Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pies zabrany z rąk oprawców :: zobacz komentowany artykuł

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Szymon O.~

~Szymon O.~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 08:32:00

Bardzo cieszy mnie fakt, że ludzie nie pozostaja obojętni na tragedię jaka spotyka naszych czworonożnych przyjaciół, ale z drugiej strony zastanawiam sie jakie konsekwencje zostaną wyciagnięte wobec tych ludzi ( czy bedzie to zwykłe pouczenie ?) Mam cicha nadzieję że nie.

#2 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 09:02:00

Na kanale animals widzialem program, w ktorym psia policja w USA aresztowała faceta, bo pies wygladał nan nieco niezadbanego

#3 ~Sąsiadka~

~Sąsiadka~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 11:24:00

Ja osobiście zgłaszałam to na policje przed wczoraj dyżurny przyjął zgłoszenie lecz policja nie interweniowała.

#4 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 18:10:00

Proszę to zgłosić ponownie i zastrzec że będzie pani zeznawała w sądzię. Inaczej to bez sensu, bo bez świadków nic nie są w stanie zrobić. Jeśli nie będzie Pani miała odwagi to ja to zrozumiem, w innm kraju za dowod wsystarczyłby wygląd (niedożywienie) psa by skazać ich choć na grzywnę. Pozdrawiam

#5 ~psiara~

~psiara~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2007 - 15:16:00

Cywilizowany kraj poznaje się po cywilizowanych mieszkańcach, a tych po tym również jakie mają podejście do żywych istot. Ja tam bym ich tak samo jak oni tego psiaka (np.widelcem).Co za hołota, wstyd mi. Wiecie,że ten psiak to istota która czuje i przeżywa.Mam nadzieje ze przytrafi sie tym ludziom coś złego.

#6 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2007 - 23:03:00

bieda ich bije

#7 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 08:37:00

Uśpić "właścicieli"

#8 ~Sąsiadka~

~Sąsiadka~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 11:24:00

Ja osobiście zgłaszałam to na policje przed wczoraj dyżurny przyjął zgłoszenie lecz policja nie interweniowała.

#9 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 12:14:00

Niedawno widziałem taką scenę wieczorem na Prusa pijana matka prowadziła na smyczy dużego psa obok szło dwoje dzieci chłopiec i dziewczynka nagle matke pies szarpnął i nie utrzymała równowagi, zaczęła kopać psa, dzieci prosiły zeby nie biła ale pijaczka nie zwracała na nie uwagi i co chwila próbowała kopnąc psa i tak skierowali sie z Prusa w Ul. Mickkiewicza. Było to wieczorem i zeby nie te dzieci to bym ją dogonił i chyba tez kopnął!!!!!!!

#10 ~miłośniczka zwierząt~

~miłośniczka zwierząt~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2007 - 12:58:00

Kolejny przykład traktowania psa jak zabawki, mało tego znęcanie się nad nim, gdybym to widziała zrobiłabym z tymi ludźmi to samo - przegłodziłabym ich no i potraktowałabym ich tak samo, wbiłabym im widelec, żeby poczuli jak to jest (może by się uspokoili)! Te dwie sytuacje z ostatnich dni świadczą o tym, że ludzie są wrażliwi na krzywdę zwierząt, dlatego mam nadzieję, że w przyszłości uratujemy więcej zwierząt z rąk ZWYRODNIALCÓW, którzy nie zasługują na ich miłość i oddanie.

#11 ~miłosniczka2~

~miłosniczka2~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2007 - 14:59:00

Ludzie są zwyrodnialcami. Powinno im się robić to samo co oni robili Bogu ducha winnemu psiakowi.Mam nadzieję, ze im się przytrafi coś strasznego

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych