Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Petycja, ankieta dla mieszkańców Ustki

204 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: W jakich kierunkach powinna rozwijać się Ustka (3 użytkowników oddało głos)

Jaki powinien być dominujacy kierunek rozwoju miasta Ustki ?

1. Turystyczny (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

2. Mieszkaniowy (0 głosów [0.00%])

3. Produkcyjny (0 głosów [0.00%])

4. zrównoważony turystyczno-mieszkaniowo-produkcyjny ( produkcja tylko w Strefie Ekonomicznej na ul. Darłowskiej) (3 głosów [100.00%])

Procent z głosów: 100.00%

Jakie powinny być podstawowe funkcje usteckiego portu ?

1. Rybacka (0 głosów [0.00%])

2. Turystyczna (0 głosów [0.00%])

3. Handlowa (0 głosów [0.00%])

4. Zrównoważona turystyczno-rybacko-handlowa (3 głosów [100.00%])

Czy chcesz budowy obwodnicy, która zlikwiduje korki na moście rzeki Słupi

1. Tak (3 głosów [100.00%])

2. Nie (0 głosów [0.00%])

3. Tak, ale za 20 lat przez tereny Gminy Wiejskiej (0 głosów [0.00%])

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 17:41:03

Maruda pobudzony wyborami bardziej niż wizytą brata.
A coś czuję, że to dopiero początek jego występów.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 09:43:39

W ankiecie zaglosowal Maruda, Ireneusz i Ziemia Ustecka. Brakuje 3 głosów i będziemy mieli komplet członków wiadomego KW.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 10:22:51

I to właśnie dlatego Pani Barbara wygra!

Co wygra? w lotto? :)

swoją butą i arogancją zraziła sobie tylu ludzi, że powinna się raczej zastanowić co będzie robić jak przegra!

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 10:51:01

swoją butą i arogancją zraziła sobie tylu ludzi, że powinna się raczej zastanowić co będzie robić jak przegra!

Myślę, że nie musi się zastanawiać. Będąc wykształconą osobą i fachowcem w swojej dziedzinie, będzie robiła to co dotychczas. Bardziej niech się martwi Pan gburmistrz. 

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 11:07:48

Dobrze niechby wygrała i w lotto. Robić

będzie miała co w każdym przypadku, bo jest pracowita. A Ty z fusów wróżysz, czy karty do głosowania fałszujesz?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 14:33:17

Czy ta buta i arogancja pani radnej to właśnie zadawanie niewygodnych pytań burmistrzowi na sesjach i komisjach. Czy Ratusz ma coś do ukrycia?, że radni muszą pozyskiwać ważne informacje poprzez uchwały. Nie płacimy burmistrzowi za strzelanie fochów i opuszczaniu sesji w dowolnym momencie, albo nie pojawienie się na sesji nadzwyczajnej. Okazało się,ze nie miał czasu, bo jak zwykle pedałował i miał wszystkich w siodełku. Utrzymujemy burmistrza z naszych podatków i cały Ratusz.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 15:43:45

Jeżeli chodzi o arogancję i butę, to nie wiem czy B. Podruczna taka jest. Ale wiem, że J. Graczyk na pewno takie cechy wykazuje - tak było już w czasach stoczni, taki ma po prostu charakter.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 17:48:30

Jeżeli chodzi o arogancję i butę, to nie wiem czy B. Podruczna taka jest. Ale wiem, że J. Graczyk na pewno takie cechy wykazuje - tak było już w czasach stoczni, taki ma po prostu charakter.

niebieski jak smerf Ireneusz Mazurek  wspierany klubem  kinowo-morpolowym, dostał zlecenie czarne jest białe, a białe jest czarne.

Czytałem to dzisiaj na facebuku, Smerf  przyatakował jak to on Podruczną, ta napisała mu kulturalnie, że jego intencje widać na  wylot, i że każdy wie - niebieski ma tylko swoją prawdę, czarne jest białe co wkręca ludziom na siłe.  Nawet nie odpowiedział tam Podrucznej, produkuje sie tutaj, a klub kinowy i ryby w pomocy jak zawsze ? druzyna smerfowa w komplecie?.

#49 ~Hubert~

~Hubert~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 17:54:36

zraziła tych co zraziłaby  i matka Teresa z Kalkuty

Zraziła tych co trzymają sie stołka Graczyka, jak pijawki, przegra Graczyk przegra i oni.

To "zrażają się" :-))) bo co im pozostało ?.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 18:00:56

zraziła tych co zraziłaby  i matka Teresa z Kalkuty

Zraziła tych co trzymają sie stołka Graczyka, jak pijawki, przegra Graczyk przegra i oni.

To "zrażają się" :-))) bo co im pozostało ?.

każdy wie kto jest tą przyssaną pijawką ?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 18:08:54

każdy wie kto jest tą przyssaną pijawką ?

No nie każdy. Pijawek na kilka sposobów jest wiele. Może inicjały.  ;)

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 18:42:25

Myślę, że nie musi się zastanawiać. Będąc wykształconą osobą i fachowcem w swojej dziedzinie, będzie robiła to co dotychczas. Bardziej niech się martwi Pan gburmistrz. 

słusznie, zgadzam się !

#53 ~Smerf Nuda~

~Smerf Nuda~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 18:59:29

niebieski jak smerf Ireneusz Mazurek  wspierany klubem  kinowo-morpolowym, dostał zlecenie czarne jest białe, a białe jest czarne.

Czytałem to dzisiaj na facebuku, Smerf  przyatakował jak to on Podruczną, ta napisała mu kulturalnie, że jego intencje widać na  wylot, i że każdy wie - niebieski ma tylko swoją prawdę, czarne jest białe co wkręca ludziom na siłe.  Nawet nie odpowiedział tam Podrucznej, produkuje sie tutaj, a klub kinowy i ryby w pomocy jak zawsze ? druzyna smerfowa w komplecie?.

Nie kłam Pinokio, Podruczną na fejsie zaorałem argumentacją i teraz wije sie w swoich buulach i kłamstwie 

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 19:19:26

Nie kłam Pinokio, Podruczną na fejsie zaorałem argumentacją i teraz wije sie w swoich buulach i kłamstwie 

czytaliśmy :-)))  sam siebie pieknie zaorałeś na amen, do tego drewnianą sochą 

napisz lepiej jak brat wyrzucił Cię z mieszkania :-)

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 19:31:36

"zaorał argumentacją" - człowieku co ty wypisujesz :-D:-D:-D
Ty żyjesz w swoim prywatnym świecie, w którym jesteś wszechstronnym fachowcem i specjalistą. Wszyscy których zamęczałeś swoją rodzinną sagą wiedzą co sobą reprezentujesz. Wystawiłeś naszemu miastu piękną laurkę, wszędzie gdzie się da pisząc o bandycie z Ustki! Ty nie cierpisz tego miasta, jesteś zgorzkniały, pełen pogardy dla innych. Wszyscy to wiedza, ale niektórzy po prostu wykorzystują to do swoich celów. I ty piszesz o argumentacji? :-D
Napisałbym, żebyś oprzytomnial, ale na to już za późno.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 21:02:40

czytaliśmy :-)))  sam siebie pieknie zaorałeś na amen, do tego drewnianą sochą 

napisz lepiej jak brat wyrzucił Cię z mieszkania :-)

Pan smerf potrzebuje pomocy lekarskiej i  należy tego pana traktować poważnie. Są osoby, które wykorzystują jego w swoich konkretnych celach, Dziwię się, że biedaczysko się miota bez wsparcia wypisując półprawdy, podobnie jak nasz burmistrz robi podobnie na sesjach i komisjach, wystarczy to odsłuchać w pełnych wersjach, a nie fragmentach smerfa :-)

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 21:14:16

nie, no pani Barbara zawsze miała wysokie mniemanie o sobie, co potwierdza, że jest osobą wyjątkowo zarozumiałą i niesympatyczną.

Ale pisanie tak o sobie samej to już wyjątkowy narcyzm!

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 21:15:41

Butnym i aroganckim jest obecny burmistrz, a na fejsie jesteś niewiarygodny, kto chce pracować to ma pracę, resztę biorą ukraińcy, i jeszcze brakuje rąk do pracy. Może też weżmiesz się za jakąś robotę, i nie będziesz pasożytem jak kierownik klubu kinowego biorący zapomogę.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 21:18:50

Butnym i aroganckim jest obecny burmistrz, a na fejsie jesteś niewiarygodny, kto chce pracować to ma pracę, resztę biorą ukraińcy, i jeszcze brakuje rąk do pracy. Może też weżmiesz się za jakąś robotę, i nie będziesz pasożytem jak kierownik klubu kinowego biorący zapomogę.

co to za sensacja? Kierownik biorący zapomogę? To co to za kierownik?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 21:44:44

nie, no pani Barbara zawsze miała wysokie mniemanie o sobie, co potwierdza, że jest osobą wyjątkowo zarozumiałą i niesympatyczną.

Ale pisanie tak o sobie samej to już wyjątkowy narcyzm!

Pisz sam o sobie. Ty musisz. Inni jak Pani Barbara nigdy nie muszą. Mają znajomych i ludzi im życzliwych, a co najważniejsze mają szacunek ludzki, którego  Ci brakuje.

Ty piszesz anonimy, donosy.  Brak Ci nawet krzty odwagi cywilnej do pisania tego na FB,  Atakujesz ludzi w plecy, Wydaje Ci się, że tu jesteś anonimowy "gościu" ? :-) zdziwisz sie :-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych