Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

96 odpowiedzi w tym temacie

#1 .aa

.aa

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 17:39:52

Kermit zwiał z SLD i teraz wypowiada się na ważne tematy w imieniu PO :lol: . Te fale na głowie, finezyjne dodatki, kolorowe marynarki wszystko to pokazuje jak wspaniale jest być radnym i przy okazji dobrze opłacanym pracownikiem miejskiej spółki. Mam wrażenie że Kermit bawi się na całego uważając, że to co robi jest ważne i ma sens. Zapewne w połączeniu miasta z gminą dalekowzrocznie widzi swoje miejsce pracy jeszcze lepiej opłacane niż dotychczas. Jak wiadomo bowiem miejsce spoczywania czterech liter ma niebegatelne znaczenie dla wyznawanych poglądów. Inaczej mówiąc jak stwierdził klasyk byt wyznacza świadomość.

Użytkownik .aa edytował ten post 14 listopad 2018 - 17:40:22

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 17:43:02

A co on do cholery ma do gadania???

#3 ~Gminny~

~Gminny~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 17:49:02

Oj szewczyk dratewka....gadu gadu gadu.... najpierw porządek w miescie zróbcie potem patrzcie na sąsiadów. My nie mamy zamiaru splacać długów za wasze 3 wałki....

#4 ~jb~

~jb~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 17:56:34

Komuszy pasozyt bije piane.

#5 ~marwoj~

~marwoj~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 18:10:49

Kermit zwiał z SLD i teraz wypowiada się na ważne tematy w imieniu PO :lol: . Te fale na głowie, finezyjne dodatki, kolorowe marynarki wszystko to pokazuje jak wspaniale jest być radnym i przy okazji dobrze opłacanym pracownikiem miejskiej spółki. Mam wrażenie że Kermit bawi się na całego uważając, że to co robi jest ważne i ma sens. Zapewne w połączeniu miasta z gminą dalekowzrocznie widzi swoje miejsce pracy jeszcze lepiej opłacane niż dotychczas. Jak wiadomo bowiem miejsce spoczywania czterech liter ma niebegatelne znaczenie dla wyznawanych poglądów. Inaczej mówiąc jak stwierdził klasyk byt wyznacza świadomość.

Temat był przerabiany za Kobylińskiego. Ludzie nie po to wyprowadzali się po za miasto aby teraz mieszkać w gminie miejskiej!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 18:18:49

Weź Szewczyk przestań pierdzielić razem ze swoimi kumplami z twierdzy "ratusz" nadajecie się do zbierania kamieni z pola, a nawet i to zajecie pewnie by was przerosło. W ogóle kto głosuje na takich typów jak ty ?! powiedz co zrobiłeś dobrego w mieście przez te wszystkie lata !? Nie wiesz za bardzo, to ci powiem. Przyczyniles się praktycznie i fizycznie do upadku tego miasta fakt jest fakt! to ze kilku pseudo prezesów poliszbiznesmenkow jeździ dobrymi samochodami w tym Paryżu północy nie oznacza, ze jest to miejsce mlekiem i miodem płynące, wręcz przeciwnie smród brud itp, ale o czym z wami rozmawiać jak wy nawet podstawowych spraw nie ogarniacie drogi łatane szpadlem gruzu i ubijane gumowcami takie powinno te miasto mieć logo, przez Was! to wy doprowadziliscie do takiego stanu te piękne kiedyś miasteczko.

#7 ~Robert B.~

~Robert B.~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 18:28:12

Bardzo dobry pomysł! Mieszkańcy z gmin korzystają z miasta więc powinni płacić też tu podatki

#8 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 18:28:17

Wreszcie ktoś mądry,ktoś komu zależy na mieście Słupsk

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 18:30:09

Komuszy pasozyt bije piane.

Panie Marecki niech pan napisze sprostowanie do art z dnia 07.11.2018r. pt.Jak Paweł Szeweczyk mimo wyroku sądu nie straci mandatu . w tym artykule sa same kłamstwa Pan szewczyk 24.10.2018 r, wyrok się uprawomocnił .Prosimy GP24 o sprostowanie a jak nie to napiszemy do włascieciela firmy .

#10 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 18:30:53

Słupsk musi iść drogą Zielonej Góry,wreszcie ktoś mądry poszedł po rozum do głowy

#11 ~Słupsk~

~Słupsk~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 18:34:54

Ludzie zapoznajcie się z historią.Białystok,Opole,Kalisz,Koszalin,Zielona Góra,zobaczcie ile kilometrów kwadratowych te miasta miały w 1950 roku,a ile mają w 2018.Slupsk od 1950 roku 43 km2

#12 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 18:37:11

Słupsk żeby mógł się liczyć na mapie Polski musi się powiększyć,każdy normalny człowiek,mieszkaniec Słupska o tym wie

#13 ~obserwator12~

~obserwator12~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 18:52:26

Panie redaktorze Marecki proszę o regulację mikrofonów na jednym poziomie - przecież macie jakiegoś dźwiękowca czy wam jest obojętnie co wypuścicie w świat

#14 ~Mat~

~Mat~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 18:56:52

Bardzo dobry pomysł,szansa dla Słupska, powodzenia

#15 ~Piterrrrr~

~Piterrrrr~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 18:59:23

... co za mało merytoryczny baran z tego Szczewczyka. Chce zrobić ze Słupakiem identycznie jak w swoim życiu czyli nie wychodziło mu w SLD które nic nierobieniem w Dupsku zaorał to przeniósł się do PO, teraz przez tyle kadencji jako Radny/Bezradny niczym nie zabłysnął aby Słupsk sie rozwijał to sobie wymyślił że biedny, źle zarządzany Słupsk weźmie sobie bogatà gminę ..... hahahaha. A może Panie Szewczyk jakiś pomysł na wykorzystanie obecnego potencjału i terenów inwestycyjnych których Słupsk ma sporo. Nie przypuszczałem że taki leniwy głupek z niego jest.

#16 ~Witek~

~Witek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 19:02:01

Wreszcie ktoś odważny , Paweł Szewczyk na Prezydenta

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 19:10:27

Bardzo dobry pomysł! Mieszkańcy z gmin korzystają z miasta więc powinni płacić też tu podatki

A mieszkańcy  miasta korzystają  z gminy i co ?!

#18 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 19:14:26

Z obecną władzą Słupska gmina tylko straci. Brakuje kasy na wszystko budżet nie spina się finansowo. Ludzie bogatsi uciekają do gminy, biedni do wiekszych miast. Do władzy dostają sie miernoty. Zero myslenia do przodu tylko malowanie dziur. Szok, a może szczescie Słupsk w końcu musi zbankrutować. Pod koniec kadencji nauczycielki bedzie ok 70 tyś mieszkańców.

#19 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 19:18:03

Ja tego nie rozumie ze są w mieście ludzie którym nie zależy na rozwoju miasta

#20 ~szyszka~

~szyszka~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 19:36:35

Nie byłem świadomy, że to kiedykolwiek napiszę - ale plus dla Szewczyka ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych