Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

Pchli targ czy wyprzedaż garażowa, a może targ staroci jaka nazwa jest najlepsza dla spotkań sąsiadów w Miastku ?

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rumelski

Rumelski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 28 maj 2020 - 19:31:24

Warto ze sobą rozmawiać i poznawać swoje odmienne opinie. Czasami nalepiej to zrobić podczas niedzielnej kawy na mieście. Wiele miast pozwoliło sobie już na uruchomienie targów staroci, ten temat zapowiada stworzenie tagu staroci w Gminie Miastko.

Jakie tematy powinny być podejmowane podczas święta w niedziele gdy można odpocząć od pędzącego świata?

termin_flohmark_pchli_targ_miastko.jpg

#2 Rumelski

Rumelski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 28 maj 2020 - 19:46:51

Pchle Targi zwane również w wielu miejscach giełdami staroci, są tradycją do której wiele społeczności powraca. Fakt zdarzają się jednostki bardzo uporczywe które widzą w tym jednego z bieżących wrogów politycznych i chyba nic nie można z tym zrobić. Najbezpieczniej jest omijać gagatka zaprzestać komentować by nie przeszkadzać mu w zabawie. Taki jeden z drugim będzie się upajał wypisywanie zbędnych komentarzy nie związanych z zaproponowanym tematem tylko dlatego że jego ściana w pokoju zalana przez dziurawy dach objawiła postać z rogami. To straszne że tacy ludzi przyjście windykatora nazywają działaniem szatana, ale sami nie potrafią nic zrobić ze swoim życiem. Jest żal tych ludzi tak zwyczajnie po ludzku, ale nie potrafię im pomoc. 

17583.jpg

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2020 - 19:47:45

Pchlego targu w Miastku czy też w kaczym dole już nie będzie.
Najbliższy pchli targ jest w Słupsku obok Zamku Książąt Pomorskich, zapraszamy.

#4 Rumelski

Rumelski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 28 maj 2020 - 19:58:37

Jedną z mało interesujących dla nie wtajemniczonych jest zabawa w szukanie wroga narodu.

Były różne okresy historyczne kiedy to okupanci nastawiali przeciw sobie ludzi nastawiając ich przeciwko sobie. Przypomnę że naziści nastawiali mieszkańców przeciwko żydom, homoseksualistom, nauczycielom.

Wszystko to wygląda bardzo słabo ale takie są fakty historyczne. 

Uważam że jestem szczęściarzem bo mam prywatnego fana trolla dzięki któremu będę mógł zwiększać swoją zauważalność. Jednocześnie żal mi osób które wyrażają swoją nienawić a zaraz po przecinku mówią o miłości do czegoś nieistniejącego. 

Bądźmy dla siebie dobrzy, akceptujemy inny kolor włosów, Pchli Targ Powiatu Bytowskiego może w tym nam nieco pomóc. Nie zmarnujmy czasu na szarpanie się w grze której celem jest ambicja urażonego wyznawcy jedynie słusznej partii. Gdy nazizm został pokonany nie było ani jednego zwolennika tej zbrodniczej religji. 

Akceptacja jest najważniejsza

#5 Rumelski

Rumelski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 28 maj 2020 - 20:16:22

Jedną z mało interesujących dla nie wtajemniczonych jest zabawa w szukanie wroga narodu.

Były różne okresy historyczne kiedy to okupanci nastawiali przeciw sobie ludzi nastawiając ich przeciwko sobie. Przypomnę że naziści nastawiali mieszkańców przeciwko żydom, homoseksualistom, nauczycielom.

Uważam że jestem szczęściarzem bo mam prywatnego fana trolla dzięki któremu będę mógł zwiększać swoją zauważalność. Jednocześnie żal mi osób które wyrażają swoją nienawić a zaraz po przecinku mówią o miłości do czegoś nieistniejącego. 

Bądźmy dla siebie dobrzy, akceptujemy inny kolor włosów, Pchli Targ Powiatu Bytowskiego może w tym nam nieco pomóc. Nie zmarnujmy czasu na szarpanie się w grze której celem jest ambicja urażonego wyznawcy jedynie słusznej partii. Gdy nazizm został pokonany nie było ani jednego zwolennika tej zbrodniczej religji. 

Akceptacja jest najważniejsza

#6 Rumelski

Rumelski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 29 maj 2020 - 05:56:32

Miastko kiedyś nazywało się Rumelsburg, czyli miejsce handlu każdy mógł z okolicznych gmin przyjechać czym miał i wyprzedać na tutejszym targu miejskim. Nawet jeśli reprezentował poglądy radykalne nikomu to nie przeszkadzało bo wtym miejscu przed 1945 mieszkało wiele narodowości zanim nie zostali wypędzeni kolejno przez żołnierzy niemieckich a potem przez nowych mieszkańców wyznających jedynie słuszną firmę marketingową która sprzeda wszystko.

Warto powrócić do tradycji gdy mieszkańcy tego niewielkiego Miasta mówili w wielu językach.

Panoramy_i_widoki_Miastka_Miastko_870585

#7 Rumelski

Rumelski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 29 maj 2020 - 06:46:36

Dobrze jest żyć własnym życiem. Tylko czy to jest możliwe gdy ludzie muszą siedzieć z przymusu cały dzień przed komputerem. 

Twórzmy wspólne zainteresowania dzięki którym każdy nawet katolik fundamentalista bedzie miał swoje miejsce. Kiedyś cały ten nazistoski system odejdzie do lamusa, kolejny raz wsumie. Nie możemy tych ani żadnego innego człowieka który uwierzył innemy dyktorowi żle życzyć ani źle traktować. Nie musimy być katolikami to zbyt groźne by korzystać z tej narzuconej tradycji. 

Zajmijmy się rozwojem swoim i swoich sąsiadów. Jeśli będziemy bezpieczni finansowo to żaden okuopant z rzymu nie bedzie miał dostępu do naszego sumienia. Tym pomysłem jest możliwość spotkania się w Miastku Na Flohmarkt. 

Panoramy_i_widoki_Miastka_Miastko_856675

#8 Rumelski

Rumelski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 29 maj 2020 - 10:57:53

Wypoczynek jest ważny szczególnie ten weekendowy. Miastko to jeden z niewielu miejsc do którego jeszcze masowo turyści nie zaglądają, ale nawet jak by zaglądali to nie zobaczysz ich bo teren jest tak rozległy że znajdzie się miejsce dla każdego.

To wiadomość szczególnie dla ludzi siedzących cały dzień i noc w centrach pisania wszelkiego rodzaju komentarzy. Rozumiem że jesteście zmęczeni swoją nie kończącą się pracą, dlatego warto czasami odpocząć, trafiając na jedno z naszych licznych miejsc wypoczynku. 

Serdecznie pozdrawiam i życzę spokoju.

6709a571df7ee0a6b77422b3877d95b72e102eb8

Atrakcje turystyczne Pomorskiego

#9 Rumelski

Rumelski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 01 czerwiec 2020 - 07:47:01

Niezależnie od tego jak bardzo potrzebny jest projekt o którym zacząłem tu pisać to zawsze znajdzie się extremista który będzie szkodził.  Niech więc szkodnicy wiedzą że nikt nie bedzie z nimi rozmawiał aż do momentu gdy zmądrzeją. 

#10 Rumelski

Rumelski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 02 czerwiec 2020 - 12:44:15

Zacznijmy może od Lokalnego turysty który opowie o tym co interesujące w tym mieście 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2020 - 13:05:02

.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2020 - 17:09:53

Panie Rumelski, wszedłem na Pana link z postu numer 10 i zauważyłem że interesuje się Pan naturystami.
Mam w związku z tym pytanie, czy jest Pan naturystą, bo może i ja bym się też zdecydował. 
Pozdrawiam. 

#13 ~To skandal !~

~To skandal !~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2020 - 17:35:29

Nikogo nie interesują pańskie zainteresowania naturyzmem itp.
Czy jest Pan ekshibicjonistą, a może woli Pan jednak podglądać ludzi ?
Ponadto proszę nie rozpowszechniać na forum poglądów antify.
To jest niezgodne z prawem i jest prawem ścigane !
Dziwię się że moderacja pozwala Panu na takie tematy & posty i zaśmiecanie forum.

#14 Rumelski

Rumelski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 06 czerwiec 2020 - 17:36:20

Bardzo chciałbym Podziękować temu miłemu panu który raz coś ciekawego napisze a raz z braku pomusłów zwyczajnie stawi kropkę. Przykro mi że ma pan problemy o których wstydzi się pan mówić w rodzinie, ale forum nie jest dobrym miejscem. Czasami piszę coś ciekawego co może panu pomóc, dlatego sugeruje odwiedziny lokalnego turysty Jestem przekonany że panu pomogłem. 

#15 Rumelski

Rumelski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 06 czerwiec 2020 - 17:38:23

A tak przy okazji to tak wygląda giełda staroci, z pewnością wie pan o czy mówie.

1123.jpg

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2020 - 19:39:43

.

#17 Rumelski

Rumelski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 07 czerwiec 2020 - 08:07:47

Chciałem tylko przypomnieć że Wyprzedaż garażowa w Miastko to dopiero zapowiedź. Ale mamy już listę uczestników którzy są chętni by wźiąć udział w projekcie, więc możemy być pewni że bedzie dobrze.  

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2020 - 09:13:36

.

#19 Rumelski

Rumelski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 14 czerwiec 2020 - 09:48:54

Jest mi niezmiernie miło że mój fan, za każdym razem podbija moje posty, dzięki czemu za każdym dniem moje pomysły mogą dotrzeć do nowych do nowych zainteresowanych. Znasz już LOkalnego Turystę ?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2020 - 09:54:52

.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych