Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 16:47:35

wypiła 1 piwo i wiele szumu

#2 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 05:42:36

wypiła 1 piwo i wiele szumu

Idioto, 2 promile ma osoba pijana !!! - siadający za kierownicą po alkoholu, to MORDERCA !!!  :angry:

Nie żal byłoby, gdyby nie żyła, dobrze, że nikogo niewinnego nie zabiła. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 08:18:18

Idioto, 2 promile ma osoba pijana !!! - siadający za kierownicą po alkoholu, to MORDERCA !!! :angry:
Nie żal byłoby, gdyby nie żyła, dobrze, że nikogo niewinnego nie zabiła.

To przez to drzewo nikogo niewinnego nie zabiła.
JA się pytam,
KIEDY ZOSTANĄ WYCIĘTE WSZYSTKIE
DRZEWA PRZY DROGACH, A TAKŻE TE W ODLEGŁOŚCI
5 METRÓW OD KAŻDEJ DROGI ? ? !

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 08:27:14

JA SIEM PYTAM SIEM
KIEDY LURZEDNICY BENDOM BRALY ODPOWIEDZIALNOŚĆ
ZA NIEWYCIENCIE TEGO DRZEWA ? !!!
CZY WY WSZYSCY NIE ROZUMIECIE, ŻE DRZEWA TO ZŁO ?

#5 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 09:53:00

To przez to drzewo nikogo niewinnego nie zabiła.
JA się pytam,
KIEDY ZOSTANĄ WYCIĘTE WSZYSTKIE
DRZEWA PRZY DROGACH, A TAKŻE TE W ODLEGŁOŚCI
5 METRÓW OD KAŻDEJ DROGI ? ? !

JA SIEM PYTAM SIEM

Czas się leczyć, choć nie wiem czy to pomoże.

#6 ~Gość :)~

~Gość :)~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 10:03:36

tak naprawdę gdyby nie była pijana, to przy tak silnym uderzeniu w przód auta zginęła by na miejscu, takie są moje przypuszczenia, ale to mniej ważne - brak mi słów na takich ludzi, którzy wsiadają za kółko pijani, nie mają pojęcia do jakiej tragedii może dojść ..no chyba, że ona właśnie chciała żeby to się tak skończyło? pytanie od kogo jechała i kto ją puścił w takim stanie? nie zdawał sobie sprawy, że to co robi jest wręcz karalne? :angry: :angry: :angry:  dobrze, że nikt tam nie jechał, bo jeszcze by kogoś niewinnego zabiła, dla takich ludzi to tylko największa surowa kara !!!  

#7 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 10:40:15

tak naprawdę gdyby nie była pijana, to przy tak silnym uderzeniu w przód auta zginęła by na miejscu, takie są moje przypuszczenia, ale to mniej ważne - brak mi słów na takich ludzi, którzy wsiadają za kółko pijani, nie mają pojęcia do jakiej tragedii może dojść ..no chyba, że ona właśnie chciała żeby to się tak skończyło? pytanie od kogo jechała i kto ją puścił w takim stanie? nie zdawał sobie sprawy, że to co robi jest wręcz karalne? :angry: :angry: :angry:  dobrze, że nikt tam nie jechał, bo jeszcze by kogoś niewinnego zabiła, dla takich ludzi to tylko największa surowa kara !!!  

Dokładnie tak, jeśli ktoś chce się zabić, to niech to robi ale samotnie, nie narażając przy tym niewinnych ludzi, bo staje się kanalią nie godną współczucia. :angry:  :angry:  :angry:

#8 ~Anonymus~

~Anonymus~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 20:40:50

JA SIEM PYTAM SIEM
Najpierw zajrzyj w słownik PWN i idź do szkoły deb***u/deb***ko a potem pisz komentarze.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 21:12:42

Zapoznaj się ze słowem "ironia", potem naucz się dodawać komentarze, a następnie wyzywaj innych na forum.

#10 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 21:35:16

Zapoznaj się ze słowem "ironia", potem naucz się dodawać komentarze, a następnie wyzywaj innych na forum.

Ironizowanie w tak poważnym temacie, delikatnie mówiąc, jest nie na miejscu, żeby nie powiedzieć dosadniej. ;)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 07:36:39

Ironizowanie w tak poważnym temacie, delikatnie mówiąc, jest nie na miejscu, żeby nie powiedzieć dosadniej. ;)

Gdyby twoja głupota miała skrzydła, uniosła by cię wysoko nad Ziemię.

#12 ~Gośću~

~Gośću~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 23:12:57

Ta dziewczyna od dawna ma problem z alkoholem!!!Matka zamykała ją w pokoju to oknem wychodziła,żeby się najebać!!! Matka dziewczynek-bliźniaczek! Wstyd!!! Rozwaliła swoje małżeństwo,teraz zadaje się z pewnym chłopakiem, a co z dziećmi? Czy ta kobieta powinna być matką? Jak można tak się zachowywać?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 19:46:41

Ludzie potraficie zerowac na czyims nieszczęśćiu to jest fajna dziewczyna stalo sie......i tyle

#14 ~Ten~

~Ten~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 19:48:40

Co do jej ŻYCIA prywatnego .....WIEM duzo nawet wszystkio ! Wiec szmaciaze nie znacie jej i jej zycia nie oczerniajcie

#15 ~Ten~

~Ten~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 19:51:15

Co do jej ŻYCIA prywatnego .....WIEM duzo nawet wszystkio ! Wiec szmaciaze nie znacie jej i jej zycia nie oczerniajcie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych