Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pedofile w sutannach - mit czy ukryta prawda?

kościół pedofilia ksiądz

152 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 23:11:10

Na twoje bezmózgowie, to nawet brak jest określenia.

W skali 1 - 10, dałbym ci i nie tylko ja  - "" mniej niż zero "".

Zacznij pyszczyć, to zamkną temat, a szkoda by było.

Lubisz >Lady Pank< Jożin ? :blink:  Wow ! :D

...a znasz tą ich piosenkę "w siódmym niebie nienawiści" ? ;)

p.s. Tak na marginesie to w skali 1 - 10 nie ma mniej niż zero, to są liczby dodatnie, w sumie nie tylko ja o tym wiem. B) :lol:

#42 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 23:11:23

Abp Michalik dziś - nie kontrolując się za bardzo - powiedział, że "Wiele tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby te relacje między rodzicami były zdrowe"...Czyli, przekładając ten tekst z klechowskiego mamrotania, na język polski, zrozumiały dla każdego, kto ma IQ powyżej 100 (do tych z niższym IQ nie warto pisać - i tak nie rozumieją tekstu czytanego, o ile oczywiście posiedli umiejętność czytania) to rodzice i dzieci są winne temu, że ksiądz każe im się masturbować, współżyć z nim seksualnie itd., itp., etc., i inne przypisy... ;)

Pokazał (jak to napisałby jeden z dyżurnych trolli na tym forum - dawny "Wojciech Cejrowski", późniejszy i dzisiejszy "czarna pantera") swoją prawdziwą twarz i swój prawdziwy pogląd na molestowanie seksualne dzieci...I to jeden z możnowładców tego imperium: arcybiskup...To czego spodziewać się po szeregowych pedofilach w sutannach?

Oczywiście, abp po pewnym czasie się zmitygował...Powiedziałem to czego nie chciałem powiedzieć, ale powiedziałem, bo ...

Ale "mleko już się rozlało"...

ps. mam pytanie do czarnej...

mariusz: czy gdyby któreś z twoich dzieci zerżnął ksiądz-pedofil - też byłbyś taki statystyczny ("promil przypadków pedofilii zdarza się wśród księży - reszta to inne zawody"), umniejszając wagę tego bydlactwa? proste pytanie: ty - wierzący, gloryfikujący księży...dałbyś mu za zerżnięcie twojego dziecka w pysk, czy wystarczyłaby ci modlitwa?

Ate, on nawet jeszcze by przytrzymał, aby się nie wyrywał  zboczeńcowi.

Ma tak zryty "beret", że - nie mam nawet nazwy na określenie jego stanu zdrowia psychicznego.

#43 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 23:12:43

...pyszczyć ??? :blink: :lol: :lol:

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 23:14:05

Cieszę się że w końcu się odważyłeś napisać "jaka to drzazga w twoim sercu tkwi" :D .

Oj jedziesz ze mną "grubo", pozwól zatem że ja nie będę cię wyzywał, ok ? Mam nadzieję, że mimo to mój post będzie dla ciebie wystarczająco zrozumiały w swoim przekazie.

Te "argumenty" pozostawię tobie, wszak jakimiś argumentami musisz się wykazywać w dyskusji, prawda ?

Piszesz coś o swojej irytacji, a nie myślałeś może w związku z tym o jakiś lekach ? Taka tylko moja rada w tym względzie....co się tyczy twojego zdziwienia, to wybacz, ale nie wiem co ci poradzić....może rzuć to palenie tych papierosów ? ...może to przez to jesteś taki wciąż zdziwiony i otumaniony. Spróbuj chociaż, trzymam za ciebie kciuki.

To ty mi współczujesz tego, że mam takie pochodzenie ? ...cóż, może i masz trochę racji, bowiem szlachta zaściankowa to nic takiego wielkiego....ale jednak zawsze to szlachta ! ^_^

Ty to pewnie jesteś co najmniej baron, skoro mi współczujesz.

Co do mieszkań to pewnie też masz jakieś pałace czy cuś ...więc gdzie mi tam do ciebie.

To ty pytasz o moje wykształcenie? Czy odpowiadasz ?

Jak się zdecydujesz to daj znać, wtedy ci odpiszę konkretniej, ok ?

Owszem posiadam wyższe wykształcenie.....i jestem z tego bardzo dumny. ^_^

Czy to aż takie jest dziwne ? ....widocznie dla ciebie tak.

Wybacz Jimmy, ale chyba mnie z kimś pomyliłeś (sądy/oskarżenia). Ktoś musiał cię silnie wystraszyć jak widać, ale pewnie były ku temu powody skoro aż tak to przeżywasz od tylu lat. :lol:
Spróbuj się uspokoić i nie pisać jednak takich bzdur, wszak brzmi to nieco niedorzecznie.

Jeśli masz problemy z ciśnieniem, to tym bardziej powinieneś panować nad sobą. Spróbuj zaparzyć sobie może melisy, ale zanim wystygnie to weź może serię głębszych wdechów....wciągaj powietrze nosem, a wydychaj ustami.....tylko do stu piorunów ! Nie pal przy tym tych papierochów ! ...hi hi hi !

Kilka lat temu nie pisałem jeszcze na forum GP.

Zacząłem jakieś dwa/trzy lata temu....ale to wszak jest kilka lat (2...3).

...ale jeśli chcesz się ze mną umówić to żaden problem.

Napisz proszę gdzie i kiedy i po ptokach, po co to się od razu tak denerwować. Jakoś się dogadamy, będę zimą to można się przecież spotkać.
Napisz tylko jakim rowerem się poruszasz i jakie będziesz miał palto na sobie, cobym cię rozpoznał, ok ?

Pamiętaj Jimmy, że czarna pantera nie boi się nikogo.

Tak to już jest czy tego chcesz czy nie.... ^_^

Co ty znowu z tym psem Cezarem ?

....ale skoro wciąż do tego wracasz to ci powtórzę.

Twój pies zdechł, tak jak sam pisałeś....ale nie zdechł śmiercią naturalną (jak sam pisałeś) , tylko żeś mu w tym pomógł. Wstrzykując mu truciznę, zapewne nie osobiście, ale pewnie weterynarz to uczynił za twoją zgodą.

Dlatego właśnie zwyczajnie żal mi jest takich hipokrytów jak ty....co w temacie o grzybach użalają się nad chronionym grzybem >kozia broda<, a w rzeczywistości są za eutanazją (czyli zabijaniem starców i kalek) i za aborcją czyli za zabijaniem nienarodzonych dzieci w łonie Matki. Taka hipokryzja muszę powiedzieć mnie przeraża....szczególnie jeśli chodzi o dzieci.

Z tego co pamiętam jesteś też zwolennikiem praw dla pederastów żeby mogli adoptować dzieci....a nad grzybkiem się użalił....ech ! <_<
Muszę przyznać że trafnie wybrałeś sobie tą fotkę pod swoim nickiem, oj trafnie.   Ta fotka wiele wyjaśnia.
Sam zresztą przyznajesz się w swojej sygnaturce że jesteś cholerykiem. Moim jednak zdaniem to cholerykiem byłeś kiedyś, teraz jest już znacznie gorzej niestety.
Uważaj zatem żeby ciebie ktoś kiedyś "nie uśpił" jak będziesz poważniej chory, wszak eutanazja nie jest ci obca.

Pisałeś też że Cezar to tak jakby członek twojej rodziny i że tak był traktowany.....
To jeśli można tak postąpić z członkiem rodziny to nie mam więcej pytań. Pisałeś też że patrzyłeś się psu prosto w oczy jak zdychał...ech...biedny pies.

...ale dość już o tym.

Jak tam twoje koty ? Żyją jeszcze ? Czy może zachorowały i je żeś potraktował podobnie...

Szanuj innych Jimmy szanuj, bo w innym razie będę musiał ponownie zająć się tobą indywidualnie na forum GP. :D

...a co to, to jakieś twoje osiągnięcie życiowe ? Uczestnictwo od kilku lat na forum GP podnosi twoje morale ?  Wygląda na to że traktujesz to jako jedno z większych swoich osiągnięć życiowych ? W takim razie respekt ! Gratuluję ! :lol:

Tylko dlaczego zatem od czasu kiedy Wojciech C. nieźle "przetrzepał ci skórę" na forum piszesz tak jakby "spod kamienia".

Proszę cię Jimmy nie rozśmieszaj mnie. Nie widziałem jeszcze takiego twojego postu żebyś się z kimś "pięknie" różnił. To ci się tylko wydaje Jimmy, ale prawda jest inna.

Cieszę się że będziesz powielał ten swój fajny post o mnie i nie o mnie (to miłe), a ja będę starał ci się w tym pomagać, ok ?

Tylko się nie zdziw. :D ;)

Dobrze napisane.

#45 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 23:15:38

...by przytrzymywał ??? :blink: :lol: :lol:

#46 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 09 październik 2013 - 00:49:06

Dobrze napisane.

Czarny, już sam sobie odpisujesz?

Widzę że twój stan się pogarsza i to szybciej niż się można było spodziewać... Chyba leki nie zostały przyjęte bo znowu twoje "drugie ja" się ujawniło :lol:

#47 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 21:02:08

Do kogo piszesz tytus ? :huh:

W "powitalni" nie zauważyłem żadnego nowego forumowicza o takowym nicku "Czarny" :D .

#48 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 09 październik 2013 - 21:10:42

Do kogo piszesz tytus ? :huh:

W "powitalni" nie zauważyłem żadnego nowego forumowicza o takowym nicku "Czarny" :D .

Wstydzisz się swoich postów???

Uuu, nie od dziś wiadomo ze zza krzaka pisanie to twój ulubiony styl...

Teraz nastąpi etap wyparcia się lub ataku na mnie... Co obstawiacie? :P

#49 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 21:17:52

Ja obstawiam atak ! :lol:

#50 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 21:43:20

...

Panu już podziękujemy.

Wniosek o bana wysłany.

Ostrzegałem.

Tytus

#51 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 22:27:58

Dobrze napisane.

Czarny, już sam sobie odpisujesz?

Widzę że twój stan się pogarsza i to szybciej niż się można było spodziewać... Chyba leki nie zostały przyjęte bo znowu twoje "drugie ja" się ujawniło :lol:

Niech cię o to głowa nie boli.

Jak sam wspominałeś wielokrotnie, posty nie znikają całkowicie, zostają do wglądu przez admina i modów, a sam wiesz które posty cię dyskwalifikują... zwłaszcza te bez podpisów.

To o takie posty ci chodzi tytus ? Jak ten na górze ...cytuję: "Dobrze
napisane"......uooo ! :D  To faktycznie ktoś ostro "z gościa pojechał". :lol: :lol: ;)

#52 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 15:56:00

Kretynie - ataki choroby psychcznej masz i nawet bez tego , co zrobi Tytus.

#53 wielbicielka :)

wielbicielka :)

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4040 postów

Napisano 10 październik 2013 - 19:47:22

Warto posłuchać.... już teraz wiadomo kto jest winny, a kto jest ofiarą według przedstawicieli kościoła. Większych bredni nie słyszałam.... :angry: 

#54 ~Hokus~

~Hokus~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 20:04:38

Hierarchowie kościelni w Polsce oznajmili, że nie będą zawiadamiać śledczych o przypadkach pedofilii:

http://www.tvn24.pl/...y,361802,s.html

Bez komentarza...

#55 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 21:29:18

Warto posłuchać.... już teraz wiadomo kto jest winny, a kto jest ofiarą według przedstawicieli kościoła. Większych bredni nie słyszałam.... :angry: 

Powinnaś poczytać 

http://forum.gp24.pl...kosciola-t30512

#56 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 21:37:46

Kretynie - ataki choroby psychcznej masz i nawet bez tego , co zrobi Tytus.

...entliczek pentliczek co zrobi Piechniczek ....teeego nie wie nikt ! :lol:

#57 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 21:41:14

Widzę że ryża nie jest na bieżąco w temacie. :D

Do tamtej wypowiedzi jest już "aneks"....ale przecież to jest chyba zakazane/tabu ? ...skoro tą informację i  inne wciąż tytus kasuje. ;) :D

#58 wielbicielka :)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4040 postów

Napisano 10 październik 2013 - 21:47:11

Nie otwiera mi linku...

#59 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 22:14:27

Nie otwiera mi linku...

Wpisz w Google - taka jest wiara kościoła - ewentualnie wejdź na 6 stronę

"kącik światopoglądowy".

http://forum.gp24.pl...-wiara-kościoła

Gp ma jakieś problemy sama z sobą.

============================================

Jednak tylko pozostała strona 6 i tytuł - Taka jest wiara kościoła

Osobiście sprawdzałem i pokazują jedynie informację, że takiej

strony nie można znaleźć.

Spróbuję jeszcze inaczej -

http://forum.gp24.pl...dowy-f50/page-6

Ten działa.

Użytkownik pos3gacz edytował ten post 10 październik 2013 - 22:31:38

#60 wielbicielka :)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4040 postów

Napisano 10 październik 2013 - 22:35:14

Wpisz w Google - taka jest wiara kościoła - ewentualnie wejdź na 6 stronę

"kącik światopoglądowy".

http://forum.gp24.pl...-wiara-kościoła

Gp ma jakieś problemy sama z sobą.

============================================

Jednak tylko pozostała strona 6 i tytuł - Taka jest wiara kościoła

Osobiście sprawdzałem i pokazują jedynie informację, że takiej

strony nie można znaleźć.

Spróbuję jeszcze inaczej -

http://forum.gp24.pl...dowy-f50/page-6

Ten działa.

Dzięki.... to mi otwiera.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kościół, pedofilia, ksiądz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych