Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

89 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~pani-xx~

~pani-xx~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2010 - 12:59:51

czemu oceniasz ludzi skoro ich nie znasz????!!!! kazdy robi jakies w zyciu bledy ktorych pozniej bardzo zaluje....
ty tez napewno zrobiles kilka bledow w życiu a jesli nie to napewno zrobisz i bedziesz ich zalowal a wtedy kazdy bedzie po tobie jechal i mowil ci jaki ty glupi jestes i wogole... Mam nadzieje ze kiedys zobaczysz jak to jest byc ponizanym....
a jesli chodzi o blond wlosy. wszystkich oceniasz po kolorze wlosow??? heh... az zallll

#82 ~opserwator~

~opserwator~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2010 - 13:37:52

czemu oceniasz ludzi skoro ich nie znasz????!!!! kazdy robi jakies w zyciu bledy ktorych pozniej bardzo zaluje....
ty tez napewno zrobiles kilka bledow w życiu a jesli nie to napewno zrobisz i bedziesz ich zalowal a wtedy kazdy bedzie po tobie jechal i mowil ci jaki ty glupi jestes i wogole... Mam nadzieje ze kiedys zobaczysz jak to jest byc ponizanym....
a jesli chodzi o blond wlosy. wszystkich oceniasz po kolorze wlosow??? heh... az zallll

bodek 1 ma racje .A ty przeczytaj sobie parę razy jego wypowiedz .oceniamy zachowanie . a kolor włosów nie jest istotny . zachowała się jak przysłowiowa blondynka i tyle .dziś sobota . pociesz koleżankę radosnym NA ZDROWIE i wypijcie za trzeźwy weekend

#83 ~pani-xx~

~pani-xx~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2010 - 17:16:30

bodek 1 ma racje .A ty przeczytaj sobie parę razy jego wypowiedz .oceniamy zachowanie . a kolor włosów nie jest istotny . zachowała się jak przysłowiowa blondynka i tyle .dziś sobota . pociesz koleżankę radosnym NA ZDROWIE i wypijcie za trzeźwy weekend

#84 ~pani-xx~

~pani-xx~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2010 - 17:18:04

wiesz z chęcią bym z nia wypiła ale nie mieszkam tam gdzie ona:)
wkoncu kazdy ma swoje zdanie a czytam uwaznie jezeki oto chodzi:)
milego weekendu zycze

#85 ~opserwator~

~opserwator~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2010 - 18:03:19

wiesz z chęcią bym z nia wypiła ale nie mieszkam tam gdzie ona:)
wkoncu kazdy ma swoje zdanie a czytam uwaznie jezeki oto chodzi:)
milego weekendu zycze

tyle to podjedziesz do niej . będzie znowu temat na gp . ha ha to taki żart .miłego weekendu i bezpiecznego .zabawa jest dla ludzi więc bawcie się ale z głową .

#86 ~opserwator~

~opserwator~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2010 - 11:42:29

mamusia kupiła auto dawała kase a guwniara szalała to nie był jej pierwszy raz mam nadzieję że ostatni ale kto wie ja jej nie żałuje jedynaczka jak przysłowie muwi będzie k...a lub pijaczka.ojciec pił i się zapił teraz curka podtrzymuje tradycje.

ty chyba jesteś z wielodzietnej rodziny ? uważaj żeby rodzice nie pili bo przybędzie pijaków . ty też nim będziesz . ale masz narąbane w głowie .a jak twój ojciec jest pedofilem to ty też ?

#87 ~ktos...~

~ktos...~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2010 - 15:37:05

Ku... Kretynie co Ty jestes taki swiety .. Fakt zle zrobila ale to nie znaczy,ze masz prawo ja wyzywac od "idiotek"itp,bo w ogole jej nie znasz i nie wiesz jaka ona jest!!!!!!!!!!

#88 ~opserwator~

~opserwator~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2010 - 16:51:03

Ku... Kretynie co Ty jestes taki swiety .. Fakt zle zrobila ale to nie znaczy,ze masz prawo ja wyzywac od "idiotek"itp,bo w ogole jej nie znasz i nie wiesz jaka ona jest!!!!!!!!!!

do mnie te wypociny?

#89 ~bodek1~

~bodek1~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2010 - 20:24:05

wez człowieku pomysl k.... zanim cos napiszesz!!!!!!!!!!!!!
dlaczego ty ja tak oceniasz??/ i wchodzisz na jej rodzine. az mi cie zal czlowieku

Poziom rynsztoka!!! Idź odrobić lekcje bo pewnie już coś zadali , a z j. polskiego proponuję korepetycje bo widzę , że tobie i jeszcze kilku innym jest to bardzo potrzebne .
Skąd takie indywidua się biorą???

#90 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 20:53:25

Ja jestem blondynka i jakos jezdze juz kilka lat i jakos zyje... To bym normalny wypadek i ta dziewczyna jechala wolno i nie byla az tak piana z tego co wiem... Ku... wymyslacie nie macie czepiac???!!!! zajmijcie sie soba,bo jutro Wy tez mozecie miec taki wypadek!!!!!!

myślę że jednak nie wszystkim by się to zdarzyło, nie wszyscy są tak lekkomyślni, nierozważni i głupi bo inaczej takiego zachowania nazwać nie można a jeżeli ponad 110km/h na takim zakręcie w nocy po pijaku to dla ciebie nie jest dożo to jesteś zajeb....sta na serio współczuje tobie również bo po tym co piszesz rzeczywiście możesz skończyć tak samo.
dla takiego zachowania nie ma wytłumaczenia powinno się zabrać prawko dożywotnio i koniec a jeśli ktoś żałuje i wyciągną z tego wnioski znaczy że nie jest do końca głupi, ale po prostu tak się zachował.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych