Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pierogarnia Staromiejska

51 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 21:59:47

Co do przeszłości, to słupsk rozbudował się za pieniądze przeznaczone dla Lęborka ( dawne województwo). Taka jest prawda, a teraz Lębork ciągnie do Trójmiasta. Śmiało można powiedzieć, że słupsk jest wypychany :)

#22 komuna

komuna

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 03 maj 2013 - 06:33:33

Ech... Na staromiejskiej tez jest pierogarnia, obok pkobp

#23 Badziaka

Badziaka

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 14 maj 2013 - 09:26:45

dokładnie;) pomiędzy pka a punktem z telefonami i herbaciarnią;) nie jadłam ale widziałam że ruch mają niezły

#24 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 15 maj 2013 - 05:50:35

Maja duży wybór jednak wg mnie smaczniejsze pierogi maja w nalesnikarni.

#25 ~pani domu~

~pani domu~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 07:17:37

Najlepsze to są w domu. Przynajmniej wiem co jem !

#26 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 15 maj 2013 - 16:11:43

To czuje się zaproszony. U mnie w domu nikt nie robi :)

#27 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 20:57:43

mysle ze jak nalesnikarnia to sa dobre nalesniki a nie pierogi

#28 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 15 maj 2013 - 21:39:37

I tu błąd, bo pierogi maja świetne i atmosfera bardzo miła. Aż chce się przychodzić :)

#29 ~mieszkaniec lęborka~

~mieszkaniec lęborka~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 21:50:06

Dokładnie, naleśnikarnia to naleśniki, a pierogarnia to pierogi. Te na Staromiejskiej to po prostu rewelacja. Byłem na obiadku z całą rodzinką. Naprawdę polecam!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 08:18:20

pierogi tam są ohydne, nie polecam nawet myśleć o tym miejscu, mój pies nawet ich nie ruszył, tragedia...

#31 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 22:34:06

pierogi tam są ohydne, nie polecam nawet myśleć o tym miejscu, mój pies nawet ich nie ruszył, tragedia...

Widocznie twój piesek nie jest przyzwyczajony do smacznego jedzonka . Szkoda mi tego czworonoga, widocznie dostaje same ochłapy, bidulek :(((

#32 ~pierożkożerca~

~pierożkożerca~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 08:04:42

jak sobie wziąłeś jakiś wynalazek szlachcicu o delikatnym podniebieniu to mogło ci nie smakować... pogratulować też psa, wykładu na temat karmienia psa nie bedę robił bo z twojej wypowiedzi widać że nic konstruktywnego do ciebie i tak nie trafi.

Co do mnie - chodzę do pierogarni od 2 tygodni, co kilka dni i jak dla mnie pychotka i każdemu będę polecał. Przede wszystkim tanio i w ilości jaka pozwala spokojnie się najeść. Obsługa bardzo miła, atmosfera też fajna :) Jutro znów idę :)) tym razem na pierożki z kurczakiem i brokułami :)) mniamuś :))

Jak ktoś jest burakiem i nic mu nie smakuje niech sobie kupi pizze mrożoną z biedronki i w domu siedzi... wyjdzie na zdrowie wszystkim w okół :)

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 10:19:21

Przyprowadz tego swojego kundla do mnie, ja juz go nakarmię, że będzie to pamiętał do końca swoich i twoich dni.

Nawet lewatywa mu nie pomoże.

De-Bi-Lu

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 14:47:23

Przyprowadz tego swojego kundla do mnie, ja juz go nakarmię, że będzie to pamiętał do końca swoich i twoich dni.

De-Bi-Lu

De-Bi-Lu

No teraz to Ty się okazałeś większym deb***em niż ten wyżej.

#35 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 23:08:47

Witam,

byliśmy z żoną i w pierogarni na Staromiejskiej i w naleśnikarni na Placu Pokoju. W pierogarni na serio są przepyszne pierogi, polecić należy z kurczakiem, ale myślę, że niezależnie od nazwy ciasto pierogowe mają cudowne. Minusem są dania obiadowe - lepiej nie zamawiać - dostałem straszne po prostu...

Naleśnikarnia - przepyszne naleśniki i co najważniejsze - też placki ziemniaczane nie z proszku - można polecić. Szkoda tylko, że dań obiadowych nie robią, bo z pewnością były by wspaniałe.

#36 ~smakosz~

~smakosz~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 22:48:57

Witam,
byliśmy z żoną i w pierogarni na Staromiejskiej i w naleśnikarni na Placu Pokoju. W pierogarni na serio są przepyszne pierogi, polecić należy z kurczakiem, ale myślę, że niezależnie od nazwy ciasto pierogowe mają cudowne. Minusem są dania obiadowe - lepiej nie zamawiać - dostałem straszne po prostu...
Naleśnikarnia - przepyszne naleśniki i co najważniejsze - też placki ziemniaczane nie z proszku - można polecić. Szkoda tylko, że dań obiadowych nie robią, bo z pewnością były by wspaniałe.

A co jest z tymi daniami obiadowymi nie tak? Ja od jakiegoś czasu chodzę tam na pierozki, są rewelacyjne, ale chciałbym spróbować coś innego, dlatego pytam. Ponoć placek z gulaszem jest niezły.

#37 ~smakoszka~

~smakoszka~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 15:05:26

jedyne miejsce gdzie mozna smacznie zjesc to pierogarnia na staromiejskiej polecam bardzo :::::::} 

#38 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 17:59:29

To chyba w wielu miejscach jeszcze nie byłaś w Lęborku, smakoszko :)

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 07:52:03

jedyne miejsce gdzie mozna smacznie zjesc to pierogarnia na staromiejskiej polecam bardzo :::::::} 

Najlepsze jedzenie  jest w domu ;) wiem co jem !

#40 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 02 lipiec 2013 - 14:10:16

A wiesz co kupujesz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych