Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pit Stop Słupsk

64 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 20:12:28

jedź do waldgazu tam tylko to robią

#42 ~Grześ~

~Grześ~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 19:14:36

Pan Właściciel od chip tuningu w pit stop jest niezbyt przyjemny ale to na końcu. Zacznę od początku chciałem założyć chip wiec zrobiłem rozpoznanie Jesienią 2013 w zakładzie Pani powiedziała ze to koszt około 1300 zł. odłożyłem na 2014r. Lipiec 2014 koszt założenia to 1700 zł taką cenę mówi właściciel, a włoski chip to 2700 zł.u innych tuningowców ustawiłem ze koszt tego samego chipa włoskiego to 2000 zł (zakup chipa na własną rękę +montaż). Więc stargowałem na tą samą kwotę. Dałem zaliczkę Właściciel obiecał że w ciągu 3 dni będzie chip telefonowalem kilka razy a tu 8 dni chipu dalej niema i nie wiadomo kiedy będzie bo są wakacje tak powiedział. Zarzadalem zwrotu zaliczki właściciel oddał pieniądze, powiedział na odchodne żebym sie nie pokazywał już więcej u niego w zakładzie. Przed zakupem usługi radzę sprawdź ceny gdzie indziej . Słupsk nieduże miasto niektórzy mają monopol Z reguły padają zarzuty negatywne opinie wystawia konkurencja ale nie jestem konkurencja w Słupsku nie ma konkurencji na chip tuning bylem zwykłym klientem i to moja opinia.
.

#43 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2014 - 08:54:45

Mogę się założyć, że wcześniejszy wpis należy do właściciela bmw 3:) 1999/2000rok

#44 ~danio3~

~danio3~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 19:47:35

Witam jestem tu nowy chce podarasowc moja Renie 1.9dci 102km opłaca się ciekawe ile wycenia i jaki będzie przyrost mocy

#45 ~daewoo~

~daewoo~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 21:03:52

Nie polecam tek firmy. Ustalaja cene a przy odbiorze auta zaplacilem prawie dwa razy wiecej

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 18:23:01

Ustalanie ceny zazwyczaj jest orientacyjne. Nie wiadomo co się wydarzy po drodze w trakcie naprawy, ile czasu się spędzi nad danym autem itp.

#47 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 18:49:53

Czy do Syrenki Bosto można wsadzić czip od Trabanta Touring Sport? Na zachodnich portalach piszę, że przy umiarkowanym wzroście spożycia paliwa, wzrost mocy jest prawie dwukrotny. Czy w okolicach Wrześnicy robią gdzieś tego rodzaju tuning?

#48 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 14:12:57

Można - daj mu więcej siana a Tobie rozumu!

#49 ~Jurek Słupsk~

~Jurek Słupsk~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 14:21:14

To chyba przy motocyklu?

#50 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 14:26:06

Bo to może tak motorower był podrasowany?

#51 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 14:29:18

Grześ właściciel Cię pogonił i dobrze. Też bym tłuczka takiego pogonił, który pisze niema i zarządałem z takimi bykami!

Jak ty analfabeto prawo jazdy zdobyłeś, bmw, czyli bardzo mała wyobraźnia!

#52 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 21:52:35

Nie polecam.Naciągacze byle tylko ściągnąć kase z klienta za nowe części gdy stare były dobre.Brak pojęcia,byle podłączyć kompa a gdy błędów nie wyświetla to problem zdiagnozować awarie.Masakra ja omijam z daleka.

#53 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 13:38:55

Witam,jakiś czas temu miałem problem z autem. Akurat ten zakład był najbliżej jak przejeżdżałem to zostawiłem u nich auto do naprawy. Auto po prostu nie odpalało. Iskra była lecz z jakiś przyczyn nie odpalało. Suma sumarum auto u nich stało prawie dwa tygodnie. Zapewniano mnie na poczatku, że sprawdzono rozrząd i jest z nim wszystko ok, wiec szukali dalej przyczyny usterki. Na samym końcu okazało sie, że ułamała sie zębatka w rozrządzie. Może nie jestem fachowcem jezeli chodzi o mechanikę, ale miałem parę aut i jeszcze żaden mechanik nie szukał usterki tak długo i nie wystawil mi takiego rachunku. NIe licząc , że zapłąciłem za 3 podłączenia do kompa które nic nie wykazał. Jeżeli ktoś ma pieniądze i czas to polecam, w innym przypadku szukać gdzie indziej. Oczywiscie to tylko moja opinia, może sa ludzie zadowoleni z ich usług. Pozdrawiam

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2018 - 20:22:51

Kto tak chwali ten serwis chyba sam łysy. Wiedza z budowy silnika mechanikow marna i obsluga niemila.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2018 - 20:32:43

Szanowny Darku umnie bylo podobnie przeszlo dwa miesiace szukali przyczyny awari a rachunek prawie 3 tysiace. Omijac

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 20:19:06

Dziwne ze moje posty znikaja czego wlasciciel sie boi jesli jest taki wspanialy. Omijac ten serwis

#57 ~Jozek~

~Jozek~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 18:08:52

Pisze prawde tsmten gosc bo moje auto trzymali przeszlo dwa miesiace i roxebrali pol silnika a i tak nie odpalili zawiezli laweta do Leborka i tam zrobil inny mechanik. Byl zdziwiony ze tak rozkrecony i mie poskladany. Mechanicy z tego p s to cienizna. ODRADZAM

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 20:22:38

Tak to prawda o tym serwisie podlaczaja komp i nic nie wiedza. Na moje zapytanie czy wy sobie poradzicie to pani przyjmujaca zlecenie powiedziala doslownie pan zepsuł a my mamy naprawic. Zdziwiona ze musza naprawic. Szok. Nigdy nawet roweru nie dam im a co dopiero auto.OMIJAC

#59 ~Klijent~

~Klijent~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 19:46:44

Jeśli tacho się chwalicie że serwis taki super to mam pytanie bardzo łatwe i proste dlaczego prawie trzy miesiące reperowaliscie mojego Leona i potem pojechał na lawecie do Lęborka a tam facet się za głowę złapał że tak rozkreconego auta nie widział. Za te wasze fuszerke skasował mnie kupę kasy i wy się chwalicie . Nawet nikt z Pit Stopu mnie nie przeprosil. Wstyd.

#60 ~Klijent~

~Klijent~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 19:47:13

Jeśli tacho się chwalicie że serwis taki super to mam pytanie bardzo łatwe i proste dlaczego prawie trzy miesiące reperowaliscie mojego Leona i potem pojechał na lawecie do Lęborka a tam facet się za głowę złapał że tak rozkreconego auta nie widział. Za te wasze fuszerke skasował mnie kupę kasy i wy się chwalicie . Nawet nikt z Pit Stopu mnie nie przeprosil. Wstyd.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych