Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Paweł Lewandowski wicewójtem Gminy Damnica :: zobacz komentowany artykuł

957 odpowiedzi w tym temacie

#941 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 13:19:23

Psełdonim Andrzej,

oczekuj wezwania do sądu.

#942 ~mieszkaniec gminy~

~mieszkaniec gminy~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 13:56:55

Bardzo dobrze !!!!!!

niech wreszcie odpowie ktoś za to naruszanie godności !!!!!

wybory nie są przykrywką do znieważania drugiej osoby !!!!!

#943 ~Damniczanin~

~Damniczanin~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 10:58:46

Bardzo dobrze !!!!!!

niech wreszcie odpowie ktoś za to naruszanie godności !!!!!

wybory nie są przykrywką do znieważania drugiej osoby !!!!!

A jakim znieważaniu piszesz? Upały Ci nie szkodzą? Uderz w stół , a nożyce się odezwą. Dużo zimnej wody polecam!

#944 ~myśliwy~

~myśliwy~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 18:13:10

Kolejnego kandydata wcieło,

co się stało z pewnym swojej wygranej Andrzejem K, czyżby podkulił ogon i się wycofał, jeszcze pare miesiące temu robił kampanię na wójta , a teraz cisza.

Chłopie do boju bo czas ucieka.

#945 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 13:24:18

Kaziu co z tobą? Towaru na gminie brakuje, czemu już nie handlujesz prochami, przecież na adwokata trzeba mieć pieniądze. Po ile ostatnio miałeś amfe?

Półgłówek społeczny myślał że oszuka całą gmine. Wstyd i hańba. Dureń który chciał oszukać mafie.

#946 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 20:57:38

To kampania juz sie niestety rozpoczęła i to od razu od "mocnego" uderzenia. na stronce UG mamy komunikat, całe szczescie ze sprostowano te niedorzecznosci.

#947 ~Damniczanin~

~Damniczanin~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2014 - 08:51:02

To kampania juz sie niestety rozpoczęła i to od razu od "mocnego" uderzenia. na stronce UG mamy komunikat, całe szczescie ze sprostowano te niedorzecznosci.

No właśnie, kampania wyborcza ruszyła. A kto zna jakie komitety zarejestrowały się i kto jest kandydatem na wójta Damnicy?

#948 ~Francuzik~

~Francuzik~
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 10:03:05

To nie sprostowanie tylko blagowanie, jedno picowanie zastąpiono jeszcze większymi bredniami.

Czego i kogo to smędzenie wójta dotyczy, niech się wytłumaczy z długu i kredytów które ostatnio zaciąnął.

#949 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 10:30:46

piszemy o wyborach na innym kanale

#950 ~wdw~

~wdw~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 09:26:34

Lewandowski pierwszym komuchem w Słupsku, ten pajac był już chyba wszędzie, teraz będzie robił za lidera upadłego Kobylińskiego . Ha Ha HA  ale jaja !!!! wójt co ty na to ??????, takie rzeczy pod samym twoim nosem?????

Jawor miałeś czas aby go wypi....... a teraz co ?

To prwdziwy tupeciarz do rady wszedł z ugrupowania Wojewódzkiej a teraz klaun sprzedał ich dla SLD , pogoniić tego rudzielca z  Damnicy.

#951 ~korek~

~korek~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 13:49:19

Lewandowski pierwszym komuchem w Słupsku, ten pajac był już chyba wszędzie, teraz będzie robił za lidera upadłego Kobylińskiego . Ha Ha HA  ale jaja !!!! wójt co ty na to ??????, takie rzeczy pod samym twoim nosem?????

Jawor miałeś czas aby go wypi....... a teraz co ?

To prwdziwy tupeciarz do rady wszedł z ugrupowania Wojewódzkiej a teraz klaun sprzedał ich dla SLD , pogoniić tego rudzielca z  Damnicy.

Szkoda o nim pisać! Bezideowy karierowicz zawsze się gdzieś podczepi.

Ciekawe czy jak przepadnie w wyborach to Jawor ponownie go awansuje?

#952 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 13:07:43

Radio gdańsk, artykuł "Podrzucanie narkotyków w giminie Damnica. Zamieszany w sprawę jest kandydat na wójta"

Brudna kampania wyborcza w Damnicy koło Słupska. Kandydatowi na radnego podrzucono do samochodu narkotyki. Policja oczyściła Kazimierza Kozinę z zarzutów, bo na woreczkach z amfetaminą i marihuaną znaleziono odciski palców innej osoby.

Ustalono, że Straż Graniczną o narkotykach ukrytych w tylnym siedzenie samochodu zawiadomił telefonicznie... jeden z kandydatów na wójta Damnicy. Mężczyzna dzwonił z donosem trzy razy. Kazimierz Kozina w rozmowie z reporterem Radia Gdańsk mówi, że zrobi wszystko, aby ustalić kto próbował wplątać go w narkotykową historię.
- Czy była to jedna osoba czy więcej - nie wiem. Mam nadzieję, że prokuratura dojdzie do sedna sprawy i osoba lub osoby zostaną surowo ukarane. Ja tylko obiecałem w prokuraturze, że zrobię wszystko by dojść do prawdy - powiedział Kazimierz Kozina, który jest przewodniczącym rady gminy Damnica. Niedawno zastąpił na tym stanowisku Włodzimierza K.
Kozina miał kolizję drogową. W jego służbowy samochód zaparkowany na poboczu wjechał motocykl. Mimo, że uszkodzenia nie były poważne policja wezwała pomoc drogową i samochód odholowano na policyjny parking. Potem okazało się, że Straż Graniczna przekazała policji informację o telefonie z donosem o podejrzeniach narkotykowych.
Dwa dni później w domu Kazimierza Koziny pojawiła się policja z informacją, że w jego samochodzie pod tylną kanapą znaleziono dwadzieścia gramów amfetaminy i marihuany. Postawiono mu zarzuty posiadania narkotyków. Ten jednak do niczego się nie przyznał i złożył doniesienie o podrzuceniu mu narkotyków. Śledczy pobrali odciski palców Koziny. Okazało się, że te z woreczków z narkotykami nie należą do niego. Śledztwo umorzono.
Później policja ustala, że donos o narkotykach w samochodzie Koziny przekazano z telefonu kandydata na wójta Włodzimierza K. Mężczyzna zawiadamiający o narkotykach dzwonił z różnych miejsc trzy razy. Raz jego telefon zalogował się ze stacji bazowej obok policyjnego parkingu w Kobylnicy, na którym trzymano samochód Koziny. To ponad dwadzieścia kilometrów od Damnicy.
- Podczas konfrontacji w prokuraturze pan K. zaprzeczał, że regularnie nawet dwa razy w tygodniu bywał u mnie w domu. Wszystkiemu zaprzeczał, choć prokuratura poinformowała mnie, że donosił na mnie do Straży Granicznej w tej sprawie. Jaki miał motyw nie wiem - powiedział Kazimierz Kozina.
Reporter Radia Gdańsk próbował zapytać kandydata na wójta skąd wiedział, że w samochodzie są ukryte narkotyki. Jego rodzina przekazała tylko, że Włodzimierz K. nie ma ochoty na wywiad.
Prokuratura wezwała Włodzimierza K. na dodatkowe przesłuchanie, ale już nie jako świadka. Chce mu też pobrać odciski palców.

#953 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 13:30:03

Coś czuję, że nasz ulubieniec wróci, nie udało sie zwojować w Słupsku startując jako 1 z listy SLD wiec dobry wujek przywróci moze stanowisko?Jak myslicie?

#954 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 15:42:06

Ja iTY idz do kościoła i pomódl się za zwyciężców!!!!!

#955 ~podatnik~

~podatnik~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 07:22:24

to dzis radni dzialaja, ciekawe jak nowi rajcy postapią w kwestii podatków i opłat za wodę. Jak widać wszędzie wszystko w ostanim roku poszlo w dół-zywność, ropa, energia...ciekawe jak bedzie u nas?czekamy na relacje.

#956 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 08:32:53

Podatnik czy przegrany kandydat

#957 ~podatnik~

~podatnik~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 09:27:56

Podatnik czy przegrany kandydat

czyli juz wiesz ze podwyzka podywzka?

#958 ~RW~

~RW~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 23:16:16

Panie Pawle,

Ciągle jest Pan w moim sercu. Mimo upływu lat ciągle trzymam za Pana kciuki :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych