Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pierogarnia Staromiejska

51 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 09:13:06

BYLAM I POLECAM!!!!PYSZNE:)

#42 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 17:47:25

( ............................. )

Użytkownik Yktorn edytował ten post 05 listopad 2013 - 18:05:27
Słownictwo.

#43 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 23:06:36

Nie polecam!!!

Bardzo nie miła obsługa.Pani bardzo opryskliwa,wdająca się w dyskusje.

Zachowują się tam tak jak by Im kompletnie nie zależało na kliencie.

Pozdrawiam,

#44 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 23:07:08

Nie polecam!!!

Bardzo nie miła obsługa.Pani bardzo opryskliwa,wdająca się w dyskusje.

Zachowują się tam tak jak by Im kompletnie nie zależało na kliencie.

Pozdrawiam,

#45 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 12:48:25

Witam,
Potwierdzam wypowiedz Pani Beaty. Chyba paniusiom za lady coś się w glowach pomieszalo.Calkowity brak kultury i profesjonalizmu. Zachowanie żenujace i bezczelne! Zawsze i wszędzie bedę odradzał wizyty w tym lokalu gastronomicznym z powodu obsługi!

#46 ~patataj~

~patataj~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 15:24:07

Taka Pani w okularach ? Właścicielka? Fakt nawet się nie uśmiecha "nie lubię" 

#47 ~staly klient~

~staly klient~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 15:58:20

Ludzie co wy piszecie za bajki ja bywam tam bardzo czesto i zawsze jest bardzo miło, a poza tym mamy dzisiaj wigilię i swieta Bożego Narodzenia i cieszmy sie tym .

#48 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2013 - 00:20:21

Do Beaty i Wiktora:
To chyba Wam sie cos w glowach pomieszalo. Jadam tam bardzo czesto. Panie sa jak dla mnie zawsze mile. Mozna sie posmiac, czasami pozartowac. Ale powiem, ze nie raz bylam swiadkiem nieprzyjemnych sytuacji, niektorzy klienci sa niemili i opryskliwi, smiem twierdzic, ze nawet bezczelni. Takze troche kultury i szacunku dla pan tam pracujacych, bo niektorym klientom tego brak.

#49 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2014 - 19:51:54

Byłem dziś z rodzina fakt pierogi dobre, ale takiego g.... Jak kieszonka ze schabu z pieczarkami dawno nie jadłem a właściwie nigdy to jakieś coś chyba z mrożonki wstrętne!! Moja noga ze względu na danie obiadowe nie stanie tam już nigdy i nikomu nie polecę. A jeżeli to coś ugotował kucharz na miejscu powinien byc zwolniony jeszcze mnie mdli!!!! Zreszta w Leborku ogólnie nie ma miejsca z dobrym jedzeniem

#50 ~dorot~

~dorot~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:52:58

Byłem dziś z rodzina fakt pierogi dobre, ale takiego g.... Jak kieszonka ze schabu z pieczarkami dawno nie jadłem a właściwie nigdy to jakieś coś chyba z mrożonki wstrętne!! Moja noga ze względu na danie obiadowe nie stanie tam już nigdy i nikomu nie polecę. A jeżeli to coś ugotował kucharz na miejscu powinien byc zwolniony jeszcze mnie mdli!!!! Zreszta w Leborku ogólnie nie ma miejsca z dobrym jedzeniem

. .Zgadzam sie mrożone są,nie dobre .Nie polecam.

#51 Warka82

Warka82

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 październik 2015 - 12:55:41

A kiedy mrożone pierogi były dobre? Mrożone to tylko lody są dobre...i ryba ;)

#52 ~Dorothy~

~Dorothy~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 18:59:41

Pierogarnia na Staromiejskiej, Lębork... Obsługa malutka brawo, czysciutko, Pani szczerze odpowiedziała w kwestii barszczu czerwonego, że mają z proszku i ukłon w jej stronę!! natomiast co do jedzenia pierogi odciskane w plastikowej maszynce strasznie grube ciasto i do tego najgorsze gatunkowo, farsz w pierogach i krokiety poza tymi z wieprzowina (bo farsz był jadalny po wywaleniu ciasta) naleśniki do krokiety tak grube bez smaku masakra, cebula, boczkiem raczej podnoszone a nie dane nam było zjeść cudne złotej cebulki z pięknymi chrupiące mi skwareczkami!! Najlepszy z wszystkich dań był placek po węgierski a raczej z gulaszem... Zmienić kucharze i znaleźć Panią która może i ma 50_60lat ale jedzonko będzie jak w domu pięknie lepione pierożki w momencie kiedy klient zamówi a nie odgrzewane, i nie będzie można się dopchać, na 6pozycji jedna jadalna!! Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych