Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pizzeria Kosta- promenada

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 00:06:54

co przyjde do kosty to zawsze nie swieze warzywa i mieso . Odradzam ten lokal

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 08:53:26

co przyjde do kosty

to na ch... tam lazisz ? kolejny pseudowczasowicz z konkurencji usteckiej

dzien dobry chcialem zobaczyc warzywa :)
-2,50 prosze.
nieswieze
- no to idz gdzie indziej

#23 ~<J>~

~<J>~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 09:57:22

to na ch... tam lazisz ? kolejny pseudowczasowicz z konkurencji usteckiej

dzien dobry chcialem zobaczyc warzywa :)
-2,50 prosze.
nieswieze
- no to idz gdzie indziej

toż to normalka :lol:

#24 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 14:50:39

http://www.zdradzila.pl?id=b8owsk

#25 ~Anonimm~

~Anonimm~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 21:45:22

Czytajac te beznadziejne komentarze śmiać mi się chce!! Po 1. Szefostwo jest bardzo wymagające i na pewno nie pozwoilło by na jakieś nie doskonałości względem podawanych zapiekanek, kebabów itd. dla klientów. po 2. Wszyscy pracownicy kosty sa uśmiechnięci, mili i naprawdę bardzo sympatyczni no chyba, że jakiś klient ma naprawdę dziwne upodobania i wiecznie mu się coś nie podoba to fakt.. każdy człowiek potrafi się wkurzyć.. To praca sezonowa, a nie biurowa i czasami jest ciężko. po 3. ile razy nie jadłam coś w koście to naprawdę.. szefostwo dba o to by było wszystko świeże. Wiem o tym, bo pracując tam mam z tym do czynienia wszystko nie świeże jest wyrzucane. : ) Wszyscy dbamy o to by klient byl jak najbardziej zadowolony. Naprawdę z całą pewnością mogę polecić ten lokal. ;)
Pozdrawiam konkurencje!! :)

#26 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2011 - 23:08:14

co przyjde do kosty to zawsze nie swieze warzywa i mieso . Odradzam ten lokal

znajomosci znajomosciami wiec wiem kiedy moge zjesc cos swiezego ;] Wiec nie pisze tu tylko konkurencja tak . Lokal wcale nie jest czyms nie zwyklym .

#27 ~Pamiatki~

~Pamiatki~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2012 - 19:52:19

Pizza - dobra
Zapiekanka - bardzo dobra
Kebab - w zaleznosci od pizzera,czasem odrazu idzie do smieci, innym razem bardzo dobry
Frytki, pierogi, ryby - jak wszedzie ale czuc ze mrozone
Napoje - swietne, hehe
Wystroj jak bym siedziala w klozecie, te kafelki sa tandetne
Obsluga - sympatyczni ludze
LOdziarnia z tylu lokalu = lody sa swietne i te zroznicowanie, wiele smakow, tyle ze pod koniec sezonu wszelkie wafle sa dosyc gumowe. Wiecej zeczy nie jadlam w lodziarni, wiec sie nie wypowiem i obsluga raczej sympatyczna

#28 ~Młody~

~Młody~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2012 - 15:41:40

Prawda jest taka, że kupują mięso od kebaba najtańsze na rynku, każą dawać go też bardzo mało żeby była przebitka, warzywa były brane i raczej świeże, czasami 2 dni miały, czasami miesiąc ale to się ucinało zepsute części i serwowało dalej. Oszczędności szukali w tym lokalu wszędzie, szef dawał nam zjebe za to że pół plasterka szynki dało się więcej na pizzę, spotkania że sera za dużo zeszło na cały tydzień o pół kilo, wyzywanie dziewczyn od najgorszych, krzyki.
Sanepid nie przyjeżdża, więc pracownicy śmigają bez książeczek, ze względu na dobry kontakt pani z sanepidu oraz szefa.

#29 ~Młody~

~Młody~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2012 - 15:42:14

Prawda jest taka, że kupują mięso od kebaba najtańsze na rynku, każą dawać go też bardzo mało żeby była przebitka, warzywa były brane i raczej świeże, czasami 2 dni miały, czasami miesiąc ale to się ucinało zepsute części i serwowało dalej. Oszczędności szukali w tym lokalu wszędzie, szef dawał nam zjebe za to że pół plasterka szynki dało się więcej na pizzę, spotkania że sera za dużo zeszło na cały tydzień o pół kilo, wyzywanie dziewczyn od najgorszych, krzyki.
Sanepid nie przyjeżdża, więc pracownicy śmigają bez książeczek, ze względu na dobry kontakt pani z sanepidu oraz szefa.

#30 kulcak

kulcak

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 09 styczeń 2013 - 10:42:04

Czy wie ktoś dlaczego kawiarnia zamknięta? zawsze była całoroczna a w tamten week zamknięta??

#31 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 16:07:16

Pizza tragedia. Ryba śmierdzi a brzydki zapach zabity przyprawami. Ale i tak wisienka na torcie to "pan Mirek", który najpierw palił papierosa w wejściu wydmuc***ac dym na klientów, dosłownie, a następnie zabrał się do roboty nad głowami tychże państwa, którym chwilę wcześniej atmosferę dymem z papierosa podkręcil. Obsługa to prawdopodobnie sezonowy team więc nie będę się czepiać. Wspomnę jeszcze pielgrzymkę z zamowieniem: w pizzeria zamawiamy pizze, potem na smazalni rybę, za rybę płacimy na pizzeri piwo niby jest ale szklanki tylko na pizzeri. Nie prościej na pizzeri wszystkie zamówienia składać. Nie polecam, a raczej polecam omijanie z daleka. Pizza ohydna. Najtańsze produkty i niedopieczona.

#32 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2016 - 21:27:42

Tragedia! Bedziecie w Ustce, omijajcieto miejsce szerokim łukiem!!!Zamówiłem dwie idiotyczne,najzwyklejsze zapiekanki na które czekałem ponad godzine, po drugim upomnieniu "barmanka" , "kelnerka" czy ch... wie jak to nazwac mowi mi że może zwrócic pieniądze,masakra,totalna amatorka i kpina z klienta

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych