto im pensje za to placi?????

#27 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2017 - 21:52:05

Wystawiam dużego NEGATYWA za czekanie na pizzę 2,5 godziny po zamówieniu telefonicznym.Przy zamawianiu przez telefon nie było mowy ,że tyle trzeba na nią czekać!!!Pizza przyjechała nie dość że z opóźnienie to jeszcze zimna.Została odmówiona.Mają w d........klienta ani przepraszam ani nic.Wszystko do czasu czekam aż zamkną lokal przy takim poszanowaniu.ludzi.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2017 - 15:04:20

Ja zamawiam dwa dni wcześniej i zawsze była na czas.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2017 - 22:03:42

Ostatnio zamawialiśmy i dostawa była w 30 min., a smak i ilość składników jak dawniej.

#30 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 15:52:38

Nie zamówię więcej w tej Pizzeri. Miałam być dostarczona za 1h a czekałam na nią ponad 2h. Nie poważne traktowanie klienta jest żenujące i odstrasza klientów!

#31 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2018 - 17:12:24

Chciałem zamówić pizze i otrzymałem odpowiedź 1,5h powiedziałem że ok. Poczym pani nieuprzejmym głosem helgi z zakładu karnego odpowiedziała że jednak nie dostane pizzy bo kierowca nie ma czasu. A byłem Tom od paru lat stałym bywalcem. Ja podziękuję.

#32 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2018 - 17:14:06

Chciałem zamówić pizze i otrzymałem odpowiedź 1,5h powiedziałem że ok. Poczym pani nieuprzejmym głosem helgi z zakładu karnego odpowiedziała że jednak nie dostane pizzy bo kierowca nie ma czasu. A byłem Tom od paru lat stałym bywalcem. Ja podziękuję.

#33 ~szef~

~szef~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 16:42:42

Wczoraj zamówiliśmy 2 dania. Facet z obsługi zapewniał w telefonie, iż dowóz będzie maksymalnie do godziny. Niestety posiłki zostały dostarczone z praktycznie 40-minutowym opóźnieniem. Kierowca, który przyjechał wzruszył tylko ramionami, że to nie jego wina? A czyja? Tusk czy Kaczyński może jechał autem zamiast jego ? haha. Jakby tego było mało w dostawie zabrakło paragonu i dwóch rodzajów sosów. Postanowiliśmy zadzwonić i wyjaśnić tę sytuację. Facet, który odebrał tel na moją sugestię, iż brakuje sosów i było takie mega spóźnienie, powiedział iż to wina korków w mieście (no tak przecież nawet zamówienie składają "korki" - dobre sobie, ćwierć inteligentne tłumaczenie. Powiedział, że kolega dowiezie te sosy - niestety nie dotarły. Na dodatek nie chciał słuchać tylko się po prostu rozłączył, przerwał rozmowę. Po prostu chamski ćwok - inaczej tego faceta nazwać nie można. Jak zawsze Majestic można było chwalić za smak tak teraz obsługa klienta, zachowanie, okłamanie i stosunek do klienta to porażka !!!

#34 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 21:06:54

Pierwszy raz zamówiłem w Majestic pizze i ostatni! Miała być w godzine przywieźli 30 minut później.Bez sera bez ziół bez oregano jakiś rzucony pomidor i cebula a,sos to najtańszy z biedronki 100 razy lepsz i jeszcze zimna.ODRADZAM. W Tutto chyba najlepsza jest

#35 ~krzyśztof~

~krzyśztof~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 20:46:28

Dziś zamówiłem pizze z dwoma sosami, dostałem z jednym, dodatkowo skasowali mnie za dowóz, gdzie mam do nich 15m (ok 30 sekund piechotą) prosiłem panią przyjmującą zamówienie o informację jak będzie gotowa i odbiorę osobiście. Poprzednie dwa zamówienia były na podwójnym cieście, a dostałem na pojedynczym (choć zapłata była za podwójne)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 20:51:12

Według mnie to jest firma krzak. Bez paragonu (to powinno zainteresować US). Na rachunku dla konsumenta brak jakichkolwiek pieczątek, czy podpisów.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 00:34:19

~krzyśztof~
14 maj 2019
Dziś zamówiłem pizze z dwoma sosami, dostałem z jednym, dodatkowo skasowali mnie za dowóz, gdzie mam do nich 15m (ok 30 sekund piechotą) prosiłem panią przyjmującą zamówienie o informację jak będzie gotowa i odbiorę osobiście. Poprzednie dwa zamówienia były na podwójnym cieście, a dostałem na pojedynczym (choć zapłata była za podwójne)
15m i 30 sekund

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 00:36:26

~krzyśztof~
14 maj 2019
15m i 30 sekund

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 00:38:06

Ten Krzysztof od "15m i 30sekund "" no deb**

#40 SmakoszTeddy

SmakoszTeddy

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 21:00:38

Poza tym wczoraj byłam w pizzerii Majestic, dodam koniecznie, że jesteśmy razem z moim chłopakiem od przynajmniej 5 lat stałymi klientami i często tam chodzimy. I znów pech chciał, że trafiliśmy na załogę typu "pożal się Boże": troszkę przy kości dziewczyna na której twarzy uśmiechu nigdy nie widziałam i obsługuje niestety jakby musiała. Złożyliśmy zamówienie. Pizzera nie było 5 minut... przyszedł jak przyszli do niego jacyś kumple... podał rękę gadali sobie następne 5 minut... potem przyszedł następny kumpel z którym sobie gadał kolejne 5 minut. Dodam tylko, że poza nami był jeszcze tylko jeden stolik. Pani "przy kości" przy tempie spowolnionego żółwia zaczęła pakować jakieś kebaby w sreberka. Pizzer wziął się dopiero do robienia naszej pizzy. Zanim weszliśmy do Majestica wyszli stamtąd goście z dużego stolika zostawiając za sobą cały upierdzielony stolik z naczyniami itp. w lokalu obowiązuje samoobsługa, trzeba po sobie sprzątnąć, ale jeśli ktoś jest tam np. pierwszy raz może o tym nie wiedzieć. Ów stolik był zasyfiony do momentu, aż zjedliśmy (przypaloną z jednej strony) pizzę, mimo iż pani o której wcześniej wspominałam widziała go. Nasz stolik mimo iż nie było na nim naczyń pozostawiał wiele do życzenia (był brudny/nie przetarty nawet ściereczką). Dziewczyna jest naprawdę tragiczna. Miła tylko czasami dla Panów, a chyba powinno im zależeć na klientach.
W tej pizzerii pracuje także Pani (której wczoraj nie było), która nawet przy dużym ruchu klientów potrafi sprawić by chciało się tam wrócić jest miła, sympatyczna, uśmiecha się, rusza się w trybie normalnym. Pizza smakuje nam najbardziej w Majesticu i DaGrasso, ale jeśli właściciel nie zrobi nic z tą obsługą którą zastaliśmy dziś, nie wrócimy tam.

Coś w tym jest. Też jestem tam klientem od wielu lat i jakoś tam brakuje słońca im wszystkim. Żałuje, że nie stać mnie na otwarcie własnej pizzerii, bo bym pokazał, co znaczy pasja...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych