Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Aaa~

~Aaa~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 13:58:55

To samo jest w Salusie,telefonicznie graniczy z cudem żeby się zarejestrować w dzień kiedy dziecko jest chore o ile jeszcze odbiorą łaskawie telefon a jeśli przyjdziesz z dzieckiem chora bez rejestracji to też nie wiadomo czy Cię przyjmą.Masakra ;(

#2 ~emila~

~emila~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 14:33:46

Ja bylam w podobnej sytuacji jak czytelniczka, choc naleze do przychodni na Westerplatte, przyjeto mnie z dzieckiem chorym na Wojska Polskiego. Nie czekalam.

#3 ~ala~

~ala~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 15:23:05

w slupsku na jednego pediatre przypada kilka tysiecy dzieci. do jednego lekarza dziennie (w zaleznosci od pory roku) chce przyjsc i zostac przebadanych od 40 do 80 dzieci ( 40 to rzadkosc). pytam ilu pacjentow moze lekarz przyjac dziennie, zbadac, zarejestrowac w systemie, wypisac recepte, zwolnienie. umiecie liczyc to liczcie. osoby odpowiedzialne za obsade personelu lekarskiego tak samo nie potrafia liczyc jak i pacjenci,

#4 ~treimp was~

~treimp was~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 15:46:27

salus na szafranka to masakra trzeba wiedzieć że się będzie chorym i sie rejestrować na przód bo jak sie pojdzie z choroba to nie ma miejsc to i tak nie przyjmą(piszę o doroslych u dzieci tez pewnie tak jest)

#5 ~Stasia~

~Stasia~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 17:18:11

To zapraszam wszystkich chorych do Potęgowa.U nas od kilkunastu miesięcy jest masakra.O 7.30 to można pomarzyć o dostaniu się do lekarza.Nic dziwnego jak lekarz pracuje po 5 godzin w tym jeszcze ma przerwę.

#6 ~mara~

~mara~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 18:05:19

Salus na Mochnackiego to samo-nie ma możliwości dostania się do lekarza w momencie zachorowania,ciągle odsyłają na pomoc dorażną po 18-stej.Rezultat taki,że już 3 razy byłam w ostatnim okresie na tej dorażnej pomocy,a nie po to wybrałam lekarza żeby w rezultacie leczyć się u trzech innych.No ale w Salusie na Mochnackiego trzeba wiedzieć 2 tyg.naprzód,że się zachoruje,bo tak rejestrują-PARANOJA!

#7 proszę o kulturę

proszę o kulturę

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 8154 postów

Napisano 05 kwiecień 2013 - 18:15:08

Do Salusa na Zielonej poszłam pieszo,bo dodzwonić się nie mogłam.Okazało się,że linia telefoniczna u nich ma ciągłę awarie stąd kłopoty z dodzwonieniem się.

Poszłam po to,żeby dowiedzieć się,że rejestracja na II półrocze będzie w maju.Cholercia,trochę dlugo.

#8 ~Monika~

~Monika~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 18:58:03

Ja chodzę z dziećmi na Szafranka i zawsze jestem przyjęta ,nawet bez rejestracji :)

#9 ~EmilyElizabeta~

~EmilyElizabeta~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 19:39:46

Smiech na sali! Na Kołłątaja to samo. od 15 lat mam tam lekarza. Z chorobą chodzę średnio raz w roku i zawsze słyszę to samo: najbliższy termin mamy za 3 dni lub zapraszamy po godzinie 18 na pomoc doraźną. W rezultacie u doktora, którego sama wybierałam w 1998 widziałam 3 razy.

#10 ~EmilyElizabeta~

~EmilyElizabeta~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 19:43:07

Z dziećmi chodzę na Westerplatte. Nigdy z niczym nie było żadnego problemu. Telefony odbierają zawsze i nawet jak człowiek się nie zdązył sie zarejestrowac zawsze był przyjęty. Teraz takze tam zrobili na godziny i jest jeszcze lepiej . max czeka sie 10 minut. Polecam i ukłony w stronę dr Foltyn!

#11 ~PACJENT/KA~

~PACJENT/KA~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 21:19:35

POLECAM PRZYCHODNIĘ W KOBYLNICY, MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA POCZĄWSZY OD LEKARZY, PILĘGNIAREK I PRACOWNIKÓW OBSŁUGI PRZYCHODNIĄ . APTEKA RÓWNIEŻ NA MIEJSCU. JEDNYM SŁOWEM MIEJSCE PRZJAZNE..... :) POLECAM

#12 ~Damian~

~Damian~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 21:26:41

POLECAM PRZYCHODNIĘ W KOBYLNICY, MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA POCZĄWSZY OD LEKARZY, PILĘGNIAREK I PRACOWNIKÓW OBSŁUGI PRZYCHODNIĄ . APTEKA RÓWNIEŻ NA MIEJSCU. JEDNYM SŁOWEM MIEJSCE PRZJAZNE..... :) POLECAM


To tylko reklama!!
tam jest tak samo, jak wszedzie.

#13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 22:35:20

A JA WOLĘ zadzwonic 0 7,30 i umowic sie na wizyte na konkretna h niz siedziec od godziny 8 do 12 , a tak sie zdarzałoWczesniej 6 lat moje dzieci należały do salusa... najpierw na młyńskiej,a pozniej na Piłsudskiego ... tam to dopiero był problem... wieczne wizyty na pogotowiu,bo doktor ma komplet i nas nie przyjmie. Dlatego przeniosłam dzieci na W.Polskiego ... jak narazie moze ze 2 razy wciagu 3 lat byłysmy na pogotowiu i ani jedego pobytu w szpitalu co bedac pacjetkami salusa zdarzało sie srednio co 2 miesiace....

#14 proszę o kulturę

proszę o kulturę

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 8154 postów

Napisano 06 kwiecień 2013 - 08:48:13

Smiech na sali! Na Kołłątaja to samo. od 15 lat mam tam lekarza. Z chorobą chodzę średnio raz w roku i zawsze słyszę to samo: najbliższy termin mamy za 3 dni lub zapraszamy po godzinie 18 na pomoc doraźną. W rezultacie u doktora, którego sama wybierałam w 1998 widziałam 3 razy.Może jest tak ostatnio,bo pani dr.Siedlińska jest kolejny raz chora,a brak jednej osoby w tak malej obsadzie,w dodatku w okresie wzmożonych zachorowań,jest odczuwalny.

#15 ~Ela~

~Ela~
 • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 08:18:13

Do Pacjentki:
W razie konieczności z chorym dzieckiem jechałam do przychodni w Kobylnicy.
Ale w czwartek przyjmował dr Markowski.Najpierw wyszedł wściekły z gabinetu z pretensjami, czyje to dziecko tak biega po korytarzu - a chłopiec , maks. 3 latek się po prostu chyba nudził i biegał. Potem weszła do gabinetu ze mną Pani z prośbą o receptę bo zgubiła listek antybiotyku, kazał czekać w kolejce- ok. Ale spodoba jak się do niej odzywał to chamstwo. Więc się zdenerwowała i wyszła.
Pan dr od razu mnie w niemiły sposób zapytał czy wiem , że od tego są lekarze rodzinni. Poinformowałam, że Pediatrzy (a właściwie rejestracja ) mówią , że mam iść na pogotowie - z goraczkującą córką i kaszlem mamy wizytę umówioną na 1 lipca 2016. Powiedział, że on tylko sprawdzi, czy nie ma zagrożenia życia , nie będzie badał ani leczył i mam iść do rodzinnego. W rezultacie widząc moje łzy osłuchał córkę i obejrzał gardło. Dał leki , po których poprawy nie ma . Pierwszy raz spotkałam lekarza, ktory zachowuje się jakby pracował tam za karę.
Nigdy więcej do Kobylnicy a w ogóle jak zobaczę dr Markowskiego to od razu pojde gdzie indziej . Gorączka u corki coraz wyższa, kaszel coraz gorszy. Obdzwoniłam przychodnie i nie ma szans. Prywatnie trzeba iść a to kosztuje. Po co płacić te składki?

#16 ~Pacjent~

~Pacjent~
 • Goście

Napisano 15 kwiecień 2017 - 16:10:33

To prawda że doktorek Markowski jest bezczelny chamski i mozna by tak wymieniac bez końca. Przyjmowal na dyżurze w kobylnicy, nie dość że wyszedł z zaplecza z opóźnieniem to jeszcze jest niemily dla pacjentow. Najpierw pyta o objawy a potem wylatuje z tekstem ze jak sie wie co dolega to się idzie do apteki. Więc jak on taki to ja nie dluzna z hukiem ze bylam i nie pomoglo! Wtedy trochę zszedl z tonu ale zupełnie bez sensu zaczal wypytywac w jakim charakterze pracuje, a czy to ma dobrac leki ? W koncu nie dal nawet recepty tylko wypisal zwykle podstawowe leki na zwykłej kartce i kazal czekac. Ja sie pytam na co? On ma leczyć???!!! On bierze dyżur tylko aby odbebnic godzinki i wziasc gruba kasę, a za dyzur nie mało biorą. Dowiem się skąd on jest i zloze skarge. Jak nie chce to niech nie pracuje w zawodzie a nie wku...a ludzi !

#17 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 05:31:07

P.Markowski  to cham , nie polecam , czekałam na pogotowiu na wizytę to najpierw pani z dzieckiem wyszła oburzona -powiedział po co przyszła, szkoda gadać ,on w ogóle nie powinien pracować jako lekarz #18 ~Alina~

~Alina~
 • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 17:55:41

Bylam na urlopie w Słupsku i synek dostał wysokiej gorączki i kaszel. Nie zostałam przyjęt na Wojska Polskiego. Odesłano nas do innej przychodni. Pani w rejestracji powiedziała gdzie możemy się ewentualnie udać. Na tyle miła była po usłyszeniu ze następnego dnia wyjeżdżam a nie wiem czy to nie zapalenie płuc lub oskrzeli...Więc odsyłają, nie przyjmują. Mama dodatkowo z Pania doktor rozmawiała. Pani doktor powiedziała że ma 40 pacjentów i nie przyjmie nas absolutnie. W salusie nawet nie będę pisała co się działo. Na 11Listopada doktor nas przyjęła i postawiła diagnozę: zapalenie płuc...

#19 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 17:55:41

Gdzie się takie szuje jak czarna pantera legną? Nie tylko sieją nienawiść ale i rozmawiają same ze sobą.
Wydawać się mogło,że będzie milej.Zwyczajnie przykro mi na duszy.

 #20 ~Er~

~Er~
 • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 10:48:52

Lekarz Markowski jest pozbawiony jakiejkolwiek empatii w stosunku do swoich pacjentów.W przeciągu paru miesięcy a ostatnio wczoraj moja 82 mama przez tego pseudo lekarza została w sposób okropny potraktowana, wyszła z płaczem z gabinetu, wręcz wymusiłem na nim żeby zbadał moją mamę.Ile jeszcze musi być skarg żeby zająć się tym "panem"
gdyż dla mnie nie jest to żaden lekarzDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych