Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

89 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~malenka~

~malenka~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 19:25:32

nie idiotka ludzie, tylko nie doświadczona dziewczyna... nigdy nie jeżdziła szybko, tylko alkohol zrobił swoje... kretyńskie zachowanie to fakt, ale nie oceniajcie ludzi o ktorych gów** wiecie... nauczke dostała i do ońca życia o tym nie zapomni... krytykuje się takie zchowanie - to logiczne, bo po pijanemu sie nie jeżdzi, ale są granice!!
młoda nie zawsze znaczy głupia...

#42 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 19:30:00

Ja zam ta dzewczyne i po pierwsze naprawde szybko nie jezdzila nigdy a to ze sobie wypila to zachowanie godne krytykowania ale uwierzcie ze ona ma takie klopoty teraz ze głowa mała.....i nie oceniajcie dziewczyny ktorej nie znacie.....i dzieki bogu jak napisano wyzej nikomu sie nic nie stal...i dzieki bogu żyją.....

#43 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 19:36:57

ja znam tą dziewczyne i to nie jest najarana małolata jak tookreslilas/les i nie oceniaj ludzi ktorych nieznasz!!!! bo moze jest to karygodn zachowanie ale bez przesady...wazne ze wszyscy zyja

#44 ~starnice~

~starnice~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 09:59:56

znam ta dziewczyne i musze powiedziec ze to cwaniara. jest ode mnie z wioski i jest to wstyd ze takie osoby jak ona tutaj mieszkaja. jak po 3 miesiacach wsiadla pijana za kolko to co byloby dalej!!!

#45 ~MALGOSIA~

~MALGOSIA~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 11:33:22

SZUKAM KONTAKTU Z PASAZERKĄ SAMOCHODU 695 420 226

#46 ~MALGOSIA~

~MALGOSIA~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 11:34:35

znam ta dziewczyne i musze powiedziec ze to cwaniara. jest ode mnie z wioski i jest to wstyd ze takie osoby jak ona tutaj mieszkaja. jak po 3 miesiacach wsiadla pijana za kolko to co byloby dalej!!!

CZY MOZESZ SKONTAKTOWAC SIE ZE MNĄ? 695 420 226

#47 ~nieznajoma~

~nieznajoma~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 15:41:25

Ty ze Starnic skoro jesteś taki mądry to idź do tej dziewczyny i jej to powiedz, a nie publicznie się żalisz... Pomyślcie trochę co ta dziewczyna musi przeżywać na pewno ma wyrzuty sumienia.Czasu nie cofniecie, a skoro tak o niej piszecie,że wiecie o tym co robiła to sami mogliście temu zapobiec. Chociaż ja wiem, że to bardzo rozsądna dziewczyna, każdemu z was mogło się to zdarzyć.

#48 ~anonim><~

~anonim><~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 15:56:35

straszne rzeczy się dzieją ,gdzie rodzice? dziecko za kierownicą pijane?!,porażka wychowawcza.a ta dziewczyna powinna odsiedziec z 3 latka może by rozumku przyszło do główki,kretynka!!!

ciekawe jak ty bys sie znalazla na jej miejscu tez pijesz napewno i ci napewno przychodza glupie pomysly i nie dziw sie jej ze siadala za kolko bo napewno tez bys siadla za kolko jak bys miala taka mozliwosc

#49 ~mycha~

~mycha~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 16:03:52

niby to nie ta dziewczyna kierowała... Prawdopodobnie kierował ktoś kto niemiał w ogóle uprawnień do prowadzenia auta... a kurs na prawo jazdy ten ktoś bedzie zdawać prawdopodobnie czwarty raz... także mie warto sie podstawiać

#50 ~mhm~

~mhm~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 19:04:40

do Mycha:
jak NIBY to lepiej nic nie pisz, bo g***o wiesz .

#51 ~luiza~

~luiza~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 20:34:35

No to juz sie na nia szykowalo:) nie 1szy raz tak robila:/

#52 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 20:45:49

CZY MOZESZ SKONTAKTOWAC SIE ZE MNĄ? 695 420 226

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 01:19:47

Ludzie... gp napisało że była pijana, a tzn że mogła być po piwie lub mogła być naje***a, tego nie wie nikt z nas. Teraz co raz więcej jest wypadków z młodymi osobami które wypiły, dużo osób jeździ po alkoholu mówiąc, iż "to tylko jedno piwo, będę jechał powoli, to tylko kawałek drogi, będzie wszystko ok" etc.
Prawko powinno być od 21 roku życia, 3 lata to niby mało ale na pewno by to coś zmieniło. Nie będę już pisał jaka to jest kretynka i idiotka bo to mija się z celem, każdy ma swoje zdanie na ten temat. Wiadomo, znajomi będą ją bronili, że to miła, mądra dziewczyna... ale fakty wskazują jedno...

#54 ~koo....~

~koo....~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 14:43:34

miała 0.6 promila alkoholu we krwi

#55 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 16:12:37

chyba 0.6% to wychodzi 1.2 promila

#56 ~opserwator~

~opserwator~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 16:29:26

była napita i tyle ! tak ją bronicie ? trzeba było iść na pieszo po wódkę a nie jechać .kto wie czy drugi raz by nie jechała jak by było mało . a swoją drogą to trzeba było iść na metę na wiosce .ha ha jakie deb***e . chcieli poszpanować . w tej wiosce co drugi ma kuratora .pisze o Cetyniu .jeszcze nie raz będą na GP24 .A ich to rajcuje . bohaterzy wioskowi .

#57 ~nieznajoma~

~nieznajoma~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 19:42:35

ha ha ha idiotka broni idiotki . sugerujesz że jestem głupi ? przeczytaj co pisałem i napisz wtedy że jestem idiotom.

nie twierdzez ejestes idiota ale skoro jestes tak bardzo inteligentny to powinienes wiedziec ze wychowani ludzie poprostu nie wtracaja sie w nieswoje sprawy !!

#58 ~WKO~

~WKO~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 20:26:57

Ale nie jedna osoba widziała jak daje jezdzic bez uprawnien Janu... i Adr... swoim autem.Niech najpierw zdadza prawko a potem jezdżą

#59 ~AGA~

~AGA~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 21:59:48

Ja tez dobrze znam tą dziewczyne.Mieszka w mojej miejscowości.Lubie ja za szczerość i pogode ducha.Niestety wiele osob zazdroscilo jej takiego samochodu i zdania prawka, bo sami z tym maja duze problemy.To madra dziewczyna , da sobie rade.To taki wiek kiedy chce sie zainponować kolegom.

#60 ~bodek1~

~bodek1~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 02:23:37

Ja tez dobrze znam tą dziewczyne.Mieszka w mojej miejscowości.Lubie ja za szczerość i pogode ducha.Niestety wiele osob zazdroscilo jej takiego samochodu i zdania prawka, bo sami z tym maja duze problemy.To madra dziewczyna , da sobie rade.To taki wiek kiedy chce sie zainponować kolegom.

Czym zaimponować??? Kierowania autem po alkoholu? Spowodowaniem wypadku? Akurat "mądra dziewczyna" :angry: Gdyby była mądra to nie wsiadałaby do auta "na zdrowej fazie" i nie narażała koleżanki na utratę zdrowia i życia . Śmiech mnie ogarnia jak jakieś pół mózgi piszę , że każdemu może to się przytrafić. Otóż nie każdemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie każdy jest kretynem , który jak wypije to musi komuś zaimponować .
Zdecydowanie większym zaimponowaniem jest ODMÓWIENIE alkoholu jak się przyjechało autem bo to oznacza , że kierowca jest odpowiedzialny , szanuje zdrowie i życie swoje oraz znajomych . Nie sądzę żeby osoby ją znające i negatywnie piszące o tej sytuacji zazdrościły jej tego auta i prawka . Mają rację , że "gówniara" się nawaliła , szpanowała i sama sobie wymierzyła karę . Szczęście w nieszczęściu , że tylko na obrażeniach nie zagrażających życiu się skończyło i stratach materialnych .
Będzie miała przez 2-3 lata czas przemyśleć swoje zachowanie , a jak uda jej się zdać ponownie egzamin na prawo jazdy po jakimś 8-10 razie to może uświadomi sobie , że bycie kierowcą to ogromna odpowiedzialność .
Po prostu nie warto dla chwilowej przyjemności ryzykować całego życia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych