Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pies z rodowodem czy bez ?twoja opina?

103 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~"Kupa wstydu"~

~"Kupa wstydu"~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 10:08:04

Ja mam psiaka ze schroniska i niebawem będę mieć drugiego :) Uważam,że są to najbardziej wierne psiny. Wiele osób kupuje takiego z rodowodem żeby pokazać się innym... Traktowanie zwierzęcia jak zabawka to nie rozwiązanie. Dodatkowo jeśli chce się psa trzeba też wziąść pod uwagę fakt ile pieniędzy takie zwierze będzie nas kosztowało weterynarz , wyprawka , karma. Jeśli chodzi o karmę to warto zapoznać się ze składem aby psu nie podawać byle czego - ja kupuje Iams bo to dobra karma i niedroga. Juz nie wspomnę o czasie na spacery bo pies musi się wybiegać.

Mam nadzieję, że biorąc drugiego psa z schroniska zaopatrzysz się w odpowiednią ilość przyborów do sprzątania psich kup? Łatwo teraz znaleźć się na stronie internetowej "Kupa wstydu." Gdzie umieszczane są filmiki z właścicielami wypuszczającymi ukradkiem psy na trawniki lub w przydomowe ogródki.

#102 afera

afera

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 10:49:33

pies z rodowodem https://dogomarket.pl/ tylko wtedy jeśli będziesz z nim po wystawach jeździć a tak nie potrzebny

#103 tommi

tommi

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 19:20:18

Dla każdego inny pies będzie lepszy. Kupując psa rasowego mamy szansę dopasować jego cechy do naszego trybu życia bo wiadomo że sa rasy mniej lub bardziej ruchliwe, głośne, chorowite itp. Wybierając kundelka ma się czysta białą kartkę i wszystko zalezy od tego jak go wychowamy i od loterii genowej

#104 Kasztan30

Kasztan30

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 21:01:41

ostatnio w Świat Według Kiepskich był taki wątek o hodowli oraz markrtingu czy kasie w hodowlach . Pazdzioch odkupił psa od policji co szukał narkotyki , miał go przez pare dni puzniej pazdziochowa go przejąła , chodziła z nim na wystawy , zdobył medale oraz był w czasopismie o psach . padła tam kewstia . niedługo bedzie 1 miot , 1 szczeniaczek to 1 tysiaczek .... " 

taka cena jest dlatego ze hodowcy nie maja obydwoje rodziców w domu tylko worza do psa a za krycie albo płaca z kazdego pieska od 1000 do 1500 lub jednorazowo 500 lub 1 pieska . jak taki hodowca za krycie musi zapłacic z kazdego pieska 1500 to musi swój zysk doliczyc . czepiaja sie normalnych ze stowarzyszen bo maja mniejsza cene , inne podejscie do psa i klijenta oraz ich szczeniaki długo im siedza w domu a tych ze stowarzyszen krótko 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych