Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

89 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kslek~

~kslek~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 17:04:15

poj.... gówniara! ładnie załatwiła koleżankę !!!

sama wsiadła do auta... raczej jest tak samo pusta jak ta co prowadziła...

#22 ~ich fernsehen nicht~

~ich fernsehen nicht~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 17:14:52

sama wsiadła do auta... raczej jest tak samo pusta jak ta co prowadziła...

#23 ~ich fernsehen nicht~

~ich fernsehen nicht~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 17:17:34

w sumie masz racje ja miałam w tym wieku troszkę"takie duże troszkę" inne myślenie więc nie rozumiem tego ;)

#24 ~jaceek~

~jaceek~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 17:31:11

to jest już przesada, żeby pijana idiotka, dziecko jeszcze, wsiadała za fajere, siebie niech zabije, ale innych, nie winnych ludzi...

PIŁEŚ LUB PIŁAŚ NIE JEDZ IDIOTKO LUB IDIOTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#25 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 17:54:23

i dobrze tak idiotce ! tylko szczescie ze nikt przez taka gowniare nie zginal !! ona mogla zginac !! co za bachor

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 18:12:31

Pamiętacie wypadek między Bożanką a Dretyniem w zeszłym roku tam też jechał młody kierowca tak jak tu to deb***e świry brak słów tylko tu nikt nie zginoł masakra mordercy

#27 ~easy way~

~easy way~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 18:45:13

tak zgadzam się... to nie jest jej pierwszy raz, ale osobie takiej jak ona nie da się przemówić do rozsądku, poza tym pijany człowiek 'wie lepiej'. Teraz tylko potwierdziła, że ludziom takiego pokroju nie powinno dawać prawa jazdy. ale mamusia pewnie ją za to pochwali. za często jej odpuszczała tego typu wyskoki.

#28 ~easy~

~easy~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 19:51:09

Brawo dziewczyno!!!!Jesteś z siebie zadowolona??!!!!Może zmądrzejesz ku***. Oh jakie to przykre biedactwa! Bóg jest sędzią sprawiedliwym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#29 ~eazy:)~

~eazy:)~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 19:58:13

no prosze... jaki pech ! może w koncu "mafia Cetyń" zastanowi sie nad swoimi czynami..rozwydrzone dzieciaki,które myślą,że wszystko im wolno !!!!! fajnie wam? :) może w końcu podrzestawia wam sie w tych waszych chorych mózgach i zaczniecie zachowywać sie jak normalni ludzie,a nie zwykłe ku*** które muszą być zawsze i "wszedzie" !!!!

#30 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 20:52:02

tak bardzo znacie te dziewczyny że tak piszecie?
SAMI JESTEŚCIE IDIOTAMI, TO CO PISZECIE ŚWIADCZY O WASZEJ GŁUPOCIE!

#31 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 23:23:02

tak bardzo znacie te dziewczyny że tak piszecie?SAMI JESTEŚCIE IDIOTAMI, TO CO PISZECIE ŚWIADCZY O WASZEJ GŁUPOCIE!

To że nie znam tych dziewczyn nie zakazuje mi napisać, że takie zachowanie jest idiotyczne.

I nie ma tutaj znaczenia czy miała 18 czy 65 lat. Pijany kierowca to pijany kierowca. Nie ważne czy dziewczyna czy staruszka.

#32 ~http://c.net.pl/szkola.prz~

~http://c.net.pl/szkola.prz~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 23:38:02

spam

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 05:31:59

jak by to facet jechal pijany zamiast jej to by sie nie rozbil. Rzadko ktora kobieta potrafi prawidlowo manowrowac autem a dotego 18 nie ma doswiadczenia. Dobrze ze jechala golfem bo czyms szybszym.....

jasne,jakby facio jechał po pijaku to by był INNY ARTYKUŁ " NIKT NIE PRZEŻYŁ"
(..)

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 05:34:42

Ja bym jeszcze zabierał prostaczkom i wulgarnym burakom.

właśnie a ja bym dorzucił buraków i kartofi panoszących się jak pawie
a tak na marg. 18lat -niezła szkoła a dopiero życie prze nią,długo życia nie posmakuje.
tyle świerzego mięska :( samce w pierdlu mieli by wyżerkę :rolleyes:

#35 ~Uka13~

~Uka13~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 06:30:44

Teraz straci dożywotnio.

Chciałabbym w to wierzyć!!!!!!Mieszkam obok byłego policjanta, który po parę razy w tygodniu jeździ pijany, kiedyś potrącił młodego człowieka pod sklepem, ale też mu nic nie zrobiono" ...... jeździ dalej, a ludzie tak się go boją, że czasem sami własnymi samochodami wożą pijaka pod sklep, żeby sie mu nie narazić, bo to grozi donosem do "słynnej słupskiej sekcji wykroczeń"

#36 ~Cudowna~

~Cudowna~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 07:40:19

Pewnie chciała się pokazać no i się pokazała...Żal takich ludzi...Zero rozumu.Piłeś/aś to nie jedź.Proste.A koleżanka mogła nie wsiadać do tego samochodu....

#37 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 08:06:56

straszne rzeczy się dzieją ,gdzie rodzice? dziecko za kierownicą pijane?!,porażka wychowawcza.a ta dziewczyna powinna odsiedziec z 3 latka może by rozumku przyszło do główki,kretynka!!!

#38 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 08:52:06

Pewnie chciała się pokazać no i się pokazała...Żal takich ludzi...Zero rozumu.Piłeś/aś to nie jedź.Proste.A koleżanka mogła nie wsiadać do tego samochodu....

Niestety, wielu ludzi wyznaje trochę inną zasadę. Piłeś - nie jedź, jedziesz - wypij.

#39 ~Cudowna~

~Cudowna~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 11:32:26

Niestety, wielu ludzi wyznaje trochę inną zasadę. Piłeś - nie jedź, jedziesz - wypij.

Właśnie...i to jest przykre...Robi się coraz niebezpieczniej na drodze.Nie dość ,że ciągle przybywa aut to jeszcze takie najarane małolaty szaleją...Porażka ...

#40 ~opserwator~

~opserwator~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 16:45:13

tak bardzo znacie te dziewczyny że tak piszecie?
SAMI JESTEŚCIE IDIOTAMI, TO CO PISZECIE ŚWIADCZY O WASZEJ GŁUPOCIE!

ha ha ha idiotka broni idiotki . sugerujesz że jestem głupi ? przeczytaj co pisałem i napisz wtedy że jestem idiotom.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych