Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pędzący opel wjechał w wózek z dzieckiem :: zobacz komentowany artykuł

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 08:37:12

A powinno grozić 25 za usiłowanie morderstwa <_< co za gnój...

#2 ~~kika~~

~~kika~~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 09:05:24

Powinno być tak jak pisze mój przedmówca 25 lat.Po drugie ''dawać'' prawo jazdy dopiero po skończeniu 25 lat życie a nie jak jest teraz za zgodą wszyskich 17,18 latek posiada prawo jazdy i myśli że jast królem szos i nic więcej go nie obchdzi.Mam sąsiada wielki cwaniak 18 lat ale gdy spowodował wypadek samochodowy płakał jak dziecko i mówił że więcej nie będzie .niecały miesiąc póżniej bez prawka poprącił dziewczynkę na pasach.Dostał 5 lat ale wtedy dopiero zainterweniowali jego rodzice że młody,głupi nie wie co zrobił.GDZIE powtarzam GDZIE byli rodzice.

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 09:13:42

Kolejny małolat za sterami "sportowego" samochodu żenada.. juz to widze młody cwaniaczek w kalibrze.. buaha.. zabrac mu dożywotnio prawo jazdy i mozliwosc prowadzenia urzadzń mechanicznych !! a swoja droga to matka dziecka tez wybrala sobie dobre miejsce na spacerki..

#4 ~Gwen0~

~Gwen0~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 09:41:59

tylko 3 lata?ja bym ta kurwe na 10 wsadzila i zabrala dozywotnie prawko... dobrze ze maluszkowi sie nic nie stalo..biedne dziecko :(( a pomyslcie jakby w tym wozku byl noworodek...

#5 ~tlj~

~tlj~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 10:02:02

Mam male dziecko i jestem poruszony tym zdarzeniem.Szczesliwie nic malenstwu sie nie stalo.Ojca dziecka to chyba trzeba bedzie trzymac,zeby nie wyrwal chwasta.Prawo prawem, ale jesli chodzi o twoje dziecko to inna bajka .Zycze malenstwu usmiechow na co dzien.

#6 ~Civicas~

~Civicas~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 10:23:44

Pseudo rajdowiec niemyty w pseudo sportowym samochodzie. Na miejscu ojca tego dziecka powiesiłbym tego dupka za jaja. Powinien dostać dożywotni zakaz prowadzenia auta i przynajmniej kilka lat więźnia albo jakąś wysoką karę pieniężną.

#7 ~Gwen0~

~Gwen0~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 10:33:56

Ja to bym tego frajerka na miejscu rozszrpała jaby mi sie to wydarzylo ..tez mam małe dziecko i mysle ze mojego meza to bym nie utrzymała ...a pajacowi bym nawet nie wspolczula:D

#8 ~MARTUSZKA~

~MARTUSZKA~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 10:45:17

3 LATA ODSIATKI !!!! I ZABRAĆ CZUBOWI PRAWO JAZDY DO KOŃCA ŻYCIA.NIE MA WYTŁUMACZENIA,ŻE NIE ZAUWAŻYŁ,,MÓGŁ TAK NIE PEDZIEĆ!!!!

#9 ~piotrekkk~

~piotrekkk~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 10:58:15

ooooopel kallibra wygląda jak z kibla... halo diody halo fele halo wieeeeeśśśśś!!! pewnie zamiast wydechy zamontował rynne i sie poczół idiota. cale szczescie ze dziecku ani matce sie nic nie stalo. znajac zycie dostanie moze zakaz prowadzenia do roku...

#10 ~H@)~

~H@)~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 11:14:36

3 LATA ODSIADKI!! przeciez on mogl zabic to dziecko, no wlasnie a gdyby tam byl NOWORODEK!! A zreszta byl trzezwiutki to wiedzial co dokladnie robi,moje zdanie jest takie kto swiadomie jedzie ropedzonym samochodem i nie potrafi sobie wyobrazic jakie groza temu konsekwencje to jest NIENORMALNY i nie powinien w ogole siegac za kolko!!!Na pewno uraz temu dziecku jakis zostanie i wyjdzie w przyszlosci, matko tego dziecka staraj sie o odszkodowanie zaloz sprawe cywilina!!! Przez takie uderzenie dziecko moze miec pozniej problem z koncentracja, uczeniem sie itd. Nie daruj h... niech nie czuje sie bezkarny i zadna skrucha mu nie pomoze bo mogl myslec co robi jak mial ciazka noge na gazie!!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 14:31:41

Widły powinny pójść w ruch. To byłby najszybszy i najsprawiedliwszy sąd.
W naszych sądach sprawa będzie się ślimaczyła...tak ze dwa lata.

#12 ~sarna1~

~sarna1~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 16:01:54

wiadomo Calibra - wies tanczy i spiewa .... dobrze ze dzieciak caly.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 16:59:43

Wsadzic tego glupka i zabrac mu prawo jazdy!!!!!!Znam tego maluszka ijego matke,wiem jak teraz sie czuje:(Ciekawe czy ten deb*** wogole powiedzial PRZEPRASZAM ale to i tak nie wystarczy!!!!Maly da sobie rade boma u boku kochajacych go rodzicow!!!!A GO DO PAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

#14 ~FATHER~

~FATHER~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 20:38:50

Przepraszam wszyskich za kolokwializm (prostactwo w wymowie) ale nie mam innej opcji na komentarz dot.tego artykułu:

ŁEB BYM TEJ KUR_IE I CH_JOWI /Z CALIBRY/ WYRWAŁ I DO SZYI NASIKAŁ JAKBY COŚ TAKIEGO SPOTKAŁO MOJĄ ŻONĘ Z DZIEĆMI NA SPACERZE

Odebrałbym mu życie aby już nigdy więcej nie skrzywdził żadnego człowieka a że poszedłbym siedzieć za to........mam świadomość ale wiem też że byłaby to zbrodnia popełniona w afekcie wiec po kilku latach powróciłbym do domu z radością że ten PAJAC nikomu więcej KRZYWDY NIE ZROBI!

#15 ~toska~

~toska~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 21:07:26

Co za palant kurw-a głupia małolat wszedł w auto podjarany i co tragedia. zeby jemu sie kiedys takie cos przytrafilo zobaczy sam jak to jest.

#16 ~Monter~

~Monter~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 21:22:46

powinien nie do paki tylko całe życie pracować na tego maluszka

#17 ~carmelittka~

~carmelittka~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 21:49:38

Gnojka powinni surowo ukarać !!!

Współczuję przeżyć maluszkowi i jego mamie...Dziękować Bogu, że nic poważniejszego się nie stało, choć trauma zostanie...
Życzę maleństwu dużo zdrówka.

#18 ~Rebelivs~

~Rebelivs~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 23:13:46

Przepraszam wszyskich za kolokwializm (prostactwo w wymowie) ale nie mam innej opcji na komentarz dot.tego artykułu:

ŁEB BYM TEJ KUR_IE I CH_JOWI /Z CALIBRY/ WYRWAŁ I DO SZYI NASIKAŁ JAKBY COŚ TAKIEGO SPOTKAŁO MOJĄ ŻONĘ Z DZIEĆMI NA SPACERZE

Odebrałbym mu życie aby już nigdy więcej nie skrzywdził żadnego człowieka a że poszedłbym siedzieć za to........mam świadomość ale wiem też że byłaby to zbrodnia popełniona w afekcie wiec po kilku latach powróciłbym do domu z radością że ten PAJAC nikomu więcej KRZYWDY NIE ZROBI!

Kolego, możesz złapać gumę, ściągnie Cię na pobocze i trafisz kogoś. I ktoś inny będzie się o Tobie wypowiadał, jak Ty w tej chwili o nim. Prawda jest taka jednak, że calibry, BMW i inne tuningi kupują ludzie, którzy chcą poszaleć, są nieodpowiedzialni, lubią brawurę, a często nie potrafią jeździć. Masz prawo się denerwować, ale w tym kraju nie jest normalnie i prędzej ciebie posadzą za rzucanie takich haseł, niże jego za spowodowanie wypadku

#19 ~jurgeen~

~jurgeen~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 23:41:04

Samo zdjęcie tego zmasakrowanego wózka przyprawia o dreszcze...

#20 ~tlj~

~tlj~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 23:42:43

Kolego, możesz złapać gumę, ściągnie Cię na pobocze i trafisz kogoś. I ktoś inny będzie się o Tobie wypowiadał, jak Ty w tej chwili o nim. Prawda jest taka jednak, że calibry, BMW i inne tuningi kupują ludzie, którzy chcą poszaleć, są nieodpowiedzialni, lubią brawurę, a często nie potrafią jeździć. Masz prawo się denerwować, ale w tym kraju nie jest normalnie i prędzej ciebie posadzą za rzucanie takich haseł, niże jego za spowodowanie wypadku

Polska to bardzo piekna kraj-wiec skad taka emigracja...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych