Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

pensja w Morpolu

192 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~ate~

~ate~
  • Goście

Napisano 06 październik 2009 - 18:46:45

...cisem si bordzo bo zem popatsyła jilu cyta mnojego blugoa ło mnatko punad 5000 cytelnjikóf...

Czyta...czyta?
Wejść na temat, nie znaczy czytać...a licznik wyświetleń/wejść bije...
Bardziej porównać to można raczej do oglądania pokazów linoskoczka...Na chwilę zajmuje uwagę, ale tylko na chwilę...no, chyba że ów spadnie... wtedy zajmuje uwagi chwili dwie...

#162 ~MorpolAnka~

~MorpolAnka~
  • Goście

Napisano 06 październik 2009 - 19:30:30

Czyta...czyta?
Wejść na temat, nie znaczy czytać...a licznik wyświetleń/wejść bije...
Bardziej porównać to można raczej do oglądania pokazów linoskoczka...Na chwilę zajmuje uwagę, ale tylko na chwilę...no, chyba że ów spadnie... wtedy zajmuje uwagi chwili dwie...

Widzisz ate ale ty jednak czytasz,co mnie bardzo cieszy. :)

#163 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2009 - 19:36:06

Ja tez czytam i dziwie sie Ate,ze ma jakies dziwne pretensje,nie wiadomo co.

Ciezko mi czasem idzie to czytanie,ale co,wysilku nigdy za wiele,a i posmiac sie mozna.

#164 ~MorpolAnka~

~MorpolAnka~
  • Goście

Napisano 06 październik 2009 - 19:40:53

Widzisz ate ale ty jednak czytasz,co mnie bardzo cieszy. :)

Zresztą powiem szczerze chyba pora kończyć ten temat. Pracownicy z Morpolu to sa bardzo dziwni ludzie i widocznie polubili swoją pracę w świątek piątek i niedzielę. Jakby im kazać pracować w święta ustawowo wolne też by pracowali.Sami się ubezwłasnowolnili i Morpol jest dla nich szczytem marzeń.A szkoda.

jeszcze MorpolAnka

#165 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 06 październik 2009 - 21:36:48

Zresztą powiem szczerze chyba pora kończyć ten temat. Pracownicy z Morpolu to sa bardzo dziwni ludzie i widocznie polubili swoją pracę w świątek piątek i niedzielę. Jakby im kazać pracować w święta ustawowo wolne też by pracowali.Sami się ubezwłasnowolnili i Morpol jest dla nich szczytem marzeń.A szkoda.

jeszcze MorpolAnka

No nie, Anka zaczęła gadać ludzkim językiem :unsure:

Czy to na moją prośbę :rolleyes:

#166 ~new1~

~new1~
  • Goście

Napisano 07 październik 2009 - 01:29:15

MorpolaAnka nie wygłupiaj się i nie udawaj kogoś innego! (Pisz normalnie po swojemu!)

#167 ~REZYDENT~

~REZYDENT~
  • Goście

Napisano 07 październik 2009 - 08:30:21

jeszcze MorpolAnka

Ania nie przejmuj się niczym i nikim. Nie zważaj na postawy anty. Pisz nadal co dobrego i niedobrego dzieje się w Morpolu. Wszyscy są tego ciekawi. Niezłe historie tu przedstawiasz. Czasem to potrafisz niezle polepszyć samopoczucie. Pozdrawiam serdecznie :P

#168 ~księżniczka~

~księżniczka~
  • Goście

Napisano 07 październik 2009 - 09:52:21

Ja też Aniu z uwagą śledziłem Twoje posty. Będzie mi ich brakować...

#169 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2009 - 09:56:45

No nie, Anka zaczęła gadać ludzkim językiem :unsure:

Czy to na moją prośbę :rolleyes:

Twoja zasluga,dzisiaj bede wreczac ordery z kartofla,do ODZNACZENIA WYSTAP.

#170 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2009 - 11:11:31

jestem chwilowo bezrobotna, od kilku dni twardo szukam pracy, przyznam nie jest lekko ale, (pewnie teraz niektórzy się oburzą) nigdy NIGDY nie pójdę do pracy w morpolu. ma na to wpływ wiele czynników. pomijając tą harówkę... hmmm mówi się, że pracują tam osoby po studiach, ilektroć tam jestem, mam na myśli pod zakładem, widząc tych ludzi wychodzących, jakoś mi nikt dotąd nie wyglądał na kogoś "po studiach". wiem nie powinno się oceniać ludzi po przysłowiowej okładce, no ale to ich zachowanie, szczególnie zachowanie tych bab (nie kobiet), te ich odzywki, koszmar.

#171 ~~...~~

~~...~~
  • Goście

Napisano 07 październik 2009 - 12:41:26

hej :)

Chciałabym pracowac w Morpolu, tzn sama nie wiem, szukam i suzkam pracy i jakos nigdzie mnie nie chca ;). Mógłby ktos mi powiedziec ile zarobi poczatkujacy pracownik ? na czym mniej wiecej polega praca kobiet w morpolu ? na patroszeniu ryb, myciu ich ? Najbardzie mnie przeraża to że wszyscy wokoło mówią ze prześmierdnę rybami w tym Morpolu. Czy to prawda ? Mam pieska i kedys mi sie wytarzal w rybie w na łące, myłam go codziennie a śmierdział przez 5 dni. Bez urazy ale czy parownicy Morpola śmierdzą rybami ? czy to takie plotki?

#172 ~MorpolAnka~

~MorpolAnka~
  • Goście

Napisano 07 październik 2009 - 17:29:27

Ja też Aniu z uwagą śledziłem Twoje posty. Będzie mi ich brakować...

Pocekojta kuchane mnoje furumowice ji cytelnjiki jeno tera trohem otpocne i siem letko psymnaskuje to byde dolej pisjoc ło młojim kuhanym murpolu.

wicie rozumicie pocekam as sprowa psyshnje i psestanom mnje sukoć zaby mnje zwloinic.

Dzinki za wsporcje duhowe ło finsanowem pogodomy potym jok zaloze bluga za ssesła cy zote plues vot za cytonje :lol:

zawse wasa MorpolAnka

#173 ~EVA~

~EVA~
  • Goście

Napisano 07 październik 2009 - 21:37:24

WYSOKIE ZAROBKI W MORPOLU TO MIT, pracowałam tam!, naprawdę trzeba się ciężko napracować przez 11h co drugi dzień, szkoda mi tych tam pracujących ludzi po tyle godzin JAK W OBOZIE PRACY, nawet ciepłych posiłków regeneracyjnych Małek nie zapewnia pracownikom!

#174 ~Andzia Bandzia~

~Andzia Bandzia~
  • Goście

Napisano 07 październik 2009 - 23:24:56

Proszę.. kobieto.. Weź się nie wypowiadaj,ok? Albo podaj chociaż swoje nazwisko, by wiedzieli kim jesteś. Oczerniasz cały Morpol. Pracuja równiez tam osoby, które skończyły szkoły i porobiły matury. proszę za wypłate kup sobie słownik. Proszę.
Pozdrawiam.
Praca w Morpolu jest ciężka, ale dla chcącego nic trudnego :) Oplaca się :)

Może wam się opłaca ale wytrzymac tego smrodu normalny czlowiek nie może. Musiałam opuscić autobus bo mnie na wymioty zbierało.

#175 ~GOSC IKS~

~GOSC IKS~
  • Goście

Napisano 19 październik 2009 - 16:04:11

hej :)

Chciałabym pracowac w Morpolu, tzn sama nie wiem, szukam i suzkam pracy i jakos nigdzie mnie nie chca ;). Mógłby ktos mi powiedziec ile zarobi poczatkujacy pracownik ? na czym mniej wiecej polega praca kobiet w morpolu ? na patroszeniu ryb, myciu ich ? Najbardzie mnie przeraża to że wszyscy wokoło mówią ze prześmierdnę rybami w tym Morpolu. Czy to prawda ? Mam pieska i kedys mi sie wytarzal w rybie w na łące, myłam go codziennie a śmierdział przez 5 dni. Bez urazy ale czy parownicy Morpola śmierdzą rybami ? czy to takie plotki?

Pracowalam w morpolu.to prawda przechodzi sie zapachem ryb.w zaleznosci od dzialu-pracujac na dziale swiezym przejdziesz ryba swieza.a pracujac na plastrach bedzie czuc od ciebie wedzona ryba.placa 9zl brutto za godz.pracujesz po 11godz co drugi dzien.

#176 ~zainteresowany~

~zainteresowany~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 13:32:27

Ktoś może sie orjentuje kiedy w strzelinku zakład otwierają?

#177 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 14:04:24

Pocekojta kuchane mnoje furumowice ji cytelnjiki jeno tera trohem otpocne i siem letko psymnaskuje to byde dolej pisjoc ło młojim kuhanym murpolu.

wicie rozumicie pocekam as sprowa psyshnje i psestanom mnje sukoć zaby mnje zwloinic.

Dzinki za wsporcje duhowe ło finsanowem pogodomy potym jok zaloze bluga za ssesła cy zote plues vot za cytonje :lol:

zawse wasa MorpolAnka

Czekam cierpliwie.Jak Ty zyjesz,ucichlas i nic nie wiadomo.

#178 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 17:56:45

9.0 zeta brutto za godzine śmiechu warte niech sobie sami staną przy taśmie za te marne grosze , jest to stawka poniżająca człowieka proponuję strajk ostrzegawczy za tą śmierdzącą robotę to minimum 10.0 netto plus ciepły posiłek

#179 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2009 - 18:47:43

zawse wasa MorpolAnka

Anka :rolleyes:

Czemu się nie odzywasz?
Przekupili Cię ,
czy "załatwili" ?

#180 ~bronio~

~bronio~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2009 - 20:45:25

wiecie co jak przeczytałem dokładnie wszystkie wypowiedzi a w szczególności wypowiedzi ''MORPOLANKI'' to aż mi się chce rzygać (przepraszam za to słowo)zwykła popisówka i chęć zabłyśnięcia. Kobieto opanuj się bo na prawdę się ośmieszasz chociaż widzę że cie to bardzo bawi. Jak chcesz pisać tak ''ciekawego'' według ciebie i twoich ''pseudo wielbicieli'' to załóż osobną stronę www a nie zaśmiecaj forum pozdrawiam mądrych a nie idiotów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych