Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gast~

~gast~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 12:57:22

Będzie jeszcze więcej potrąceń w okolicach Lęborka, gdzie wszyscy łażą w słuchawkach po torach.

#2 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:55:38

To może się wreszcie nauczą nie łazić.

#3 ~azazal~

~azazal~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 14:45:15

ale ze Słupska do Lęborka w 33 minuty no faktycznie rekord prędkości to ja samochodem szybciej jadę ha ha ha

#4 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 15:12:04

POCIAG OK,SAM Z NIEGO BEDE KORZYSTAL,JEDYNYM PROBLEMEM TO WIADOMO CENY BILETOW.4 OSOBOWA RODZINA NIE KAZDA MOZE NIM POJECHAC.NORMALNYM POSPIECHEM 2 OSOBY +2 DZIECI POJEDZIESZ ZA OK 120-130 ZL ,PEDOLINO NAPEWNO O POLOWE DROZEJ.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 16:26:13

"PKP Intercity wciąż czeka jednak na decyzję Komisji Europejskiej w tej sprawie."

Co ma do tego KE ?.   Czy o takich sprawach nie może decydować  nasz wódz - Jarek ?.  I tak żadna decyzja nie przejdzie bez jego akceptacji.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 16:49:03

Łatwiej będzie za robotą pojechać, bo w okolicy nie ma pracy.

#7 ~j~

~j~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 16:54:16

POCIAG OK,SAM Z NIEGO BEDE KORZYSTAL,JEDYNYM PROBLEMEM TO WIADOMO CENY BILETOW.4 OSOBOWA RODZINA NIE KAZDA MOZE NIM POJECHAC.NORMALNYM POSPIECHEM 2 OSOBY +2 DZIECI POJEDZIESZ ZA OK 120-130 ZL ,PEDOLINO NAPEWNO O POLOWE DROZEJ.

rzeczywiście, bilety na pendolino są bardzo drogie, z tym nie dyskutuję, ale na jakiej to trasie czteroosobowa rodzina zapłaci 120-130zł? Kołobrzeg-Gdynia?? Pytam, bo zwykły pośpiech Słupsk-Warszawa to 70zł za jedną osobę, i coś mi się matematyka nie zgadza :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 17:41:31

No to szok  :D

wyjechałem ze stolicy autostradą od ul. puławskiej o godz. 10:00, dalej A2 do Strykowa i dalej A1 do węzła Konotopa za Grudziądzem (koszt 19 zł), później licha trasa na Kościerzynę i Słupsk i byłem w Słupsku o 14:00 (jazda w deszczu od Torunia), czyli jakieś 4 godziny. 

Te pendolino można sobie w buty włożyć, bo po pierwsze to żadna kolej szybkich prędkości, po drugie drogie jak cholera.

#9 ~Hulaj dusza diabła nie ma~

~Hulaj dusza diabła nie ma~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 18:16:52

To teraz czas na Starbucks. A wtedy Śmiszek zamieszka ze swoją wielką miłością.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 18:35:14

bzy w pendolino bedzie Kopacz z Miskiem?

#11 ~podrózny~

~podrózny~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 18:45:26

pewnie Ewka będzie chodziła i sprawdzała jak smakują kotleciki

#12 ~abrakadabra~

~abrakadabra~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 01:37:55

Trochę śmiesznie będzie bo nadal mamy te wstrętne niskie perony, ludzie z Pendolino będą w Słupsku wpadać z pociągu a nie wysiadać ;) żenada że jest XXI wiek a my nadal mamy perony jak na wiosce a nie w rozwijającym się mieście!

#13 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 02:00:47

To teraz czas na Starbucks. A wtedy Śmiszek zamieszka ze swoją wielką miłością.

Zaraz zaraz, czy to oznacza ze on wali Roberta w rogi ?! :D

...a to ci nowina ! :D

P.S.

Dobrze ze sa przed slubem, nie beda musieli miec sprawy rozwodowej jakby co. :lol:

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 07:29:19

bzy w pendolino bedzie Kopacz z Miskiem?

Nie. Będzie biedrona ze śmiszkiem.

#15 ~Skrobek~

~Skrobek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 07:35:03

Będzie jeszcze więcej potrąceń w okolicach Lęborka, gdzie wszyscy łażą w słuchawkach po torach.

spokojnie, w koncu sie oducza lub ....... wiadomo. tak czy inaczej za jakis czas potracen juz nie bedzie.

#16 ~i sprawiedliwosc....~

~i sprawiedliwosc....~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 10:15:54

chcemy normalnych

peronów,

dwutorowej linii kolejowej od Słupska do Berlina

pociągów

- wcale nie pospiesznych -

które pokonują dystans z Gdyni do Słupska

w 1 godzinę i 12 minut

jak za Gierka

i kursują tak że można po wizycie w teatrze w 3miescie na noc dojechać do Słupska

a pendolino ????

-  obnaży więcej jeszcze niedoróbek na PKP :wacko:

#17 ~prodidż~

~prodidż~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 11:50:18

szkoda nerwów, jak by było nowe,nasze województwo to można bybyło coś zdziałać z tą koleją, a tak idą grube miliony na kolej metropolitalna, a dla nas wielkie gów..............o

#18 ~Ajwen~

~Ajwen~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 12:10:49

Gdańsk zapomniał o Słupsku!!!!!!!!!!!!!!!Po co mi Pendolino jak po 20 w  soboty i niedziele nie można wrocić z Gdańska do Słupska!! Po co mi Pendolino jak nie mogę ze Słupska dojechać do Torunia,Bydgoszczy,Katowic Bielska Białej,Poznania czy USTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 12:20:40

No to szok  :D

wyjechałem ze stolicy autostradą od ul. puławskiej o godz. 10:00, dalej A2 do Strykowa i dalej A1 do węzła Konotopa za Grudziądzem (koszt 19 zł), później licha trasa na Kościerzynę i Słupsk i byłem w Słupsku o 14:00 (jazda w deszczu od Torunia), czyli jakieś 4 godziny. 

Te pendolino można sobie w buty włożyć, bo po pierwsze to żadna kolej szybkich prędkości, po drugie drogie jak cholera.

Jak zaplanujesz wcześniej to za bilet do W-wy zapłacisz 49 zł, bez radarów i wideoradarów. oraz opłat za autostradę.Po  4,5 godziny w stolicy .

#20 ~Realista~

~Realista~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 12:30:21

najlepiej nic nie uruchamiac i bedzie swinty spokoj na forum

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pendolino, słupsk, lębork, kołobrzeg, pkp intercity

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych