Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pizzeria Livorno

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~młody22~

~młody22~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 10:34:09

To nie jest reklama,chciałbym tylko pochwalic pracowników tej pizzeri za to że wkładają mase pracy i przez to tworzą najelpsza pizze w lęborku.Obsługa przemiła,ceny bdb,wybór też świetny.Od siebie polece pizze San Romeo która jest reklamą tej pizzeri.

#2 ~mlodszy21~

~mlodszy21~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 11:14:16

To nie jest reklama,chciałbym tylko pochwalic pracowników tej pizzeri za to że wkładają mase pracy i przez to tworzą najelpsza pizze w lęborku.Obsługa przemiła,ceny bdb,wybór też świetny.Od siebie polece pizze San Romeo która jest reklamą tej pizzeri.

To nie jest reklama ?? :blink: :blink:

Czyli co :huh: reklamacja ?? :lol:

P.S. Przestańcie ludzie robić z siebie pajaców na forum.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 11:18:10

ceny bdb

he he ciekawe co to znaczy ?
...może chodzi że ceny bardzo dobre tylko dla kogo bdb?

#4 ~konkurencja z Lęborka~

~konkurencja z Lęborka~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 11:22:33

To nie jest REKLAMA........polece pizze San Romeo która jest REKLAMĄ tej pizzeri.

hihihi gubisz się synek w zeznaniach ;)

#5 ~były pizzer~

~były pizzer~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 14:11:47

nwet jeśli to jest reklama to ta pizzeria konkurencje pozostawia daleko w tyle

#6 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 15:04:42

Nie wydaje mnie się. Ostatnio zamówiłem Calzone z surowym środkiem. Zgłosiłem to do obsługi, dostalem drugą i to samo prawie. Więcej już tam nie pójdę. Najlepsza Toscana na Sportowej albo Olivka, ew. ta pizzeria na Zwycięstwa, nie pamiętam nazwy.

#7 ~BURACZKOWY POTWÓR~

~BURACZKOWY POTWÓR~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2011 - 17:03:00

Witam,
ja od dziś nic więcej nie zamowie ani tam nie pójde co wiecej powiem wsazystkim znajomym żeby omijali ich wilekim łukiem. Dlatego że obsługa tak naprawde ma za nic zamówienie które składa klient. Ponieważ już kilka razy zamawiałem u nich zestaw obiadowy piers z kurczaka wypełniona serem i do tegoo surówki to tylko buraczki i za każdym razem dostawałem inne. NIe zwraałem na to uwagi , ponieważ każdy jest tylko człowiekiem i może się pomylic , ale niie kilka razy . Co więcej jak ostatnio zamówiłem to specjalnie poprosiłem pana o to zeby były same i tylko buraczki. Co dostałem ....????? Zupełnie co innego .:/ tak więc NIE POLECAM ODRADZAM

#8 ~makaroniarz~

~makaroniarz~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 17:41:26

co do pizz to jedne z lepszych w Lęborku, ale reszta meni to porażka zaczynając od makaronów :głodny by nie zjadł staje w gardle suchy zmedłany i wygląda jak wyrzygany na talerzu . Proponuje kucharzowi spróbować swoje wyroby i pomyśleć nad usuneciem pewnych dan (pizze są okej) Załuje wydanych pieniędzy , ktoś pomyśli raz 14 zloty wydal i tera wielka aferę robi ale liczą sie jedności 

przypuśćmy ze skazany na egzekucje ma ostatni posiłek do wybrania,wybiera taki makaron z Livorno - umiera głodny bo nie da sie tego przekląć  

#9 moszny90

moszny90

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 15:19:05

Nie polecam tej pizzeri

#10 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 12:54:34

Mi smakowały pizze i sałatki. Kotlet schabowy jako zestaw obiadowy też ok.
Kiedyś chodziłam dość często i nigdy nie było problemu z obsługą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych