Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Paweł Lewandowski wicewójtem Gminy Damnica :: zobacz komentowany artykuł

957 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2012 - 21:12:38

ja jakże

#42 ~były radny~

~były radny~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 11:28:38

To że umieściłeś zdjęcie Antka i Ryśka na stronie gminy to nie sądź,że ci odpóścimy odpuścimy .Ale dzięki

Wiele osób zadaje sobie pytanie dlaczego naczelny redaktor www.damnica.pl - cztaj wicewójt zamieszcza artykół promujący opozycje wójta. Jakieś nagłe spotkanie w Słupsku, niby przez przypadek, a tam dwóch radych też przez przypadek i vie z aparatem. Widzi się wielu radnych wielu na różnych spotkaniach ale o nich nikt nxxx nie napisał. Panie Grzegorzu chyba się pan nie poddał, nie widać pana, za to inny albo inni się świetnie promują.

#43 ~damniczanka~

~damniczanka~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 19:54:31

Znacie taki wierszyk.

jola lojalna lojalna jola
a może
pawel lojalny lojalny pawel

który jest łatwiejszy

#44 ~monstr~

~monstr~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 08:00:08

Znacie taki wierszyk.

jola lojalna lojalna jola
a może
pawel lojalny lojalny pawel

który jest łatwiejszy

A jakie to znaczenie. Przecież to bezideowy karierowicz, i do tego mimo "swoich" papierów mało rozgarnięty.Będzie się miotał gdzie popadnie ,byle coś w necie umieścić.A Grzesio to wszystko usprawiedliwia"pracowitością", a vicelewandowski traska raz po raz idiotyzmy, myśląc ze jest oryginalny i ma coś do zaproponowania.Wzięła go do roboty w gminie bezczelna tupeciara, a ciągnie ten proceder naiwny obecny szef.Tylko czy wie jak to się dla niego(szefa oczywiście) skończy.

#45 ~damniczanka~

~damniczanka~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 08:36:22

Monster tylko nie zapominaj ze ta twoja ,,tupeciara,, zatrudnila go na stanowisku niszowym, koles mial pstrykac fotki, festynik poprowadzic, cos w necie wrzucic a nie jak twoj naiwny szef robi go vice wojtem, nawazniejsza osoba w gminie damnica po sobie. ale sa tego plusy mamy ,,Trojce Gminnaa moze lepiej mniej swietosci a bardiej literacko Trzej Gminni Muszkieterowie,,Grzesio z Damnicy, Grzesio z Debnicy, Pawel z Slupska.Nawet Dumas by sie nie powstydzil tak zacnych postaci.Panowie do dziela! d

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 08:37:56

a może by tak "monstr" na radnego,
na kogobyś wtedy narzekał kolego ;)

#47 ~monstr~

~monstr~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 13:07:31

a może by tak "monstr" na radnego,
na kogobyś wtedy narzekał kolego ;)

Po pierwsze nie narzekam, tylko komentuję rzeczywistość, a to różnica. I będę to robił, ponieważ uważam że to ma sens.
A tematów mi nie zabraknie przy takich ludziach, co to to nie!
Do następnego spotkania.

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 08:40:54

Drogi "Monstr", drogi Panie
jaki sens ma Wszystkich oczernianie?
może warto poza dzioba kłapaniem
wziąć się za prawdziwe,
na rzecz gminy działanie ...

#49 ~fanka~

~fanka~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 09:19:32

Ciekawe czy promowany przez vice Radosław z Bobrownik będzie ponownie startował na wiceprzewodniczącego
Podobno jutro się okaże. Trzymam kciuki bo bardzo brzydko go kwas odwołał.

#50 ~monstr~

~monstr~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 07:19:36

Drogi "Monstr", drogi Panie
jaki sens ma Wszystkich oczernianie?
może warto poza dzioba kłapaniem
wziąć się za prawdziwe,
na rzecz gminy działanie ...

Ponieważ zostałem wywołany do tablicy, odpowiadam.Nie uprawiam poezji,więc będzie prozą.Właśie proza dnia codziennego w tej gminie martwi mnie.Tylu ludzi pokończyło dobre, renomowane uczelnie (i jest bez pracy), a nie tuzinkowe"szkółki wyższe" i niezliczone ilości kursów,których organizatorzy wyłącznie polują na kasę podatników, a przekazywanie wiedzy traktują jak działalność uboczną .Jak można się tym chwalić i to publicznie? Ile i w jakim stopniu zna obce języki gminny"specjalista" od pozyskiwania funduszy unijnych? Co w kulturze robi ratownik medyczny?, chyba że non stop ją reanimuje.Itd itp.I na koniec, czas sielanki się skonczył.Od tej pory przyglądamy się wam uważniej.

#51 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 18:49:21

Ciekawe kto dzis protokołował?Ponownie vice?I jak mamy nowego vice w Radzie?Słyszałem, ze cos ci nasi radni zle sie prowadza, skargi sa?Na poprzedniej sesji zarzucony Rysiowi, ze zle sie zachowuje a dzis Uli?Kurcze drodzy radni co sie z wami dzieje??

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 21:54:10

No i zmowu pan Paweł postawił na złego konia. Rysio nie został vice, ale Kazimierz też od naszej Marii

#53 ~damniczanin~

~damniczanin~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 22:36:29

Kazik gratulacje!Zrob tam porzadek!

#54 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 05:56:45

wreszcie odpowiednia osoba

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 13:10:31

A ja tam żałuję Ryśka, jeden z nielicznych co umie walczyć o swoje. Szkoda też,że odpadła Wasiakowa ona też władzy nie popuści. Grzegorz zadowolony będzie miał więcej spokoju ale czy to dobrze dla gminy.

#56 ~optymista damnicki~

~optymista damnicki~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 14:13:49

A ja tam żałuję Ryśka, jeden z nielicznych co umie walczyć o swoje. Szkoda też,że odpadła Wasiakowa ona też władzy nie popuści. Grzegorz zadowolony będzie miał więcej spokoju ale czy to dobrze dla gminy.

Chyba ironizujesz tym postem?Jak walczyc o swoje?Swoje to niech walczy na swoim podworku:)!To dobrze, ze bedzie mial spokoj, w spokojnej atmosferze o wiele lepiej sie pracuje. Dziwi mnie, z etak bardzo wieszacie psy na wojcie w zwiazku z nominacja na vice p. Pawla. Nie przesadzajcie człowiek jak człowiek. Mlody moze cos ruszy, do tego widać ze ambitny chodz moze nie do konca zgadam sie z jego przekonaniami, pogladami to uwazam sie facet do tej pory sie starał. Wojta decyzja, za to bedziemy go rozliczac, oby trafna. Zawsze byłe zwolennikiem zmian, obstawiania sie przez wojtów swoimi ludzmi bo jak mozna pracowac majac nieprzychylnych podwladnych, ktorzy rzucaja klody. Wojt ma swoich ludzi i niech z nimi działa. Oby byly to trafne decyzje czy przy tej sprawie czy ZGK, czas pokaze. Podobne zdanie mialem za poprzedniczki gdzie "wieszano psy" kiedy zatrudnila dwie osoby z Potegowa...

#57 ~damniczanka~

~damniczanka~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 10:51:01

Z twojej wypowiedzi wynika że jesteś stary, ślepy i głupi. Stary bo moralizujesz, ślepy bo nie widzisz że nic się nie dzieje w Damnicy, porównaj sobie inne gminy i to pod każdym względem, głupi bo myslisz że jeśli jest ktoś jest młody to coś się zmieni. Ten pan pracuje u nas wiele lat, a efekty młodej pani od programów unijnych sa na szarym końcu nawet wśród najbiedniejszych gmin. Tu chodzi o coś innego ale ty jesteś głupi i o tym nie wiesz- chodzi o to, że ci ludzie nie mają koncepsji rozwoju gminy. To my tracimy bo czas ucieka, bo nasze podatki idą tylko na pensje dla ludzi którzy pozorują pracę gokis zk no i kierownictwo gminy, biora kasę i rozbijają sie nowymi samochodami. A ty optymista ciesz się każdym dniem z owsianka i ciepło wspominaj komunę.

#58 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2012 - 11:20:03

Nie mają koncepcji rozwoju gminy,bo o 15 kończą prace w UG i do domciu, odjeżdżają do innych gminy, gdyby to byli nasi mieszkańcy to inaczej postrzegaliby potrzeby mieszkańców . To ludzie nie związani emocjonalnie z tą gminą wiec co się z nami wieśniakami będą utożsamiają. Pracują tylko i wyłącznie dla kasy ,brak im jednak zaangażowania emocjonalnego do tego co wykonują , więc piszą takie projekty anie inne .

#59 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2012 - 20:56:11

Kto to jest? Od lat mieszkam w Damnicy ale wac Pana nie znam :/ po co nam wicewojt tak poza tym skoro tyle lat go nie mielismy??? Nie ma na co kasy wydawac tylko na kolejna wyplate dla kolejnego urzedasa??? niech najpierw posplacaja dlugi po poprzedniej wojtowej

Pozwolilem sobie, przytoczyc artykul Pana Zbigniewa Mareckiego, aby "damniczanka" sie z nim zapoznala, moze wtedy bedzie z sensem, jak juz cos, krytykowala lub komentowala, bo nie wiem do czego to zaliczyc. Zycze zrozumienia tekstu , madrosci i zaufania w ludzi.

"Damnica była do tej pory jedyną gminą w powiecie słupskim bez zastępcy wójta. Nową funkcję Lewandowski będzie pełnił w ramach swojego dotychczasowego etatu. W kompetencji zastępcy będą szeroko pojęte sprawy z zakresu komunikacji społecznej i promocji gminy, udzielanie zamówień publicznych, nadzór nad prawidłowością procedur przetargowych, współpraca z mediami, a podczas nieobecności wójta Grzegorza Jaworskiego, reprezentowanie gminy na zewnątrz.

Paweł Lewandowski jest specjalistą ds. administracji publicznej i zamówień publicznych, socjologiem, doradcą psychospołecznym i dziennikarzem. Ukończył Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Instytutu Socjologii i Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego. Ponadto odbył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni w zakresie zamówień publicznych oraz studia w zakresie administracji publicznej w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej. Ukończył też szereg kursów i szkoleń w zakresie zamówień publicznych oraz pozyskiwania środków unijnych i zewnętrznych.

Przez kilka lat był dziennikarzem i felietonistą w Słupsku i Miastku. Pełnił funkcję redaktora naczelnego Tygodnika Słupskiego oraz kierownika działu społeczno – kulturalnego w Tygodniku Krainy Miasteckiej. Pracował także w IV Liceum Ogólnokształcącym w Słupsku.

Od ponad trzech lat pracuje w Urzędzie Gminy Damnica na stanowisku inspektora ds. zamówień publicznych i promocji gminy. Pełni także funkcję Wiceprzewodniczącego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Damnicy."

#60 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2012 - 21:05:04

Witam!!!
Jak to nic sie nie dzieje ostatnio widziałem jak mały samolot latał nad Damnicą i nawet dwa razy zawrócił nie jakieś tam wrony.

To jest dobre, hehe. Dobry jestes gosciu. Rozbawiles mnie. I takie teksty powinny sie pojawiac. Nie jakies smucenie. Zycie jest po to, aby sie smiac, weselic :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych