Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gast~

~gast~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 21:44:55

Nie lepiej napisać: pis chce do koryta w  Bytowie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 21:53:47

Można PiS chce porządku w Bytowie.

#3 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 04:43:07

Szymczak :D  chcieć, a móc to dwie różne sprawy. Nie wystarczy ukończyć studiów z kreowania wizerunku. 

#4 ~młody~

~młody~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 06:26:23

wypowiedź "idziemy po władzę" mówi sama za siebie. Chcecie tylko władzy, a nie poprawy czegoś. "pokażemy błędy obecnej władzy" - a kto ich nie popełnia, tylko ten co nic nie robi. a upamiętnienie pierwszego burmistrza w wolnej polsce - powiedzcie mi co zrobił, bo jestem za młody, ja słyszałem tylko, że wiedział gdzie kupować ziemię, ciekawe dlaczego?.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 06:57:13

wypowiedź "idziemy po władzę" mówi sama za siebie. Chcecie tylko władzy, a nie poprawy czegoś. "pokażemy błędy obecnej władzy" - a kto ich nie popełnia, tylko ten co nic nie robi. a upamiętnienie pierwszego burmistrza w wolnej polsce - powiedzcie mi co zrobił, bo jestem za młody, ja słyszałem tylko, że wiedział gdzie kupować ziemię, ciekawe dlaczego?.

Tytuł "idziemy po władzę" skomponował GP24 wielce przychylny dla SLD PO PSL ale na pewno nie dla PiS

#6 Ringo

Ringo

Rabi

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 574 postów

Napisano 19 wrzesień 2014 - 07:01:31

Postanowiliśmy połączyć środowiska prawicowe, aby wygrać wybory samorządowe. Uważamy, że w Bytowie i w powiecie bytowskim nadszedł czas na zmiany – mówił Grzegorz Żołądkiewicz, który prowadził konferencję i zaprezentował liderów bytowskich ugrupowań.

Łączenie przez dzielenie? to tylko w Pisowskim wydaniu jest możliwe by PO zaliczać do LEWICY.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 07:12:28

Postanowiliśmy połączyć środowiska prawicowe, aby wygrać wybory samorządowe. Uważamy, że w Bytowie i w powiecie bytowskim nadszedł czas na zmiany – mówił Grzegorz Żołądkiewicz, który prowadził konferencję i zaprezentował liderów bytowskich ugrupowań.

Łączenie przez dzielenie? to tylko w Pisowskim wydaniu jest możliwe by PO zaliczać do LEWICY.

Ci co komuchów bronią to kto to jest ?

#8 Ringo

Ringo

Rabi

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 574 postów

Napisano 19 wrzesień 2014 - 07:16:14

Ci co komuchów bronią to kto to jest ?

????

#9 ~Słupszczanin~

~Słupszczanin~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 08:37:32

Moja wnusia chce gwiazdkę z nieba...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 08:43:49

najgorsze co moze byc to   PIS  pamietajcie ludzie

#11 ~bytowiak~

~bytowiak~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 08:58:41

I kto tu jest fanatykiem ?

#12 ~Sprawiedliwy~

~Sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 09:30:28

najgorsze co moze byc to   PIS  pamietajcie ludzie

............Masz rację, komuna czarna jest gorsza od czerwonej!!!!

#13 ~myślący~

~myślący~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 11:53:42

To chcę być radnym czy burmistrzem ?

Czy można głosować na osobę , która nie wie kim chcę być....

#14 ~Bogdan~

~Bogdan~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 17:31:13

Prymitywne podejscie do życia - ktoś kto chce coś zrobic dla ludzi to z automatu chętny do koryta , czyli karierowicz i kreatura. Zabawne , że taką "filozofię" propagują sami karierowicze którzy w ten sposób próbują wycinac wszelką konkurencję...

#15 ~Bogdan~

~Bogdan~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2014 - 17:41:38

wypowiedź "idziemy po władzę" mówi sama za siebie. Chcecie tylko władzy, a nie poprawy czegoś. "pokażemy błędy obecnej władzy" - a kto ich nie popełnia, tylko ten co nic nie robi.

Bo widzisz w j.polskim jest problem z nazwaniem tego co nie robi PO pomimo trzymania władzy - bo co to niby jest : nic nie robienie ? prowokowanie problemów ? generowanie strat ? Ja bym to nazwał szubrawstwem lub niszczycielstwem ale kto to zrozumie gdy media wciąż wciskają , że to j.nienawiści - czytaj niegodny ? Dlatego my z PiS nazywamy to eufemistycznie "błędami władzy". A w przypadku PO to trudno obronic przytoczonym przez Ciebie sloganem bo on sugeruje , że PO coś robi i wręcz jest aktywne, a tak przecież nie jest.

Po zdobyciu władzy zrealizujemy swój program co oczywiste. Bo my mamy program w przeciwieństwie do konkurencji która ma puste obietnice dla ludzi, a fajne plany dla swoich.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pis, koryto, bytów, samorząd, 2014

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych