Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Petrus

Internet dostawcy

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 05:49:12

Witam w ostatnim tygodniu zauważyłem spadek szybkości łącza o połowę czy ktoś ma podobnie ? Czym może być to spowodowane ?

#2 Beniamin

Beniamin

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 07 kwiecień 2013 - 15:14:20

To jest spowodowane tym, że zamiast dzwonić na infolinie dostawcy internetu piszesz bezradnie na forum i dlatego twój komputer zwolnił. :)

#3 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 18:32:13

Petrus chyli się ku upadkowi. Jego serwery są przeciążone i świadczy usługi poniżej zadeklarowanej na twojej i naszych umowach.
W Miastku ludzie codziennie wydzwania do biura Petrusa od roku z pretensjami o niskiej jakości świadczonej usługi.
Niestety nie przekłada się to na zaniechanie pobierania opłat,co jest zawarte w każdej podpisanej umowie z klientem.
Zbiera się ponoć pozew zbiorowy przeciwko tej firmie.

#4 Beniamin

Beniamin

Bywalec

• PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:15:33

W której konkurencji pracujesz. próbujesz pokazać swoją pewność a nie podajesz argumentów z swojego własnego doświadczenia. Petrus to firma jedna z wielu na rynku. Mają infrastrukturę światłowodową, więc co może im zagroźić? Bo napewno nie takie puste gadanie.

#5 ~łona~

~łona~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 20:26:31

W której konkurencji pracujesz. próbujesz pokazać swoją pewność a nie podajesz argumentów z swojego własnego doświadczenia. Petrus to firma jedna z wielu na rynku. Mają infrastrukturę światłowodową, więc co może im zagroźić? Bo napewno nie takie puste gadanie.

Dostawców trawki ostatnio wyłapują. Brak jej na rynku powoduje halucynacje co u nie których..myślą,że coś myślą,ale to fikcja :-)
..infrastrukturę światłowodową..heh,zmień dostawcę kolego :-)

#6 ~gość 123~

~gość 123~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 07:19:19

W Petrusie krętacze i niedouki pracują. Kiedyś jak miałam internet od nich pan rzekł masz za wolny internet przyjedziemy ci przesystemować kompa bo to jego wina nie nasza. Po wielokrotnych telefonach zblokowali mój nr bym nie mogła się dodzwonić. Po 2 latach walki wypowiedziałam umowę wybrałam innego operatora i co dziwne mój komp jest ok prędkość internetu jak na umowie.

#7 Beniamin

Beniamin

Bywalec

• PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 08:58:46

[size=4][size=4]

Dostawców trawki ostatnio wyłapują. Brak jej na rynku powoduje halucynacje co u nie których..myślą,że coś myślą,ale to fikcja :-)
..infrastrukturę światłowodową..heh,zmień dostawcę kolego :-)

Nie zgadzam się na czytanie na forum takich tekstów. Bardzo cię proszę pohamuj emocje.

W Petrusie krętacze i niedouki pracują. Kiedyś jak miałam internet od nich pan rzekł masz za wolny internet przyjedziemy ci przesystemować kompa bo to jego wina nie nasza. Po wielokrotnych telefonach zblokowali mój nr bym nie mogła się dodzwonić. Po 2 latach walki wypowiedziałam umowę wybrałam innego operatora i co dziwne mój komp jest ok prędkość internetu jak na umowie.

Rozwiązaniem które częściej stosuje to pismo. Jest o wiele skuteczniejsze niż napieranie na telefonie. Oni mogą cie potraktować jak spamera i mają do tego pełne prawo bo mogą pokazać ilość połączeń. A ty możesz tylko pokrzyczeć, skutkiem tego będzie skierowanie na psychiatryk. Czyli bez sensu.

Jak ci nie odpiszę to składasz skargę do regulatora i zamiast bujać się z problemem pół roku temat zamykasz po max 2 miesiącach.

#8 ~hunt~

~hunt~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 10:10:52

Dobrze zrobiłaś. Brawo.
Doświadczenie uczy,że z wiatrakami nie ma co walczyć..tym bardziej rozmawiać.
Można bylo by polemizować z nimi prawnie,ale to niczego by nie rozwiązało.
Oni mają po prostu stary sprzęt..mało pojemne serwery. Po co dorzucać się na ich pensje,skoro nie dotrzymują umowy??
Niech padną śmiercią naturalną.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Internet, dostawcy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych