Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pit Stop Słupsk

64 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Radca~

~Radca~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 19:59:50

Mój sąsiad zaprowadził do nich poparte auto trzy miesiące reperowali i wiem że zaciągneli na kasecie do Lęborka a tam facet za głowę się złapał jak na prostej awarii rozkręcić cały silnik za Co zapłaciłem kupe forsy. Jako prawnik chciałem się ta sprawa zająć. To kpina i nie piszcie że to super firma bo słyszę co fachowcy mówią o nich. OMIJAĆ

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 20:01:44

Totalna ściana z tym pit stop

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 18:59:44

Pan Właściciel od chip tuningu w pit stop jest niezbyt przyjemny ale to na końcu. Zacznę od początku chciałem założyć chip wiec zrobiłem rozpoznanie Jesienią 2013 w zakładzie Pani powiedziała ze to koszt około 1300 zł. odłożyłem na 2014r. Lipiec 2014 koszt założenia to 1700 zł taką cenę mówi właściciel, a włoski chip to 2700 zł.u innych tuningowców ustawiłem ze koszt tego samego chipa włoskiego to 2000 zł (zakup chipa na własną rękę +montaż). Więc stargowałem na tą samą kwotę. Dałem zaliczkę Właściciel obiecał że w ciągu 3 dni będzie chip telefonowalem kilka razy a tu 8 dni chipu dalej niema i nie wiadomo kiedy będzie bo są wakacje tak powiedział. Zarzadalem zwrotu zaliczki właściciel oddał pieniądze, powiedział na odchodne żebym sie nie pokazywał już więcej u niego w zakładzie. Przed zakupem usługi radzę sprawdź ceny gdzie indziej . Słupsk nieduże miasto niektórzy mają monopol Z reguły padają zarzuty negatywne opinie wystawia konkurencja ale nie jestem konkurencja w Słupsku nie ma konkurencji na chip tuning bylem zwykłym klientem i to moja opinia.
.

Chiptuning w Koszalinie z gwarancją 2 lata prawie o połowę taniej niż w pit stopie.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 15:36:03

A czy ktoś z was zna firmę tuning-olesnica.pl? Jakie macie zdanie na ich temat?

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 15:51:47

ja uważam, że fajną ofertę ma właśnie tuning-olesnica.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych