Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pizzeria Majestic - Opinie

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karolina 29~

~Karolina 29~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2012 - 09:35:31

Tak jak wyżej...
Prosimy o opinie o tej pizzerii.

#2 ~Karolina 29hsratic~

~Karolina 29hsratic~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2012 - 09:36:34

Tak jak wyżej...
Prosimy o opinie o tej pizzerii.

Poza tym wczoraj byłam w pizzerii Majestic, dodam koniecznie, że jesteśmy razem z moim chłopakiem od przynajmniej 5 lat stałymi klientami i często tam chodzimy. I znów pech chciał, że trafiliśmy na załogę typu "pożal się Boże": troszkę przy kości dziewczyna na której twarzy uśmiechu nigdy nie widziałam i obsługuje niestety jakby musiała. Złożyliśmy zamówienie. Pizzera nie było 5 minut... przyszedł jak przyszli do niego jacyś kumple... podał rękę gadali sobie następne 5 minut... potem przyszedł następny kumpel z którym sobie gadał kolejne 5 minut. Dodam tylko, że poza nami był jeszcze tylko jeden stolik. Pani "przy kości" przy tempie spowolnionego żółwia zaczęła pakować jakieś kebaby w sreberka. Pizzer wziął się dopiero do robienia naszej pizzy. Zanim weszliśmy do Majestica wyszli stamtąd goście z dużego stolika zostawiając za sobą cały upierdzielony stolik z naczyniami itp. w lokalu obowiązuje samoobsługa, trzeba po sobie sprzątnąć, ale jeśli ktoś jest tam np. pierwszy raz może o tym nie wiedzieć. Ów stolik był zasyfiony do momentu, aż zjedliśmy (przypaloną z jednej strony) pizzę, mimo iż pani o której wcześniej wspominałam widziała go. Nasz stolik mimo iż nie było na nim naczyń pozostawiał wiele do życzenia (był brudny/nie przetarty nawet ściereczką). Dziewczyna jest naprawdę tragiczna. Miła tylko czasami dla Panów, a chyba powinno im zależeć na klientach.
W tej pizzerii pracuje także Pani (której wczoraj nie było), która nawet przy dużym ruchu klientów potrafi sprawić by chciało się tam wrócić jest miła, sympatyczna, uśmiecha się, rusza się w trybie normalnym. Pizza smakuje nam najbardziej w Majesticu i DaGrasso, ale jeśli właściciel nie zrobi nic z tą obsługą którą zastaliśmy dziś, nie wrócimy tam.

#3 ~Karolina 29~

~Karolina 29~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2012 - 09:48:43

* poprzedni post odnosi się do dnia wczorajszego tj. 11 kwietnia około godziny 16.00.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 19:50:47

my z małżem chodzimy tam od lat jak tylko jesteśmy w Słupsku i mamy ochotę na pizzę. Nigdy nie trafiła nam się skucha jeśli chodzi o jedzenie - no może tylko sos czosnkowy nieco sie popsuł (chyba zaczęli używać innego, nieco gorszej jakości majonezu) ale dobra - sos to tylko dodatek poza tym naprawdę w innych miejscach bywają gorsze, pizza od lat niezmiennie pycha.
Zastrzeżenia mogę mieć jedynie do zbyt małej ilości obsługi w godzinach, gdy sala jest pełna. Ostatnio w sobotę wpadliśmy około 15 i zastaliśmy pełniutką salę, jeden kucharz uwijał się jak w ukropie ledwo nadążając z obsługa sali i przygotowywaniem jedzenia na wynos. Na nasze zamówienie czekaliśmy prawie godzinę - przysięgam, miałam ochotę zrezygnować i wyjść bo z głodu ledwo już wyrabialiśmy. Powstrzymało mnie tylko to, że przy zamówieniu zapłaciliśmy rachunek

#5 ~dżina~

~dżina~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2012 - 19:55:54

ja tesz lubiem Majesticową piccę. lubie ją bardziej, niz spalona pizze z La Verity. Jest o niebo lepsza i wogule smakóje códownie. zafsze lubiem zamawiac jom w piontek i z chenciom jem jom na kolecje.

#6 ~lusia~

~lusia~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 17:17:14

to prawda

#7 Shakin

Shakin

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 13:35:45

Kurde już drugi raz zamówiłem pizze i wymieniłem cebulę na kukurydzę i co.... znowu nie ma ani cebuli ani kukurydzy:( kogo trzeba opier... dzielić? co w tej sytuacji można zrobić?
Co do lokalu to jak był kameralny (przed upgrad'em :) ) to jakoś była taka fajna atmosfera... a teraz na twarzach kelnerko-kasjerko-pomoco-sprzątaczek widzę ciągłe wkur...wienie i znużenie i łaskę, że muszą kogoś obsłużyć. Dlaczego? Jak tak samo dbają o robienie mojej pizzy co o dobre wrażenie to nie wiem czy nie jest to dobry moment na zmianę lokalu ale jakoś w Słupsku nie widzę alternatywy. Chyba trzeba będzie zacząć się rozglądać.
Zastanawiam się dlaczego nie wyszło z MrSalad i uważam, że to wina skąpstwa lub pazerności aby jak najszybciej zarobić. Na początku sałatki były na wypasie i sera w nich było sporo pokrojonego w sześciany i popyt był duży. Potem ser był już tarty tylko na wierzchu i już mi zalatywało oszczędzaniem. im dalej w las tym gorzej więc nie tylko ja przestałem kupować sałatki. raz zszarganą opinię ciężko nadrobić.

#8 ~Tragedia~

~Tragedia~
  • Goście

Napisano 17 luty 2013 - 14:11:04

To jest skandal w biały dzień!
Totalne olanie klienta!!!! Zamówiłam dwie pizze,pani która odbierała odemnie zamówienie poinformowała mnie że trzeba czekać na pizze DO godziny.Po godzinie czekania zadzwoniłam do tej wspaniałej która sama na ulotce informuje nas że ,, Usługi dla Ludzkości Prawie Non-Stop" pizzeri zapytać się czy pizza na podany adres wyjachała a Pani na to że jeszcze nie.....rany jak to nie...informuje mnie pizzeria że do godziny czekania a tu nawet pizza nie wyjechała...szok...No nic czekam dalej...po 5 minutach dosataje telefon że pizza opóźni sie o kolejne 30 min..PARANOJA...dzwonie do Pani i pytam się z uniesionym głosem co jest nie tak...gdzie jest pizza,jakie to jest podejscie do klienta....a Pani na to że kierowca miał daleki wyjazd...Podziekowałam...

Nie zamówie tam już nigdy pizzy chociaż była bardzo dobra..ale takie podejscie w tych czasach do klienta jest niepoważne.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 09:08:40

Potwierdzam spostrzeżenia przedmówcy:) Ostatnio coraz gorzej z tym Majesticiem. Kiedyś to była klasa, najlepsza i największa pizza z przypieczonymi bokami, z masą składników. Od jakiegoś czasu równia pochyła w dół. Niestety ale jest coraz gorzej - pizza z coraz mniejszą ilością składników o gorszej jakości (kiedyś kabanosy z Majestica to było coś... teraz kawałek czegoś co jest tak spieczone, że nie wiem czy to kabanos czy może patyk), Kebab kiedyś bardzo dobry teraz poniżej przeciętnej... skóra skórę pogania, dużo zieleniny mało mięsa, obsługa robi łaskę, że coś w ogóle zrobi (jakby w Słupsku było pracy pod dostatkiem) a szkoda bo mam sentyment do tej pizzerii - byłem w niej na pierwszej randce z moją obecną żoną... ale cóż... chyba trzeba będzie zacząć piec samemu w domu bo innej alternatywy nie widzę.

#10 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 17:22:19

polecam ci pizze i kebaba w Marinie. nie zawiedziesz sie. pozdrowienia

#11 Zoe

Zoe

Swojak

• PipPipPipPip
  • 233 postów

Napisano 04 marzec 2013 - 14:41:31

powiem szczerze,że nigdy nie jadłam w tej pizzerii, a dziś wracając ze spaceru znalazłam na drzwiach ulotkę. wszytsko fajnie,ale... do kazdego zamówienia nalezy doliczyć 1.5zł za transport+ 1.5 za karton. Przyznam szczerze,że Va Bene przyzwyczaiło mnie do doliczonej jedynie złotówki (oraz błyskawicznego dowozu, ale nie o tym mowa).
pozdrawiam, nie skorzystam.

#12 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 12:26:02

Zdecydowanie nie polecam.

Potwierdzam rozmowy z kolesiami na miejscu, przez telefon, brak zainteresowania czymkolwiek i kimkolwiek. Nie dla wszystkich jest też uśmiech, dla wybranych jest.

Sałatka norweska, no cóż, przez nawał zajęć nie zawierała oj tam oj tam łososia. Tylko że cena sałatki pewnie wzięła się z tegoż znikającego łososia.

Samobosługa owszem ogłoszona jest "w okienku obok". Poniosło piszącego, bo "w okienku obok" to są drzwi do toalety bez okienka, a okienko za zakrętem, w ciemnym kącie.

Ale przy czekaniu na zamówienie czasu jest tyle, że te niuanse można rozkminić. Tylko po co?

Strata czasu i oszukany żołądek.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 08:20:14

Co do Majestica to zastanawiam się tylko dlaczego właściciele nie zauważyli tego co się dzieje z ich lokalem... dlaczego jest coraz mniej klientów i co za tym idzie coraz mniej dochodów... Pamiętam jak kiedyś (rok 2004 czy 2005) stało się i pół godziny przed lokalem żeby zjeść tę pizzę bo była naprawdę wyjątkowa jak na słupskie warunki. Kiedyś "pizza z Majestica" była wyznacznikiem jakości i smaku.... potem zaczęło się ulepszanie (różny alkohol inny niż piwo, sałatki itp.) i się posypało. Zawsze daje lokalowi drugą szansę ale parę miesięcy temu mieli 2x pod rząd mega wtopę z pizzą - raz na wynos, raz na miejscu więc podziękowałem za Majestica i więcej nie pójdę... szkoda ale nie dam z siebie robić śmietnika dla nieudanych wyrobów pizzopodobnych. Co do kelnereko-kasjerko-sprzątaczek to jakby mogły to by rzuciły talerzem i powiedziały "żryj i po sobie posprzątaj". Żadnego uśmiechu, żadnego nawet miłego gestu czy spojrzenia. Normalnie czuje się jakbym był w poprzedniej epoce gdzie klient był intruzem bo "czy się stoi czy się leży..." Niestety dzisiejszy Majestic z tym "starym" ma niewiele wspólnego - a szkoda bo naprawdę kiedyś to było coś.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 09:24:36

Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki!

Wystarczy wejść na tą stronę: pozycja.latwy.pl i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.

Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne z dokładną pozycją. (może być trochę zamazane).

#15 dj_sloneczny

dj_sloneczny

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 17:29:06

Zdecydowanie nie polecam zamówień do domu, bo zamawiałem 2 pizze przez telefon i zostałem fatalnie potraktowany. Gdy przywieźli mi zamówienie to dowiedziałem się, że rozmawiałem z kucharzem (ja bym go w pierwszej kolejności zwolnił) i nie dostałem nawet paragonu  na dodatek z jednej porcji sosu zrobiono dwie. Jeżeli zaczną ludzi tak traktować jak ten kucharz mnie potraktował to nikt nie będzie składał zamówień telefonicznych, a w Słupsku pełno jest lokali. Zamówienie składałem 07.01.2015 około godz.15:00

#16 ~tymek~

~tymek~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 15:19:47

Na początku była super i rozmiar 40 cm chyba pierwsi wprowadzili do sprzedaży. Ale teraz to już szału nie ma. Chyba im się nie chce

#17 ~dawif~

~dawif~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 22:13:54

Duzo wlosow w pizzy

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2015 - 13:14:26

Kupuję pizzę w Majesticu od lat. Pizza smaczna nigdy nie miałem zastrzeżeń. Potwierdzę to co już ktoś napisał, sos czosnkowy kiedyś pyszny od jakiegoś czasu niestety już taki dobry nie jest. Kelnerki przyjmujące zamówienia rzeczywiście jakieś takie bez uśmiechu, z mało sympatycznymi wyrazami twarzy. Ja to zawsze składałem na karb zmęczenia pracą. Zamawiałem i odbierałem pizzę zawsze osobiście, telefonicznie nie miałem okazji.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2015 - 16:50:49

Duzo wlosow w pizzy

Pewnie zamówiłeś pizzę włoską więc co dziwnego jest w tym, że są w niej włosy ?

#20 ~BYŁA WIELBICIELKA~

~BYŁA WIELBICIELKA~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2016 - 20:48:36

ostatnio zamówiłam pizzę de longi i to była tragedia, chciałam ją zawieźć ciepłą do domu = na tzw. wynos i mało co nie zwymiotowałam w aucie. Stare dodatki, stara klejąca wędlina, podfermentowane warzywa. W domu ją wyrzuciłam. Stracili stałego klienta. Kiedyś tj ok 10 lat temu - najlepsza jakość, dziś żywić się u nich to sport ekstremalny, po zjedzeniu obowiązkowa dezynfekcja przewodu pokarmowego. SZKODA,, ZEPSULI SOBIE MARKĘ.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych