Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pizzeria Kosta- promenada

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~uszatek~

~uszatek~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 17:58:59

Witam , Miałam okazję w wielu miejscach w Ustce się stołować. Osttanio byłam także w Koście przy promenadzie. Dobra pizza polecam jak najbardziej. Lody własnej progukcji oraz gofry ktore należa do tego samego wlasciciela rownież pycha. jakie wasze opinie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 11:32:28

cos sie tu nie klei....

#3 ~dr~

~dr~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 11:43:27

oże nikt tam nie jada albo cos w ten desen

#4 ~turysta~

~turysta~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 23:20:58

typowa buraczana knajpa na promenadzie gdzie szyby z lodówek lecą na głowy dzieci. obsługa nie zna kultury jak na prowincję przystało już City Bar bym polecił. radzę też w koście nie jeść zapiekanek i kebabów a zwłaszcza kebabów z mięsa które wręcz śmierdzi tylko deb*** by wpadł na pomysł by to serwować gościom

#5 ~zawidzony~

~zawidzony~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2010 - 10:34:08

co fakt to fakt. rok temu był o wiele lepszy kebab i o wiele lepsza obsługa. miła i przyjmowała zamówienia. bo co się dzieje teraz to przechodzi ludzkie pojęcie. szkoda , że właścicielka nie przykłada ręki do inetresu bo wiele na tym traci biorąc pod uwagę nie przyjmowanie zamówień ( zdarzyło mi się osobiście już pare razy, zresztą moim znajomym którzy przyjechali do mnie na wczasy także- a polecałem ten lokal...) oraz dawanie po "znajomości" . zoabsereowałem to siedząc i jedzac rybkę w Koście( tu zero zarzutów, rybka jak najbardziej pyszna i co bardzo ważne - tania, w porównaniu do większości lokali na promenadzie, nawet w tym roku ceny w porcie zaskoczyły nietulko przyjezdnych)przychodzą znajomi i piwek za darmoi nabiora.
oj niech ktoś popilnuje tych młodych ludzi, może nie wiedzą co czynią.
ale za rybkę wielki plus, a lodziarnia jedna z najlepszyuch już od wielu lat. generalnie polecam poza tą parszywą pizzerią z tą obsługa i kebabem,

#6 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2010 - 14:49:58

byłam osttanio tam na obiedzie z rodziną. Rybka bardzo dobra pizza także smaczna ( trochę mało dodatków , ale nie jest jeszcze najgorzej, biorąc pod uwagę , że pizza nie jest droga). kebab to jest porażką nie kebabem. Obsługa średnia , więszkych zarzutó nie mam poza panią która przyjmowała zamówienie i je wydawała. Rozumiem , że pracują tam młode osoby, lecz stanie spoglądanie śmianie się na cały głos rozmowawiała z kolegami także w bardzo donośnym tonie nie wiaodmo po co, non stop nie jest w porządku, gdyż nawet pare rzay odniosłam wrażenie , że śmieje się po prostu z klijętów, do tego przewracanie oczami, robienie minek i z łaską przyjęćie zamówienia, mo0że Pani ta powinna pracować na kuchni gdzieś gdze nie ma kontaktu z ludzmi , bo jej zachowanie w niektórych momentach było wielce nie na miejscu.

ale generalnie lokalik nie jest zły. daję 4/6

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 16:25:47

Witam , Miałam okazję w wielu miejscach w Ustce się stołować. Osttanio byłam także w Koście przy promenadzie. Dobra pizza polecam jak najbardziej. Lody własnej progukcji oraz gofry ktore należa do tego samego wlasciciela rownież pycha. jakie wasze opinie?

Kawa lura.Cena 6 zł za wodę przepuszczoną przez ekspres.

#8 ~Życzliwy~

~Życzliwy~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2010 - 12:44:10

nawet Łukasz nie wie3 ile traci przez ten interes ze swoimi rodzicami...
zatrudniając młodą ekipę oraz zostawiając ją beznadzoru nidziwne ze takie cyrki się dzieją

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2010 - 20:20:17

No to lukasz musi byc niezly los w koncu 3 razy w tym samym miejscu zerwal miske olejowa, wjezdzal mimo zakazu wjazdu.
ostry jest

#10 ~polki~

~polki~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 15:06:31

syf to zarło

#11 ~Polecane~

~Polecane~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 15:20:20

aleś z reklamą wyskoczył

#12 ~krzychu krakow33or~

~krzychu krakow33or~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 02:00:55

co wy ludzie gadacie ja tam stoluje sie od kilku lat co wakacje i nie narzekam .. w tym roku obsluga super pizza pyszna zero zarzutow moze cos powiecie o szefostwie postawcie sie na miejscu obslugi ze stoja tam caly dzien nie maja czasu na nic podejrzewam bo to praca sezonowa tez bym przewracal oczyma .. ze zmeczenia ;) a ja pozdrawiam ta sliczna pania i pana od dobrych zapiekanem ;) my i tak bedziemy dalej stala klientella

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 11:18:38

co wy ludzie gadacie ja tam stoluje sie od kilku lat co wakacje i nie narzekam

to chyba zdrowo nawalony lazisz...

#14 ~kOlech~

~kOlech~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 22:39:42

zapiekanek... czlowieku gdybyś ty wiedzial jak oni ci je podawali. moze gdyby szefostwo sie zainetersowalo lokalem nie bylo by takich sytuacji ze strony posbslugi.

#15 ~jimmibaton~

~jimmibaton~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2010 - 17:41:30

Najlepsza pizza w Ustce i nie tylko! Od 5 lat, gdy jestem w Ustce codziennie tam chodzę i jeszcze ani razu się nie zawiodłem.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 12:53:43

jimmi foty od postow lepiejci wychodza.

#17 ~misia~

~misia~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 16:50:03

Pizza ok. jest dobra w smaku , sosy bardzo dobre, lecz troche ubogo z niektórymi,
zapiekanek nie polecam chyba , że chcemy w kibelku trochę spędzić. na plus , że w tym roku było piwko - do piizzy zawsze to fajnie , dobra tania rybka cena bardzo ale to bardzo konkurencyjna na promenadzie( aczkolwiek pewnie w wakacje 2011 się to zmieni)
lody gory kawiarnia same pozytywy

#18 ~Ustczanin~

~Ustczanin~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2011 - 20:10:46

Ja tam wiem. Gdy bylem tam ostatnio to pizza byla dobra jak zawsze, gorzej z miesem od kebaba, rok temu bylo lepsze.
A dziewczyna zeczywiscie troche zakrecona.Ale reszta obslugi przynajmniej w mojej obecnosci byla jak najbardziej kompetetna, na lodziarni to samo, gofry co roku takie same(DOBRE)

#19 ~fejk~

~fejk~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 22:27:25

Jadł już ktoś pizze w tym roku w koscie? pewnie inny pizermani i załpoga wiec moze jest lepie / gorzej ??
widziałem tez punkt Kosty w Słuspki

#20 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2011 - 22:19:40

tak jadlam pizze przepyszna jak zawsze!!w tym roku nowa zaloga,bardzo sympatyczna i jest super!wiec polecam naprawde!zapiekanki i kebab rowniez o.k. Te zle opinie to chyba konkurencja co??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych