Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pedofile w sutannach - mit czy ukryta prawda?

kościół pedofilia ksiądz

152 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 00:45:54

1. Tak więc, po "merytorycznych" wpisach dwóch uczestników ( Smerfa i czarnej) można wywnioskować, że pedofilia wśród księży to mit, wymysł "pożytecznych idiotów" i w ogóle sprawka rosyjskiej agentury...

2. Aha! Dowiedziałem się również, że mam na imię Sasza lub Siergiej (nie wiem które?) i w dzieciństwie miałem problem z księdzem pedofilem...

3. Brak logiki (jeżeli problemu pedofilii wśród kapłanów KRK nie było i nie ma, to jakim cudem miałem mieć z tym styczność??)...

Korzystając z okazji że Japończycy poszli już do domu zajrzałem na forum GP....
...i co widzę ?! :huh: :D

To co zwykle...Jimmy coś tam próbuje napisać z sensem...ale jakoś tak nieporadnie jak zwykle. :D

1. Otóż pedofilia wśród księży to zapewne nie jest mit.

Szkoda że tak trudno jest ci to pojąć Jimmy.

Jest to jednak (jak to pisze tytek) promil tego problemu.

Problem pedofilii dotyczy się w zdecydowanej większości (czyt. w 99ciu procentach) innych grup społecznych....takich jak np. nauczyciele, policjanci, rodzice zastępczy, żołnierze itd.itd....

2. Nikt nigdzie nie napisał że masz na imię Sasza lub też Sergiej, ale skoro sam tak piszesz, to coś musi być na rzeczy....nie uważasz ? :D

Nikt też nie napisał, że w dzieciństwie miałeś problem z księdzem pedofilem....ale skoro sam tak piszesz. ;)

Moim zdaniem to raczej w okresie młodzieńczym miałeś taki problem....może byłeś molestowanym ministrantem czy cuś. :D

3. Brak logiki w tym co piszesz Jimmy. :)

Nikt nie twierdzi że nie ma takiego problemu...ależ on jest ! To przecież oczywiste jest.
Pedofilia wśród księży istnieje, ale jest to promil przypadków pedofilii na świecie.
Wśród innych "grup społecznych" występuje on zdecydowanie częściej.

Dlatego zachodzi uzasadnione podejrzenie, że jednak kiedyś cię jakiś ksiądz ten tego.....skoro tak często (z uporem maniaka) wracasz do tego wątku. :D ;)

#22 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 00:58:11

ps. Ale akurat u tych dwóch użytkowników Forum, logika to pojęcie zbyt abstrakcyjne, by było prawdziwe...

Dla nich liczy się tylko ferment...Cóż widocznie w ten sposób odreagowują "kompleks małego członka"

Rozumiem, że masz jakiś bliżej nieokreślony żal do mnie. ;) :D

...ale jednak do forumowicza >Smerf Maruda< powinieneś mieć jednak szacunek Jimmy.

To starszy zarejestrowany forumowicz i należy się mu było nie było respekt i szacunek.

Nigdy nie spotkałem się na forum z "kompleksem małego członka".....ale skoro ty o tym piszesz, to faktycznie musisz mieć z tym jakiś problem. :D

Pozdrawiam cię serdecznie i proszę (z góry) trzymaj fason, ok ?! ;)
3m się Jimmy ! :D

#23 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 06 październik 2013 - 10:51:27

Korzystając z okazji że Japończycy poszli już do domu zajrzałem na forum GP....
...i co widzę ?! :huh: :D

No weź nie przy śniadaniu nie rozśmieszaj mnie, co? :P

Japończycy, haha, a co, mangę wyłączyłeś? I tv wyszedł? :lol:

O żesz, no z dnia na dzień przechodzisz w bajkach i fantazjowaniu samego siebie :D

#24 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 12:15:45

No weź nie przy śniadaniu nie rozśmieszaj mnie, co? :P

Japończycy, haha, a co, mangę wyłączyłeś? I tv wyszedł? :lol:

O żesz, no z dnia na dzień przechodzisz w bajkach i fantazjowaniu samego siebie :D

Ooo ! Tutaj też mi odpisujesz ? :D

...a tak się zarzekałeś jeszcze niedawno. :lol:
...ale kto by cię tam brał na poważnie, to co piszesz.

Przecież zawsze piszesz jedno a robisz drugie, tak to już jest z tobą. ;)

Nie wiem co w tym takiego śmiesznego i fantastycznego, że sąsiedzi mnie nawiedzają cyklicznie ? :D
...cóż, nie będę się rozpisywał bo i po co.
Zauważyłem jednak że w temacie >...do admina< piszesz już bardziej do rzeczy. ;) :D

#25 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 06 październik 2013 - 12:23:55

1...ale kto by cię tam brał na poważnie, to co piszesz.

Przecież zawsze piszesz jedno a robisz drugie, tak to już jest z tobą. ;)

2-Nie wiem co w tym takiego śmiesznego i fantastycznego, że sąsiedzi mnie nawiedzają cyklicznie ? :D

1-coś chyba ci pomerdało i piszesz znowu o sobie? Przeciez ciebie już od dawna poza 3 osobami nikt na poważnie nie bierze :)

2- ooo, a nawiedziili cię na dvd, pendrivie czy na innym nośniku? :P

#26 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 06 październik 2013 - 14:08:08

O żydach, pedałach i cyklistach-komunistach

#27 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 17:56:43

1-coś chyba ci pomerdało i piszesz znowu o sobie?
2.  Przeciez ciebie już od dawna poza 3 osobami nikt na poważnie nie bierze :)

3- ooo, a nawiedziili cię na dvd, pendrivie czy na innym nośniku? :P

1. Skoroś taki ciekawy mojej osoby to piszę. :D

2. O ! To prowadzisz jakąś statystykę ? :huh:

Ja w przeciwieństwie do ciebie nie potrzebuję żadnego wsparcia na forum. ;) :D

Z drugiej jednak strony masz rację, na forum GP można policzyć dosłownie na palcach jednej ręki ludzi którzy potrafią coś konkretnego mądrego i rzeczowego napisać.

Zdecydowana większość forumowiczów jest tutaj z powodu braku innego zajęcia, z nudów itd....i nie reprezentują sobą zbyt wiele.
Dlatego mi nie zależy na jakimś wirtualnym poklasku, tak jak tobie czy też innym, którzy w realnym życiu niewiele osiągnęli i niewiele znaczą.
Dlatego ciesz się tytek swoją "władzą" na forum jak najdłużej, bo jak widzę to jedno z największych twoich życiowych osiągnięć. :P :D

3. Jesteś rasistą ? Masz coś do Japończyków ? :huh:
...ale skoro pytasz to odpowiadam...to było spotkanie trzeciego stopnia. :)

#28 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 06 październik 2013 - 18:22:47

1. Skoroś taki ciekawy mojej osoby to piszę. :D

2. O ! To prowadzisz jakąś statystykę ? :huh:

Ja w przeciwieństwie do ciebie nie potrzebuję żadnego wsparcia na forum. ;) :D

Z drugiej jednak strony masz rację, na forum GP można policzyć dosłownie na palcach jednej ręki ludzi którzy potrafią coś konkretnego mądrego i rzeczowego napisać.

Zdecydowana większość forumowiczów jest tutaj z powodu braku innego zajęcia, z nudów itd....i nie reprezentują sobą zbyt wiele.
Dlatego mi nie zależy na jakimś wirtualnym poklasku, tak jak tobie czy też innym, którzy w realnym życiu niewiele osiągnęli i niewiele znaczą.
Dlatego ciesz się tytek swoją "władzą" na forum jak najdłużej, bo jak widzę to jedno z największych twoich życiowych osiągnięć. :P :D

3. Jesteś rasistą ? Masz coś do Japończyków ? :huh:
...ale skoro pytasz to odpowiadam...to było spotkanie trzeciego stopnia. :)

Nie, nie prowadzę żadnej statystyki (choć sądząc po tym jak podczas mojego urlopu wyciągałeś moje stare, wręcz historyczne posty jak króliki z rękawa) to mogę mniemać że ty takowa prowadzisz- "spis postów tytusa" :P

Ja po prostu obserwuję jak robisz z siebie tego, co mu w bajce ogon odpadał (jesteś specjalistą od bajek to w mig skumasz prawda? :P )

#29 ate

ate

Obserwator rzeczy dziwnych i ulotnych

• PipPipPipPip
  • 1685 postów

Napisano 07 październik 2013 - 19:07:29

Rozumiem, że masz jakiś bliżej nieokreślony żal do mnie. ;) :D

...ale jednak do forumowicza >Smerf Maruda< powinieneś mieć jednak szacunek Jimmy.

To starszy zarejestrowany forumowicz i należy się mu było nie było respekt i szacunek.

Rozumienie, to jest akurat to, z czym masz gruby problem...

Natomiast co do moich odczuć w stosunku do wirtualnego cepa, jakim wg mnie niewątpliwie jesteś? Cóż...To mieszanina odczuć...Zaczynając od irytacji (jakim cudem, takie coś jak ty jeszcze na forum wegetuje), poprzez zdziwienie (większość, bo nie całość moderacji, nie dostrzega twojego netowego kryptoskur..syństwa ukrytego pod "grzecznymi" postami i kadzeniu co niektórym modom ) i litość (współczuję takim mitomanom jak ty, którzy wymyślają sobie szlacheckie pochodzenie, posiadanie iluś tam mieszkań w Słupsku, ukończone studia /na jakim kierunku??/ i inne tego typu niesprawdzalne rzeczy...jeżeli ktoś to ma/posiada - to tym się nie chwali, a już na pewno nie na forum GP24...inaczej jest z tymi, którzy CHCIELIBY TO MIEĆ...jak ty  ;) ) oraz wesołość (twoje bzdurne wpisy sprzed 2-3 lat o postawieniu mnie przed sądem za posty...ba! jak mnie już widzisz na ławie oskarżonych  :lol: pamiętasz, mitomanie? No i to twoje sławetne archiwum moich wpisów...no kabaret  ;) ) poprzez olewactwo frajerstwa (kilka lat temu ci cieniasie proponowałem spotkanie w realu, byś mógł mi prosto w oczy rzec to, co tu wypisujesz...no i co? i nasz kozak internetowy Wojciech Cejrowski / czarna pantera się po prostu zesrał...) do czystej złości (dla mnie osobiście przegiąłeś przysłowiową pałę, szydząc z odejścia mojego ukochanego psa Cezara).

Jesteś po prostu zakompleksioną wszą realnego życia, która dowartościowuje się dopierd..aniem innym userom forum GP24 - to jest moje zdanie i go nie zmienię...

mariusz, mamić możesz w miarę świeżych userów, takich jak: Niu (pozdrawiam), Kimm (również pozdrawiam), czy Maggi28 (nie znam, ale również pozdrawiam)...oni nie znają cię tak dobrze jak ja, czy Tytus...

W kwestii szacunku do Smerfa...To prawda, jest to chyba już jeden z nielicznych, starszych ode mnie "stażem" forumowym na tym portalu userów...

Po pierwsze primo: szanuję jego zacięcie historyczne i foto...Różnię się z nim (pięknie  ;) ) w kwestii postrzegania władzy i polityki w Polsce...

Po drugie primo: jesteś ostatnim bytem, który może komukolwiek wypominać brak szacunku w stosunku do innych userów tego forum...

Będę powielał ten post - nie zdziw się.

#30 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 21:58:44

Cieszę się że w końcu się odważyłeś napisać "jaka to drzazga w twoim sercu tkwi" :D .

Oj jedziesz ze mną "grubo", pozwól zatem że ja nie będę cię wyzywał, ok ? Mam nadzieję, że mimo to mój post będzie dla ciebie wystarczająco zrozumiały w swoim przekazie.

Te "argumenty" pozostawię tobie, wszak jakimiś argumentami musisz się wykazywać w dyskusji, prawda ?

Piszesz coś o swojej irytacji, a nie myślałeś może w związku z tym o jakiś lekach ? Taka tylko moja rada w tym względzie....co się tyczy twojego zdziwienia, to wybacz, ale nie wiem co ci poradzić....może rzuć to palenie tych papierosów ? ...może to przez to jesteś taki wciąż zdziwiony i otumaniony. Spróbuj chociaż, trzymam za ciebie kciuki.

To ty mi współczujesz tego, że mam takie pochodzenie ? ...cóż, może i masz trochę racji, bowiem szlachta zaściankowa to nic takiego wielkiego....ale jednak zawsze to szlachta ! ^_^

Ty to pewnie jesteś co najmniej baron, skoro mi współczujesz.

Co do mieszkań to pewnie też masz jakieś pałace czy cuś ...więc gdzie mi tam do ciebie.

To ty pytasz o moje wykształcenie? Czy odpowiadasz ?

Jak się zdecydujesz to daj znać, wtedy ci odpiszę konkretniej, ok ?

Owszem posiadam wyższe wykształcenie.....i jestem z tego bardzo dumny. ^_^

Czy to aż takie jest dziwne ? ....widocznie dla ciebie tak.

Wybacz Jimmy, ale chyba mnie z kimś pomyliłeś (sądy/oskarżenia). Ktoś musiał cię silnie wystraszyć jak widać, ale pewnie były ku temu powody skoro aż tak to przeżywasz od tylu lat. :lol:
Spróbuj się uspokoić i nie pisać jednak takich bzdur, wszak brzmi to nieco niedorzecznie.

Jeśli masz problemy z ciśnieniem, to tym bardziej powinieneś panować nad sobą. Spróbuj zaparzyć sobie może melisy, ale zanim wystygnie to weź może serię głębszych wdechów....wciągaj powietrze nosem, a wydychaj ustami.....tylko do stu piorunów ! Nie pal przy tym tych papierochów ! ...hi hi hi !

Kilka lat temu nie pisałem jeszcze na forum GP.

Zacząłem jakieś dwa/trzy lata temu....ale to wszak jest kilka lat (2...3).

...ale jeśli chcesz się ze mną umówić to żaden problem.

Napisz proszę gdzie i kiedy i po ptokach, po co to się od razu tak denerwować. Jakoś się dogadamy, będę zimą to można się przecież spotkać.
Napisz tylko jakim rowerem się poruszasz i jakie będziesz miał palto na sobie, cobym cię rozpoznał, ok ?

Pamiętaj Jimmy, że czarna pantera nie boi się nikogo.

Tak to już jest czy tego chcesz czy nie.... ^_^

Co ty znowu z tym psem Cezarem ?

....ale skoro wciąż do tego wracasz to ci powtórzę.

Twój pies zdechł, tak jak sam pisałeś....ale nie zdechł śmiercią naturalną (jak sam pisałeś) , tylko żeś mu w tym pomógł. Wstrzykując mu truciznę, zapewne nie osobiście, ale pewnie weterynarz to uczynił za twoją zgodą.

Dlatego właśnie zwyczajnie żal mi jest takich hipokrytów jak ty....co w temacie o grzybach użalają się nad chronionym grzybem >kozia broda<, a w rzeczywistości są za eutanazją (czyli zabijaniem starców i kalek) i za aborcją czyli za zabijaniem nienarodzonych dzieci w łonie Matki. Taka hipokryzja muszę powiedzieć mnie przeraża....szczególnie jeśli chodzi o dzieci.

Z tego co pamiętam jesteś też zwolennikiem praw dla pederastów żeby mogli adoptować dzieci....a nad grzybkiem się użalił....ech ! <_<
Muszę przyznać że trafnie wybrałeś sobie tą fotkę pod swoim nickiem, oj trafnie.   Ta fotka wiele wyjaśnia.
Sam zresztą przyznajesz się w swojej sygnaturce że jesteś cholerykiem. Moim jednak zdaniem to cholerykiem byłeś kiedyś, teraz jest już znacznie gorzej niestety.
Uważaj zatem żeby ciebie ktoś kiedyś "nie uśpił" jak będziesz poważniej chory, wszak eutanazja nie jest ci obca.

Pisałeś też że Cezar to tak jakby członek twojej rodziny i że tak był traktowany.....
To jeśli można tak postąpić z członkiem rodziny to nie mam więcej pytań. Pisałeś też że patrzyłeś się psu prosto w oczy jak zdychał...ech...biedny pies.

...ale dość już o tym.

Jak tam twoje koty ? Żyją jeszcze ? Czy może zachorowały i je żeś potraktował podobnie...

Szanuj innych Jimmy szanuj, bo w innym razie będę musiał ponownie zająć się tobą indywidualnie na forum GP. :D

...a co to, to jakieś twoje osiągnięcie życiowe ? Uczestnictwo od kilku lat na forum GP podnosi twoje morale ?  Wygląda na to że traktujesz to jako jedno z większych swoich osiągnięć życiowych ? W takim razie respekt ! Gratuluję ! :lol:

Tylko dlaczego zatem od czasu kiedy Wojciech C. nieźle "przetrzepał ci skórę" na forum piszesz tak jakby "spod kamienia".

Proszę cię Jimmy nie rozśmieszaj mnie. Nie widziałem jeszcze takiego twojego postu żebyś się z kimś "pięknie" różnił. To ci się tylko wydaje Jimmy, ale prawda jest inna.

Cieszę się że będziesz powielał ten swój fajny post o mnie i nie o mnie (to miłe), a ja będę starał ci się w tym pomagać, ok ?

Tylko się nie zdziw. :D ;)

#31 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 22:08:55

1. Nie, nie prowadzę żadnej statystyki (choć sądząc po tym jak podczas mojego urlopu wyciągałeś moje stare, wręcz historyczne posty jak króliki z rękawa) to mogę mniemać że ty takowa prowadzisz- "spis postów tytusa" :P

2, Ja po prostu obserwuję jak robisz z siebie tego, co mu w bajce ogon odpadał (jesteś specjalistą od bajek to w mig skumasz prawda? :P )

1. Oj jakoś ci nie dowierzam. :D  Często piszesz tak jakbyś jednak jakieś tam notatki prowadził w swoim kalendarzyku czy też w innym "notesie". :lol:

Wciąż mnie zaskakujesz jakimiś nowościami/nowinkami, że już sam nie wiem co o tym myśleć. ;)

2. Jak widać na bajkach się znasz. Ja jakoś za czorta nie mogę sobie przypomnieć tej bajki ?
Podpowiedz zatem która to z bajek ?

Pewnie to jakaś twoja ulubiona. ^_^ :lol:

#32 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 07 październik 2013 - 23:32:36

#33 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 23:46:14

Wow !  :rolleyes:  ...ale fajny myk ! :D

Ciekawe co nastąpi później ? :blink: ;) :lol:

#34 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 09:52:37

Nie, nie prowadzę żadnej statystyki (choć sądząc po tym jak podczas mojego urlopu wyciągałeś moje stare, wręcz historyczne posty jak króliki z rękawa) to mogę mniemać że ty takowa prowadzisz- "spis postów tytusa" :P

Ja po prostu obserwuję jak robisz z siebie tego, co mu w bajce ogon odpadał (jesteś specjalistą od bajek to w mig skumasz prawda? :P )

Tytus, Ty zamiast go przyziemić, to go jeszcze karmisz..

#35 ate

ate

Obserwator rzeczy dziwnych i ulotnych

• PipPipPipPip
  • 1685 postów

Napisano 08 październik 2013 - 17:41:14

Abp Michalik dziś - nie kontrolując się za bardzo - powiedział, że "Wiele tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby te relacje między rodzicami były zdrowe"...Czyli, przekładając ten tekst z klechowskiego mamrotania, na język polski, zrozumiały dla każdego, kto ma IQ powyżej 100 (do tych z niższym IQ nie warto pisać - i tak nie rozumieją tekstu czytanego, o ile oczywiście posiedli umiejętność czytania) to rodzice i dzieci są winne temu, że ksiądz każe im się masturbować, współżyć z nim seksualnie itd., itp., etc., i inne przypisy... ;)

Pokazał (jak to napisałby jeden z dyżurnych trolli na tym forum - dawny "Wojciech Cejrowski", późniejszy i dzisiejszy "czarna pantera") swoją prawdziwą twarz i swój prawdziwy pogląd na molestowanie seksualne dzieci...I to jeden z możnowładców tego imperium: arcybiskup...To czego spodziewać się po szeregowych pedofilach w sutannach?

Oczywiście, abp po pewnym czasie się zmitygował...Powiedziałem to czego nie chciałem powiedzieć, ale powiedziałem, bo ...

Ale "mleko już się rozlało"...

ps. mam pytanie do czarnej...

mariusz: czy gdyby któreś z twoich dzieci zerżnął ksiądz-pedofil - też byłbyś taki statystyczny ("promil przypadków pedofilii zdarza się wśród księży - reszta to inne zawody"), umniejszając wagę tego bydlactwa? proste pytanie: ty - wierzący, gloryfikujący księży...dałbyś mu za zerżnięcie twojego dziecka w pysk, czy wystarczyłaby ci modlitwa?

Użytkownik ate edytował ten post 08 październik 2013 - 17:44:49

#36 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 17:58:37

...przyziemić  ???  :blink: :lol: :lol:

#37 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 08 październik 2013 - 22:30:50

...przyziemić  ???  :blink: :lol: :lol:

Uuu, jak zwykle "merytoryczny wpis"... Do pytania postawionego przez Ate'go odpowiedzi brak... Jakie to było łatwe do przewidzenia...

A teraz bedzie odpowiedź idiotyczna na ten post jak mniemam.. :)

#38 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 22:49:59

Uuu, jak zwykle "merytoryczny wpis"... Do pytania postawionego przez Ate'go odpowiedzi brak... Jakie to było łatwe do przewidzenia...

A teraz bedzie odpowiedź idiotyczna na ten post jak mniemam.. :)

...idiotyczna ??? :blink: :lol: :lol:

#39 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 22:57:25

Post tytusa # 32 :rolleyes:

Uuu, jak zwykle "merytoryczny wpis"... Do pytania postawionego przeze mnie w poście # 31 odpowiedzi brak... Jakie to było łatwe do przewidzenia. :lol: ;)

p.s. Lubisz się sam zaganiać w kozi róg tytek, oj lubisz. :P

#40 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 23:04:57

Post tytusa # 32 :rolleyes:

Uuu, jak zwykle "merytoryczny wpis"... Do pytania postawionego przeze mnie w poście # 31 odpowiedzi brak... Jakie to było łatwe do przewidzenia. :lol: ;)

p.s. Lubisz się sam zaganiać w kozi róg tytek, oj lubisz. :P

Na twoje bezmózgowie, to nawet brak jest określenia.

W skali 1 - 10, dałbym ci i nie tylko ja  - "" mniej niż zero "".

Zacznij pyszczyć, to zamkną temat, a szkoda by było.

Użytkownik pos3gacz edytował ten post 08 październik 2013 - 23:07:48

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kościół, pedofilia, ksiądz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych