Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Paweł Lewandowski wicewójtem Gminy Damnica :: zobacz komentowany artykuł

957 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~damniczanka~

~damniczanka~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 19:57:25

Czytaj z zrozumieniem.Przeciez nie napisal wyższe wyksztalcenie magisterskie.Wyraznie napisalam ze mozna zrobic kilka kierunkow w jeden rok a tu chodzilo mi przede wszystkim o studia podyplomowe, ktore uprawniaja do wykonywania roznych funkcji w majestacie prawa na rowni z osobami, ktore sa po kierunku magistrami.wystarczy skonczyc sobie jakies studia magisterskie a pozniej "hulaj dusza" wybierasz co chcesz placisz kasiorke i po roku czasmi po 1,5 roku masz ukonczone studia podyplomowe np. administracje publiczna itp....a jeszcze lepiej jak no Urzad Gminy sponsoruje urzednikowi dane studia wiec co to za problem

#22 ~jędrek~

~jędrek~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2012 - 07:51:42

Gratulacje Panie Pawle. Wreszcie ktoś inteligentny i kompetentny. :rolleyes:

#23 ~zdzisław~

~zdzisław~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2012 - 08:12:29

Gratulacje Panie Pawle. Wreszcie ktoś inteligentny i kompetentny. :rolleyes:

Panie Pawle to prymitywne aby tak o sobie pisać albo zwienić wątek w innym temacie, my piszemy to o panu i wójcie a nie o panu k.( inny temat),ten pan nas nie obchodzi. OBCHODZI NAS NASZA GMINA. Przyszedł pan do pracy włączył pan komputer i co- trzeba coś o sobie napisać dobrego, albo zmieniać inny a tu napaść na kogoś innego. Pan jest naprawdę w tym dobry i za nasze podatki.
My ze wsi swoją morość mamy.

#24 ~karampuk~

~karampuk~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2012 - 08:19:59

O toż ten Zdisław to jeszcze Jasnowidz jakiś.

#25 ~Zdzisław~

~Zdzisław~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2012 - 09:01:04

O toż ten Zdisław to jeszcze Jasnowidz jakiś.

Chłopie nie ośmieszj się w odstępach kilkuminutowych odpowiadasz na tym i innym wątku zmieniajac nik,
Ja tam bez takicj szkół jak ty ale swoje wiem. Kto cie popiera ludzie Mari nie, ludzie którzy popierali Grzecha nie- bo ich już stracił, to zostałeś sam no może sam Grzechu Angela to pisze.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2012 - 09:02:33

Gdyby za tą swoją mądrością szła uczciwość,a nie swoja uczciwość.......

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2012 - 10:35:09

Przez dwa dni my niewykształcone wieśniaki zastanawiamy co te słowa Pawła znaczą i nie wiemy, Panie napisz po naszemu.

#28 ~ara~

~ara~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 23:33:12

Wytrawny dziennikarz, erudyta a jeszcz większy samorządowiec cho! cho! cho! Pawełku L. !!!! podzieiel się z mieszkańcami tej maleńkiej gminy w jaki to sposób rozstałeś się nami miastowymi tj. z Urzędem Miasta. Twoja fachowość została mocno??? doceniona. Z tego co pamiętam zostałeś zwolniony, żeby nie powiedzieć wy....... Jedna lub dwie imprezki wiejskie "rozkochan i zauroczony kolacyjkami wójt Grzesio" i stanowisko MA SIĘ!!!!! Po przeczytani kilku komentarzy jestem przekonany, że sam piszesz listy pochwalne na temat swojej osoby i pozytywne opinie ( do mojej pewnie też coś dodasz), pomoże ci w tym osobny pokoik blisko niezaradnego, ślimokowatego wójta a potem już tylko kolanka Grzesia i gmina TWOJA!!!!!!!!!!!!!!

#29 ~wiedzialem~

~wiedzialem~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 09:16:41

Wytrawny dziennikarz, erudyta a jeszcz większy samorządowiec cho! cho! cho! Pawełku L. !!!! podzieiel się z mieszkańcami tej maleńkiej gminy w jaki to sposób rozstałeś się nami miastowymi tj. z Urzędem Miasta. Twoja fachowość została mocno??? doceniona. Z tego co pamiętam zostałeś zwolniony, żeby nie powiedzieć wy....... Jedna lub dwie imprezki wiejskie "rozkochan i zauroczony kolacyjkami wójt Grzesio" i stanowisko MA SIĘ!!!!! Po przeczytani kilku komentarzy jestem przekonany, że sam piszesz listy pochwalne na temat swojej osoby i pozytywne opinie ( do mojej pewnie też coś dodasz), pomoże ci w tym osobny pokoik blisko niezaradnego, ślimokowatego wójta a potem już tylko kolanka Grzesia i gmina TWOJA!!!!!!!!!!!!!!

wiedzialem ze z nim cos nie tak
ciekawe czy to prawda ha ha ha

#30 ~lilek~

~lilek~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 13:27:32

No to teraz gmina zacznie się rozwijać w zawrotnym tempie????????- Oszałamiający Spid Grzegorza i mozolny wysiłek {wazelina} - FEST !??? wykwalifikowanego V-ce wójta Pawła L. zaprowadzi nas na samorządowe szczyty. Drogi, oświetlenie, szkolnictwo, bezrobocie, seniorzy, sport,inwestorzy, budownictwo to to sprawy drugo planowe i tak za wiele się nie da zrobić to po co się szarpać!!!!!!!!!!!!!!! . Pawełku kilka fotek, jakaś wiejska chałtura i robota odwalona.
P. Pawełek w niektórych konfiguracjach pozycja z tyłu jest najwłaściwsza jak widać tobie przód czy tył nie stanowi hi hi hi. Ale w koło jest wesoło, małpa w cyrku w gminie Z O O

#31 ~monstr~

~monstr~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 17:27:18

No to teraz gmina zacznie się rozwijać w zawrotnym tempie????????- Oszałamiający Spid Grzegorza i mozolny wysiłek {wazelina} - FEST !??? wykwalifikowanego V-ce wójta Pawła L. zaprowadzi nas na samorządowe szczyty. Drogi, oświetlenie, szkolnictwo, bezrobocie, seniorzy, sport,inwestorzy, budownictwo to to sprawy drugo planowe i tak za wiele się nie da zrobić to po co się szarpać!!!!!!!!!!!!!!! . Pawełku kilka fotek, jakaś wiejska chałtura i robota odwalona.
P. Pawełek w niektórych konfiguracjach pozycja z tyłu jest najwłaściwsza jak widać tobie przód czy tył nie stanowi hi hi hi. Ale w koło jest wesoło, małpa w cyrku w gminie Z O O

Wesoło to dopiero będzie. Śmieszno i straszno zarazem.Z jednej strony marazm, ślimaczenie, a z drugiej tupet, wazeliniarstwo, konformizm i przeciętna inteligencja.Możecie to dodać. Co wychodzi?

#32 ~bobrowianka~

~bobrowianka~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 12:18:33

Postawiłeś na złego konia, trzeba było poczekać do końca kadencji i poprzeć nowego
byłbyś gość a teraz popłyniesz z nim w niebyt.Bo pewne. Popytaj ludzi moze ci się oczy
otworzą albo nie i tak się już nic nie zmieni. My tu na wsi może jesteśmy prości
niedouczeni ale swuj rozum mamy.

#33 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2012 - 12:37:01

Jeszcze 3 godziny i łikend ( nie wiem jak to się pisze chociaż tyle szkół skończyłem), jest spokojnie ,petentów brak, przetargów brak, projektów unijnych też nie ma. Komunalny tylko gdzieś lata. Jest miło ciepło i prawie spokojnie, mogło być jeszcze spokojniej ,gdyby nie jakiś bęcwał wypisał głupoty w necie. Czas leczy rany i już niedługo to ucichnie i będzie znowu spokojnie. Mówię szeryfowi, że to przesilenie wiosenne. Trochę się o niego martwię chociaż, uspokajam się wiedząc że ma doświadczenie tyle latu tu w spokoju przesiedział. Teraz siedzi przy oknie obserwując bocianie gniazdo. Kiedy ten bocian przyleci. Jak co roku przygotowałem już informację na stronę internetowa gminy. Będzie to wydarzenie.

#34 ~gminna~

~gminna~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2012 - 13:33:54

Jeszcze 3 godziny i łikend ( nie wiem jak to się pisze chociaż tyle szkół skończyłem), jest spokojnie ,petentów brak, przetargów brak, projektów unijnych też nie ma. Komunalny tylko gdzieś lata. Jest miło ciepło i prawie spokojnie, mogło być jeszcze spokojniej ,gdyby nie jakiś bęcwał wypisał głupoty w necie. Czas leczy rany i już niedługo to ucichnie i będzie znowu spokojnie. Mówię szeryfowi, że to przesilenie wiosenne. Trochę się o niego martwię chociaż, uspokajam się wiedząc że ma doświadczenie tyle latu tu w spokoju przesiedział. Teraz siedzi przy oknie obserwując bocianie gniazdo. Kiedy ten bocian przyleci. Jak co roku przygotowałem już informację na stronę internetowa gminy. Będzie to wydarzenie.

hahahhahahahahahahaahahahahahah

#35 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2012 - 17:35:05

No i łikend,po robocie w ug siedze se i nuce
"Jestem z miasta, to widać
Jestem z miasta, to słychać
Jestem z miasta, to widać słychać i czuć" czy jakoś tak

#36 ~damniczanka~

~damniczanka~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2012 - 19:52:52

Panie Pawle protokołował Pan ostania sesje z 1 marca i mam razenie ze jakos malo skupulatnie. Słyszałem na wsi, ze sie dzialo o wiele wiecej...pisze Pan ze rozmowa załaczona na CD -czy mozna to CD odlsuchac bo mam wrazenie ze jest co posluchac

#37 ~sztab~

~sztab~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2012 - 14:50:17

Postawiłeś na złego konia, trzeba było poczekać do końca kadencji i poprzeć nowegobyłbyś gość a teraz popłyniesz z nim w niebyt.Bo pewne. Popytaj ludzi moze ci się oczyotworzą albo nie i tak się już nic nie zmieni. My tu na wsi może jesteśmy prościniedouczeni ale swuj rozum mamy.

To że umieściłeś zdjęcie Antka i Ryśka na stronie gminy to nie sądź,że ci odpóścimy odpuścimy .Ale dzięki

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2012 - 15:10:16

to facio się wystraszył internetu i wraca do korzeni, wspiera ludzi Marii i Aleksandry
Jutro po\smiejemy się pod kościołem

#39 ~niezależny~

~niezależny~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2012 - 17:40:30

to facio się wystraszył internetu i wraca do korzeni, wspiera ludzi Marii i AleksandryJutro po\smiejemy się pod kościołem

Wystraszył sie i tak mimchodem wspiera inicjatywy i ludzi opozycji wobec wójta, Gratulacje dla wójta
na pewno ci ludzie mu za to podziękują. W końcu jest wójtem wszystkich nawet tych be

#40 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2012 - 18:36:31

rysiek tez wspieral Marie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych